ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ALPHA TV

 

 

Υποψήφιοι:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

 

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

80

Έγκυρα:

78

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβαν:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

52

 

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

26

Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

 

 

 

ANTENNA 97,2 FM

 

 

Υποψήφια:

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

 

Ψήφισαν:

3

Έγκυρα:

 

3

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

3

Εκλέγεται η ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

 

 

 

 

ANTENNA TV

 

 

Υποψήφιος:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

37

Έγκυρα:

27

Λευκά-’κυρα:

10

Έλαβε:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

27

Εκλέγεται ο ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

 

ATHENS NEWS

 

Υποψήφιος:

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

4

Έγκυρα:

4

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

 

Εκλέγεται ο ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

CHANNEL 9

 

 

Υποψήφιος:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

8

Έγκυρα:

8

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

 

Εκλέγεται ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

CITY PRESS

 

 

Υποψήφιος:

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

2

Έγκυρα:

2

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

 

Εκλέγεται ο ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ESPRESSO

 

 

Υποψήφια:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

Ψήφισαν:

21

Έγκυρα:

15

Λευκά-’κυρα:

6

Έλαβε:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

15

 

Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

EXTRA 3

 

 

Υποψήφια:

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

Ψήφισαν:

4

Έγκυρα:

4

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4

 

Εκλέγεται η ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

FLASH 96,00

 

 

Υποψήφιος:

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

0

Ψήφισαν:

23

Έγκυρα:

17

Λευκά-’κυρα:

6

Έλαβε:

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

GOAL NEWS

 

 

Υποψήφιος:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

44

Έγκυρα:

41

Λευκά-’κυρα:

3

Έλαβε:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

41

 

Εκλέγεται ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

MEGA

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Ψήφισαν:

57

Έγκυρα:

42

Λευκά-’κυρα:

15

Έλαβε:

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

42

Εκλέγεται ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

ΜΕΤRO

 

 

Υποψήφιοι:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβαν:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

8

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3

 

Εκλέγεται η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

NOVASPORTS

 

Υποψήφιος:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

17

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

6

Έλαβε:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

NOVAΣΠΟΡ FM

 

Υποψήφιος:

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:

10

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

REAL FM

 

 

Υποψήφιος:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

7

Έγκυρα:

4

Λευκά-’κυρα:

3

Έλαβε:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

SENTRA FM

 

 

Υποψήφιος:

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

4

Έγκυρα:

 

4

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

 

Εκλέγεται ο ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

SPORTDAY

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Ψήφισαν:

21

Έγκυρα:

13

Λευκά-’κυρα:

8

Έλαβε:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13

Εκλέγεται ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

 

STAR CHANNEL

 

Υποψήφιος:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

62

Έγκυρα:

53

Λευκά-’κυρα:

9

Έλαβε:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

53

 

Εκλέγεται ο ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

38

Έγκυρα:

21

Λευκά-’κυρα:

17

Έλαβε:

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

21

 

Εκλέγεται ο ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

 

 

 

ΑΘΗΝΑ 9,84

 

 

Υποψήφιος:

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

67

Έγκυρα:

50

Λευκά-’κυρα:

17

Έλαβε:

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50

 

Εκλέγεται ο ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΑΠΕ-ΜΠΕ

 

 

Υποψήφιος:

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

Ψήφισαν:

109

Έγκυρα:

61

Λευκά-’κυρα:

47

Έλαβε:

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

61

 

Εκλέγεται ο ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

 

Υποψήφια:

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Ψήφισαν:

34

Έγκυρα:

27

Λευκά-’κυρα:

7

Έλαβε:

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

27

 

Εκλέγεται η ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΑΥΓΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Ψήφισαν:

35

Έγκυρα:

26

Λευκά-’κυρα:

9

Έλαβε:

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

26

 

Εκλέγεται ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΒΗΜΑ FM

 

 

Υποψήφιος:

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

12

Έγκυρα:

10

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβε:

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΒΡΑΔΥΝΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

27

Έγκυρα:

20

Λευκά-’κυρα:

7

Έλαβε:

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

20

 

Εκλέγεται ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΓΓΕ-ΓΓΕ

 

 

Υποψήφιοι:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Ψήφισαν:

43

Έγκυρα:

41

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβαν:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

29

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

12

 

Εκλέγεται η ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

Υποψήφιος:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

18

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

7

Έλαβε:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

ΕΘΝΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

Ψήφισαν:

141

Έγκυρα:

104

Λευκά-’κυρα:

37

Έλαβε:

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

104

 

Εκλέγεται η ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Ψήφισαν:

14

Έγκυρα:

12

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβε:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

 

Ψήφισαν:

54

Έγκυρα:

49

Λευκά-’κυρα:

5

Έλαβε:

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

49

 

Εκλέγεται ο ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

Υποψήφιοι:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

 

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

142

Έγκυρα:

136

Λευκά-’κυρα:

6

Έλαβαν:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

30

 

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

106

 

Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

 

ΕΞΠΡΕΣ

 

 

Υποψήφια:

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Ψήφισαν:

19

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

8

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11

 

Εκλέγεται η ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

5

Έγκυρα:

5

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΕΡΑ

 

 

Υποψήφια:

ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

 

Ψήφισαν:

154

Έγκυρα:

108

Λευκά-’κυρα:

46

Έλαβε:

ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

108

 

Εκλέγεται η ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

 

ΕΣΤΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

7

Έγκυρα:

6

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

 

Εκλέγεται ο ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

10

Έγκυρα:

10

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:

47

Έγκυρα:

24

Λευκά-’κυρα:

23

Έλαβε:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

24

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

 

Υποψήφιος:

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

80

Έγκυρα:

61

Λευκά-’κυρα:

19

Έλαβε:

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

61

 

Εκλέγεται ο ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ

 

Υποψήφιος:

ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

13

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβε:

ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΕΡΔΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

 

Ψήφισαν:

34

Έγκυρα:

28

Λευκά-’κυρα:

6

Έλαβε:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

28

 

Εκλέγεται η ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

 

ΚΕΦΑΛΑΙΟ

 

 

Υποψήφια:

ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

 

Ψήφισαν:

10

Έγκυρα:

9

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

9

 

Εκλέγεται η ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

 

 

 

 

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ

 

Υποψήφιος:

ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

6

Έγκυρα:

6

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

 

Εκλέγεται ο ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

 

Υποψήφιοι:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Ψήφισαν:

47

Έγκυρα:

44

Λευκά-’κυρα:

3

Έλαβαν:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

28

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

 

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΝΕΤ

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

166

Έγκυρα:

112

Λευκά-’κυρα:

54

Έλαβαν:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

54

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

58

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΞΕΝΙΟΣ FM

 

Υποψήφιος:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:

11

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

 

Υποψήφιος:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ψήφισαν:

19

Έγκυρα:

12

Λευκά-’κυρα:

7

Έλαβε:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ο ΛΟΓΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

Ψήφισαν:

5

Έγκυρα:

4

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4

 

Εκλέγεται η ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

12

Έγκυρα:

12

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

Υποψήφιος:

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

28

Έγκυρα:

17

Λευκά-’κυρα:

11

Έλαβε:

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

 

Υποψήφιος:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Ψήφισαν:

25

Έγκυρα:

17

Λευκά-’κυρα:

8

Έλαβε:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Ρ/Σ «ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ»

 

Υποψήφια:

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

Ψήφισαν:

10

Έγκυρα:

9

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

9

 

Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

 

Υποψήφιος:

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

75

Έγκυρα:

55

Λευκά-’κυρα:

20

Έλαβε:

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

55

 

Εκλέγεται ο ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΣΚΑΪ 100,3

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

Ψήφισαν:

37

Έγκυρα:

32

Λευκά-’κυρα:

5

Έλαβε:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

32

 

Εκλέγεται ο ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

ΣΚΑΪ TV

 

 

Υποψήφιοι:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

50

Έγκυρα:

43

Λευκά-’κυρα:

7

Έλαβαν:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

19

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 FM

 

Υποψήφιος:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Ψήφισαν:

7

Έγκυρα:

5

Λευκά-’κυρα:

2

Έλαβε:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

 

Εκλέγεται ο ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΝΕΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

73

Έγκυρα:

49

Λευκά-’κυρα:

24

Έλαβε:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

49

 

Εκλέγεται ο ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΤΟ ΒΗΜΑ

 

 

Υποψήφιοι:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

 

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Ψήφισαν:

77

Έγκυρα:

68

Λευκά-’κυρα:

9

Έλαβαν:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

31

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

37

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:

10

Λευκά-’κυρα:

1

Έλαβε:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

 

Υποψήφιος:

ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Ψήφισαν:

2

Έγκυρα:

2

Λευκά-’κυρα:

0

Έλαβε:

ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2

 

Εκλέγεται ο ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:

 

Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

 

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

538

Έγκυρα:

485

Λευκά-’κυρα:

53

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

199

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

180

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

375

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

128

Εκλέγεται η ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ. Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί για την εκλογή δύο ακόμη εκπροσώπων των συνταξιούχων.

 Υπενθυμίζεται ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τους υποψηφίους που δεν συγκέντρωσαν την πλειοψηφία του 50% +1 επί των ψηφισάντων, θα επαναληφθεί την Τρίτη και την Τετάρτη, 7 και 8 Ιουνίου 2011.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ