ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

 

Επιστροφή

 

9 Ιουνίου 2011

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
----------------------------------
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2011 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και των εκπροσώπων στο ΜεικτόΣυμβούλιο ως ακολούθως:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 862

ΕΓΚΥΡΑ: 804 ΑΚΥΡΑ: 25 ΛΕΥΚΑ: 33

Έλαβαν:

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 251 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 189 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 181 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 180 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 165 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ 141 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 140 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ
ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 118 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 95 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 73 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΡΑΖΙΑΝ ΧΟΒΣΕΠ 66  
ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40  

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ) 255 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 247 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 196 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 189 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 167 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 155 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 133 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 131 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 69 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM

ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

Ψήφισαν:

 

11

Έγκυρα:

 

10

Λευκά-Άκυρα:

 

1

Έλαβε:

ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

10

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΤΣΙΦΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

902 TV

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

9

Έγκυρα:

 

8

Λευκά-Άκυρα:

 

1

Έλαβε:

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

8

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

 

 

 

 

ALTER

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

 

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

101

Έγκυρα:

 

95

Λευκά-Άκυρα:

 

6

Έλαβαν:

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

35

 

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

60

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

 

 

REAL FM

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

2

Έγκυρα:

 

2

Λευκά-Άκυρα:

 

0

Έλαβε:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

REAL NEWS

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

8

Έγκυρα:

 

8

Λευκά-Άκυρα:

 

0

Έλαβε:

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

ΓΕΩΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΠΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

0

Έγκυρα:

 

0

Λευκά-Άκυρα:

 

0

Έλαβαν:

ΓΕΩΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

0

 

ΠΑΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

0

 

ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ

 

 

 

 

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

10

Έγκυρα:

 

10

Λευκά-Άκυρα:

 

0

Έλαβε:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

10

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

 

 

 

ΝΕΤ

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

75

Έγκυρα:

 

58

Λευκά-Άκυρα:

 

17

Έλαβαν:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

32

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

26

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

ΡΑΔΙΟ 9

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

 

Ψήφισαν:

 

1

Έγκυρα:

 

1

Λευκά-Άκυρα:

 

0

Έλαβε:

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

1

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

 

 

 

 

ΣΚΑΪ TV

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

49

Έγκυρα:

 

44

Λευκά-Άκυρα:

 

5

Έλαβαν:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

 

ΤΟ ΒΗΜΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

 

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

79

Έγκυρα:

 

59

Λευκά-Άκυρα:

 

20

Έλαβαν:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

31

 

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

28

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

 

 

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

 

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

165

Έγκυρα:

 

136

Λευκά-Άκυρα:

 

29

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

96

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

52

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

 

 

Τελευταία ενημέρωση: 06/09/2011
webmaster@esiea.gr