Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ
1500 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1501 ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1502 ΚΑΜΠΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1503 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1504 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1505 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1506 ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1507 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1508 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1509 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1510 ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΗ ΦΑΝΗ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1511 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1512 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1513 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1514 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1515 ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1516 ΚΟΜΙΝΗ ΜΑΡΙ ΠΩΛ FLAMENT ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1517 ΚΟΜΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1518 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1519 ΚΟΝΤΟΥ ΚΛΕΙΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1520 ΚΟΝΤΣΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1521 ΚΟΡΙΜΕΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1522 ΚΟΣΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1523 ΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1524 ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1525 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1526 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1527 ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1528 ΚΥΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1529 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1530 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1531 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ/ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1532 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1533 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1534 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1535 ΛΑΜΠΑΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1536 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1537 ΛΕΒΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1538 ΛΕΒΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1539 ΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1540 ΛΕΥΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1541 ΛΙΔΩΡΙΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Α.Π.Ε.)
1542 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΥΡΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1543 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1544 ΜΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1545 ΜΑΚΡΙΔΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1546 ΜΑΝΔΡΑΚΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1547 ΜΑΝΤΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1548 ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1549 ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1550 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1551 ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1552 ΜΕΓΑΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1553 ΜΕΛΙΣΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1554 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1555 ΜΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1556 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1557 ΜΗΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1558 ΜΙΚΕΛΙΔΗΣ ΦΕΝΕΚ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1559 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1560 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1561 ΜΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1562 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1563 ΜΠΑΜΠΑΝΕΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1564 ΜΠΕΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1565 ΜΠΕΛΤΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1566 ΜΠΟΡΙΣΟΒ ΜΠΟΪΚΟ ΝΤΑΝΕΦ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1567 ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1568 ΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1569 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1570 ΜΥΡΤΣΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1571 ΜΥΣΙΡΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1572 ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1573 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1574 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1575 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1576 ΝΤΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1577 ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1578 ΝΤΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1579 ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΑΝΝΥ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1580 ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1582 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1583 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1584 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1585 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗ ΣΥΜΕΛΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1586 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1587 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1588 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1589 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1590 ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1591 ΠΕΛΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1592 ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1593 ΠΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1594 ΠΛΑΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1595 ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1596 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1597 ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1598 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1599 ΠΡΙΟΝΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1600 ΡΕΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1601 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1602 ΡΟΥΑΝΕΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1603 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1604 ΣΑΑΛ ΖΑΝ-ΦΙΛΙΠ ΓΓΑΣΤΟΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1605 ΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1606 ΣΑΪΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1607 ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1608 ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΓΑΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1609 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1610 ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1611 ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1612 ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1613 ΣΠΡΙΝΓΚΕΤ ΚΛΑΙΡΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1614 ΣΤΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1615 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1616 ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1617 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1618 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1619 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1620 ΤΑΤΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1621 ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1622 ΤΖΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1623 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1624 ΤΖΙΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1625 ΤΖΙΡΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1626 ΤΖΙΦΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1627 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1628 ΤΟΣΚΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1629 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1630 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1631 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1632 ΤΣΙΒΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1633 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1634 ΤΣΙΠΗΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1635 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1636 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1637 ΤΣΙΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1638 ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1639 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1640 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1641 ΦΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1642 ΦΟΥΣΕΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1643 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1644 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1645 ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1646 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1647 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1648 ΧΑΤΖΗΔΟΠΑΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1649 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1650 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1651 ΧΟΥΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1652 ΧΡΙΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1653 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1654 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1655 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1656 ΨΥΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1657 ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1658 ΨΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1659 ΨΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1660 ΣΙΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (Ι.Ο.Μ.)
1661 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1662 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1663 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1664 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1665 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1666 ΓΙΟΥΛΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1667 ΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1668 ΓΟΥΕΜΠΕΡ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1669 ΓΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1670 ΘΩΜΑ ΝΑΤΑΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1671 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1672 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1673 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΟΛΓΑ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1674 ΚΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1675 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΚΕΙΜ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1676 ΚΟΥΤΡΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1677 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1678 ΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1679 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1680 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1681 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1682 ΠΑΡΑΛΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1683 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1684 ΠΑΣΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1685 ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1686 ΡΑΚΙΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1687 ΡΙΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1688 ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1689 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1690 ΤΖΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1691 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1692 ΧΑΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1693 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1694 ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1695 ΧΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Α.Ε.
1696 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1697 ΑΛΕΞΑΚΗ ΛΥΓΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1698 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1699 ΑΛΕΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1700 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1701 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΜΑΡΚΕΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1702 ΓΚΛΙΑΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1703 ΖΕΣΤΑΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1704 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1705 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1706 ΚΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1707 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1708 ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1709 ΜΠΙΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1710 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1711 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1712 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1713 ΝΤΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1714 ΠΑΝΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1715 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1716 ΡΟΥΣΣΟΣ ΒΙΔΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1717 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1718 ΣΚΕΥΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1719 ΣΤΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1720 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1721 ΣΤΟΪΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1722 ΤΣΙΒΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1723 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1724 ΤΣΙΤΣΙΜΠΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1725 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1726 ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1727 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε. / ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.
1728 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
1729 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
1730 ΒΡΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
1731 ΔΟΥΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
1732 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΥΠ.Ε.Χ.Ω.Δ.Ε.)
1733 ΜΠΑΤΗ ΟΛΓΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ Α.Ε.
1734 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ Α.Ε.
1735 ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε.Υ.Δ.Α.Π. Α.Ε.
1736 ΚΟΥΤΟΥΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ Α.Ε.
1737 ΒΡΑΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1738 ΓΛΥΣΤΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1739 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1740 ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1741 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1742 ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1743 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΜΗΡΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ
1744 ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 
1745 ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ 
1746 ΕΛΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Α.Ε.
1747 ΜΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Α.Ε.
1748 ΜΟΥΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Α.Ε.
1749 ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Α.Ε.
1750 ΠΑΪΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΓΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ)
1751 ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ Ο.Π.Ε.ΓΕ.Π.
1752 ΑΠΟΖΙΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1753 ΒΑΣΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1754 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1755 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1756 ΓΑΛΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1757 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1758 ΓΚΟΥΣΙΑΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1759 ΓΡΑΨΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1760 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1761 ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1762 ΖΕΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1763 ΚΑΡΑΝΤΖΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1764 ΚΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1765 ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1766 ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1767 ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1768 ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1769 ΜΑΚΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1770 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1771 ΜΑΡΑΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1772 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1773 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1774 ΜΑΣΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1775 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1776 ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1777 ΜΟΥΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1778 ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1779 ΜΠΑΤΗ ΟΛΓΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1780 ΜΠΕΜΠΟΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1781 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1782 ΠΑΞΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΩΜΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1783 ΠΑΞΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1784 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1785 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1786 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1787 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1788 ΠΑΣΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1789 ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1790 ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1791 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1792 ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1793 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΡΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1794 ΤΡΙΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1795 ΤΣΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1796 ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1797 ΨΑΡΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
1798 ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
1799 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
1800 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1801 ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1802 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΛ. ΦΩΤΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1803 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1804 ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε.
1805 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΟ ΕΛΔΑ ΑΒΕΕ
1806 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΟΜΜΕΧ Α.Ε.
1807 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Α.Ε. (Ε.Λ.Π.Ε.)
1808 ΣΤΑΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Α.Ε. (Ε.Λ.Π.Ε.)
1809 ΣΤΕΦΑΝΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Α.Ε. (Ε.Λ.Π.Ε.)
1810 ΚΑΤΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΡΑΕ)
1811 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΡΑΕ)
1812 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ & ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
1813 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
1814 ΠΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1815 ΤΡΙΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
1816 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΕΡΙΟΥ Α.Ε.
1817 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
1818 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
1819 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
1820 ΣΚΟΥΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
1821 ΛΑΜΨΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (Ο.Α.Ε.Δ.)
1822 ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ (Ο.Α.Ε.Δ.)
1823 ΠΑΧΩΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ (Ο.Ε.Ε.)
1824 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   Ε.Κ.Ε.Π.Ι.Σ.
1825 ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ
1826 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
1827 ΚΑΡΑΪΒΑΖ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
1828 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
1829 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
1830 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
1831 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
1832 ΜΑΚΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
1833 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
1834 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1835 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1836 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1837 ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1838 ΓΡΑΨΑΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1839 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1840 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1841 ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1842 ΚΑΤΑΤΣΙΑΒΑΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1843 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1844 ΛΕΖΑΚΗΣ ΑΧΙΛΕΑΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1845 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1846 ΠΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1847 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1848 ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
1849 ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ
1850 ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Α.Β.Ε.Ε. ΕΒΟ - ΠΥΡΚΑΛ
1851 ΜΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ Α.Ε.
1852 ΒΑΒΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
1853 ΙΕΡΕΜΙΑ ΣΟΦΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
1854 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
1855 ΔΩΣΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1856 ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΟΥΚΑΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ (ΟΕΕΚ)
1857 ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ
1858 ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ
1859 ΔΕΔΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1860 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1861 ΛΙΑΡΓΚΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1862 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1863 ΣΟΥΛΤΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1864 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
1865 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
1866 ΜΠΑΛΕΖΝΤΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΑΡ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
1867 ΧΟΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
1868 ΧΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗΣ
1869 ΠΙΤΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΗΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
1870 ΣΟΥΛΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
1871 ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
1872 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1873 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1874 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1875 ΣΟΥΛΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΠΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΩΝ & ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1876 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
1877 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
1878 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
1879 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΘΕΟΔΩΡΟΣ HELEXPO A.E.
1880 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
1881 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
1882 ΒΑΤΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
1883 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
1884 ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
1885 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ & ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
1886 ΠΕΤΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ & ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε.
1887 ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.Λ.Π.Α.Π. ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Α.Ε.
1888 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
1889 ΤΙΚΜΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
1890 ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
1891 ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
1892 ΤΖΟΑΝΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ (ΟΑΣΑ)
1893 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΣΕ Α.Ε.)
1894 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΣΕ Α.Ε.)
1895 ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΣΕ Α.Ε.)
1896 ΜΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΤΕ Α.Ε.)
1897 ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΤΕ Α.Ε.)
1898 ΠΑΣΣΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΤΕ Α.Ε.)
1899 ΠΙΠΙΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΤΕ Α.Ε.)
1900 ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΟΤΕ Α.Ε.)
1901 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ
1902 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΡΓΑ ΟΣΕ Α.Ε.
1903 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΡΓΑ ΟΣΕ Α.Ε.
1904 ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΑΕΡΟΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ε.
1905 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΑΕΡΟΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ε.
1906 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΜΗΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΕΡΟΠΛΟΪΑ
1907 ΕΥΘΥΜΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Υ.Π.Α.)
1908 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Υ.Π.Α.)
1909 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΙΑ ΟΣΕ
1910 ΠΙΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ Α.Ε.
1911 ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ (Ε.Θ.Ε.Λ.)
1912 ΜΑΚΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΜ Α.Ε.
1913 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΜ Α.Ε.
1914 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΑΜ Α.Ε.
1915 ΤΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ Α.Ε. (ΑΜΕΛ)
1916 ΤΣΟΥΦΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ Α.Ε. (ΑΜΕΛ)
1917 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΤΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ (ΚΕΔ)
1918 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1919 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1920 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1921 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1922 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1923 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
1924 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ Α.Ε.
1925 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΝΔΥΣΕΩΝ Α.Ε.
1926 ΣΙΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
1927 ΚΑΣΣΙΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΦΑΛΑΙΑΓΟΡΑΣ
1928 ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ
1929 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ
1930 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
1931 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Α.Ε.
1932 ΓΥΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1933 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΦΩΤΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1934 ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1935 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1936 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1937 ΣΠΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Α.Ε.
1938 ΔΗΜΑΚΗ ΜΑΓΔΑ   ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΔΟΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
1939 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ   ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΔΟΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
1940 ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
1941 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1942 ΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1943 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Ε.
1944 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Ε.
1945 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1946 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1947 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
1948 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Α.Ε.
1949 ΚΡΗΜΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Α.Ε.
1950 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Α.Ε.
1951 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Α.Ε.
1952 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Α.Ε.
1953 ΖΟΥΓΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
1954 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
1955 ΖΑΓΟΡΙΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
1956 ΛΕΤΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
1957 ΠΕΓΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΓΕΝ. Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
1958 ΠΙΠΙΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
1959 ΣΤΡΑΤΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β' Πε.Σ.Υ.Π. ΚΕΝΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ν. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
1960 ΒΟΥΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΙΔΙΚΩΝ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ
1961 ΛΕΟΥΤΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΙΔΙΚΩΝ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ
1962 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1963 ΚΛΕΜΕΝΤΕ ΓΚΟΥΙΝΤΟ-ΤΣΙΟΦΦΙ   ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (ΟΚΑΝΑ)
1964 ΝΑΖΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (ΟΚΑΝΑ)
1965 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (ΟΚΑΝΑ)
1966 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ-ΚΑΛΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1967 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ