ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ  ΤΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 8ης και 9ης Ιουνίου 2005 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μικτό Συμβούλιο. 

 
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ελαβαν:

Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

  1.  

ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

618

  1.  

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

495

  1.  

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

451

4.        

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

405

  1.  

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

397

  1.  

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

386

  1.  

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

386

  1.  

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

383

  1.  

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

360

  1.  

ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

317

  1.  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

288

  1.  

ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

275

  1.  

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

220

  1.  

ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

214

  1.  

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

158

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

636

2

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

580

3

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

514

4

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

512

5

ΔΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

488

6

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

476

7

ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

378

8

ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

369

9

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

366

10

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

295

11

ΣΙΑΤΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

225

12

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

196

13

ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

152

 

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

 

Γ.  ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

     ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

 

Ψήφισαν:

3

 

 

 

Έγκυρα:

3

 

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

 

Έλαβε:

3      ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

 

   Εκλέγεται ο ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (ΡΙΖΟΥ)

 

Υποψήφιοι:

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

 

 

 

Ψήφισαν:

41

 

 

 

Έγκυρα:

38

 

 

 

Λευκά-’κυρα:

3

 

 

 

Έλαβαν:

22 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

16 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

 

 

 

Εκλέγεται η ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

 

       ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

Υποψήφιος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

17

 

 

Έγκυρα:

9

 

 

Λευκά-’κυρα:

8

 

 

Έλαβε:

9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

       ΑΠΕ

 

Υποψήφιοι:

ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

 

Ψήφισαν:

109

 

 

 

Έγκυρα:

97

 

 

 

Λευκά-’κυρα:

12

 

 

 

Έλαβαν:

63 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34 ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

 

 

Εκλέγεται ο ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

 

Υποψήφιος:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

Ψήφισαν:

43

 

 

 

Έγκυρα:

30

 

 

 

Λευκά-’κυρα:

13

 

 

 

Έλαβε:

30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

Εκλέγεται ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ.

 

          

                                                               

ATHENS NEWS

Υποψήφιος:

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

3

 

 

Έγκυρα:

3

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

         ΑΥΓΗ

Υποψήφιος:

ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

34

 

 

Έγκυρα:

32

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβε:

32 ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΑΥΡΙΑΝΗ

Υποψήφιος:

ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

37

 

 

Έγκυρα:

26

 

 

Λευκά-’κυρα:

11

 

 

Έλαβε:

26 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

                                                               

ΒΡΑΔΥΝΗ

Υποψήφια:

ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

Ψήφισαν:

33

 

 

Έγκυρα:

28

 

 

Λευκά-’κυρα:

5

 

 

Έλαβε:

28 ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

Εκλέγεται η ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

Υποψήφιος:

ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

55

 

 

Έγκυρα:

39

 

 

Λευκά-’κυρα:

16

 

 

Έλαβε:

39 ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

                                                               

GOAL NEWS

Υποψήφιος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

20

 

 

Έγκυρα:

20

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΕΘΝΟΣ

Υποψήφια:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

 

 

Ψήφισαν:

134

 

 

Έγκυρα:

105

 

 

Λευκά-’κυρα:

29

 

 

Έλαβε:

105 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

 

 

Εκλέγεται η ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

                                                               

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

Υποψήφιος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

14

 

 

Έγκυρα:

11

 

 

Λευκά-’κυρα:

3

 

 

Έλαβε:

11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

     

ΕΛΕΥΘ. ΤΥΠΟΣ

Υποψήφιες:

ΚΟΤΖΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΑΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

 

 

Ψήφισαν:

90

 

 

Έγκυρα:

84

 

 

Λευκά-’κυρα:

6

 

 

Έλαβαν:

29 ΚΟΤΖΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΑΛΙΚΗ

55 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

 

 

Εκλέγεται η ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

Υποψήφιος:

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

180

 

 

Έγκυρα:

154

 

 

Λευκά-’κυρα:

26

 

 

Έλαβε:

154 ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

     

ΕΞΠΡΕΣ

Υποψήφιος:

ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

40

 

 

Έγκυρα:

32

 

 

Λευκά-’κυρα:

8

 

 

Έλαβε:

32 ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

                                                               

ΕSPRESSO

Υποψήφια:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

 

Ψήφισαν:

27

 

 

Έγκυρα:

23

 

 

Λευκά-’κυρα:

4

 

 

Έλαβε:

23 ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

 

Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

ΕΣΤΙΑ

Υποψήφιος:

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

5

 

 

Έγκυρα:

4

 

 

Λευκά-’κυρα:

1

 

 

Έλαβε:

4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Η ΑΠΟΦΑΣΗ         

Υποψήφιοι:

ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΚΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

25

 

 

Έγκυρα:

23

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβαν:

18 ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

5 ΚΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

 

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

Ψήφισαν:

47

 

 

 

Έγκυρα:

39

 

 

 

Λευκά-’κυρα:

8

 

 

 

Έλαβε:

39 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

       

     

Η ΧΩΡΑ

Υποψήφιοι:

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

20

 

 

Έγκυρα:

20

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβαν:

3 ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

17 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

                                                               

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Υποψήφιος:

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

98

 

 

Έγκυρα:

85

 

 

Λευκά-’κυρα:

13

 

 

Έλαβε:

85 ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

                                                               

ΣΤΟ ΚΑΡΦΙ

Υποψήφιος:

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

2

 

 

Έγκυρα:

2

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

2 ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΚΕΡΔΟΣ

Υποψήφιος:

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

42

 

 

Έγκυρα:

38

 

 

Λευκά-’κυρα:

4

 

 

Έλαβε:

38 ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Υποψήφια:

ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ

 

 

Ψήφισαν:

8

 

 

Έγκυρα:

8

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

8 ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ

 

 

Εκλέγεται η ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ

 

ΜΕΤRO

Υποψήφια:

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

 

Ψήφισαν:

4

 

 

Έγκυρα:

4

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

4 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

 

Εκλέγεται η ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ

                                                               

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Υποψήφιος:

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

51

 

 

Έγκυρα:

34

 

 

Λευκά-’κυρα:

17

 

 

Έλαβε:

34 ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

                                                               

ΝΙΚΗ

Υποψήφιος:

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

10

 

 

Έγκυρα:

10

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

10 ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

DERBY SPORTS

Υποψήφιος:

ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

9

 

 

Έγκυρα:

8

 

 

Λευκά-’κυρα:

1

 

 

Έλαβε:

8 ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

                                                               

Ο ΛΟΓΟΣ

Υποψήφια:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

 

Ψήφισαν:

4

 

 

Έγκυρα:

4

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

4 ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

 

Εκλέγεται η ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

                                                               

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

Υποψήφια:

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

Ψήφισαν:

74

 

 

Έγκυρα:

59

 

 

Λευκά-’κυρα:

15

 

 

Έλαβε:

59 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

Εκλέγεται η ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

                                                               

SPORTIME

Υποψήφιος:

ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ)

 

 

Ψήφισαν:

18

 

 

Έγκυρα:

16

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβε:

16 ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ)

 

 

Εκλέγεται ο ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ)

 

ΤΟ ΒΗΜΑ

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

101

 

 

Έγκυρα:

82

 

 

Λευκά-’κυρα:

19

 

 

Έλαβε:

82 ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

                                                                 

ΤΑ ΝΕΑ

Υποψήφιος:

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

103

 

 

Έγκυρα:

76

 

 

Λευκά-’κυρα:

27

 

 

Έλαβε:

76 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

                                                               

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

Υποψήφιος:

ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

13

 

 

Έγκυρα:

4

 

 

Λευκά-’κυρα:

9

 

 

Έλαβε:

4 ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων  που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

 

FINANCIAL BOX

Υποψήφιοι:

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

7

 

 

Έγκυρα:

7

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβαν:

2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

5 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Υποψήφιος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

16

 

 

Έγκυρα:

14

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβε:

14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

Υποψήφιος:

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

6

 

 

Έγκυρα:

6

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

6 ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

                                                               

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

13

 

 

Έγκυρα:

6

 

 

Λευκά-’κυρα:

7

 

 

Έλαβε:

6 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

 

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων  που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

 

ΑΘΗΝΑ 9,84

Υποψήφια:

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

 

 

Ψήφισαν:

55

 

 

Έγκυρα:

51

 

 

Λευκά-’κυρα:

4

 

 

Έλαβε:

51 ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

 

 

Εκλέγεται η ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

       

ALPHA

Υποψήφιες:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Ψήφισαν:

75

 

 

Έγκυρα:

71

 

 

Λευκά-’κυρα:

4

 

 

Έλαβαν:

46 ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ

25 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ

 

ALPHA 98,9

Υποψήφια:

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

 

 

Ψήφισαν:

32

 

 

Έγκυρα:

26

 

 

Λευκά-’κυρα:

6

 

 

Έλαβε:

26 ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

 

 

Εκλέγεται η ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

 

ALTER

Υποψήφιοι:

ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

69

 

 

Έγκυρα:

68

 

 

Λευκά-’κυρα:

1

 

 

Έλαβαν:

17 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

51 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο  ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

                                                               

ΑΝΤΕΝΝΑ 97,2 FM

Υποψήφια:

ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

 

 

Ψήφισαν:

23

 

 

Έγκυρα:

20

 

 

Λευκά-’κυρα:

3

 

 

Έλαβε:

20 ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

 

 

Εκλέγεται η ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

 

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

Υποψήφιοι:

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Ψήφισαν:

72

 

 

Έγκυρα:

65

 

 

Λευκά-’κυρα:

7

 

 

Έλαβαν:

34 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

31 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

                                                               

Ε.ΡΑ.

Υποψήφια:

ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

 

 

Ψήφισαν:

174

 

 

Έγκυρα:

138

 

 

Λευκά-’κυρα:

36

 

 

Έλαβε:

138 ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

 

 

Εκλέγεται η ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM

Υποψήφιος:

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

1

 

 

Έγκυρα:

1

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

1 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4)

Υποψήφια:

ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

 

Ψήφισαν:

11

 

 

Έγκυρα:

11

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

11 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

 

Εκλέγεται η ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

                                                               

MEGA

Υποψήφιος:

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

82

 

 

Έγκυρα:

58

 

 

Λευκά-’κυρα:

24

 

 

Έλαβε:

58 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

ΝΕΤ

Υποψήφιοι:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

228

 

 

Έγκυρα:

204

 

 

Λευκά-’κυρα:

24

 

 

Έλαβαν:

55 ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93 ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

56 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

 

ΞΕΝΙΟΣ 9,43

Υποψήφια:

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

 

 

Ψήφισαν:

19

 

 

Έγκυρα:

17

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβε:

17 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

 

 

Εκλέγεται η ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

                                                               

TV COSMOPOLIS (TVC)

Υποψήφιος:

ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Ψήφισαν:

2

 

 

Έγκυρα:

2

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

2 ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

STAR CHANNEL

Υποψήφιοι:

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

 

Ψήφισαν:

68

 

 

Έγκυρα:

66

 

 

Λευκά-’κυρα:

2

 

 

Έλαβαν:

23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

 

 

Εκλέγεται η ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

SUPERSPORT

Υποψήφιος:

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

 

 

Ψήφισαν:

7

 

 

Έγκυρα:

4

 

 

Λευκά-’κυρα:

3

 

 

Έλαβε:

4 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

 

Ρ/Σ «Εκκλησίας της Ελλάδος»

Υποψήφια:

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

 

Ψήφισαν:

5

 

 

Έγκυρα:

5

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

5 ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

 

Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM

Υποψήφιος:

ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

Ψήφισαν:

7

 

 

Έγκυρα:

7

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

7 ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

                                                               

902 TV

Υποψήφια:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

Ψήφισαν:

8

 

 

Έγκυρα:

8

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

8 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

Εκλέγεται η ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

FLASH 96

Υποψήφια:

ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ

 

 

Ψήφισαν:

40

 

 

Έγκυρα:

28

 

 

Λευκά-’κυρα:

12

 

 

Έλαβε:

28 ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ

 

 

Εκλέγεται η ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ

                                                               

FLASH.GR

Υποψήφιος:

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Ψήφισαν:

6

 

 

Έγκυρα:

6

 

 

Λευκά-’κυρα:

0

 

 

Έλαβε:

6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

                                                                 

ΣΚΑΙ 100,3

Υποψήφια:

ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

 

 

Ψήφισαν:

44

 

 

Έγκυρα:

43

 

 

Λευκά-’κυρα:

1

 

 

Έλαβε:

43 ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

 

 

Εκλέγεται η ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

 

Ψήφισαν:

569

 

 

Έλαβαν:

193  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

237 ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)    255 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

108 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

143 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

 

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων  που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

Κατόπιν αυτών η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι η επαναληπτική ψηφοφορία για την εκλογή των μελών των δύο Πειθαρχικών Συμβουλίων, των εκπροσώπων στο Μικτό Συμβούλιο, καθώς και των συνταξιούχων, που δεν εξελέγησαν θα διεξαχθεί στις 15 και 16 Ιουνίου 2005, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου, στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+