ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 15ης – 16ης ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑ ΕΔΟΕΑΠ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ  & ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 15ηςκαι 16ς Ιουνίου 2005, για την εκλογή εκπροσώπων της ΕΣΗΕΑ στο Διοικητικό Συμβούλιο και στην Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, καθώς και για τις επαναληπτικές αρχαιρεσίες (2η ψηφοφορία) για τα Πειθαρχικά Συμβούλια της ΕΣΗΕΑ και τους εκπροσώπους στο Μικτό Συμβούλιο, έχουν ως εξής:

 
1.       ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

ΨΗΦΙΣΑΝ

2178

ΑΚΥΡΑ

25

ΛΕΥΚΑ

14

ΕΓΚΥΡΑ

2139

 

Έλαβαν:

ΚΙΑΟΣ ΝΙΚΟΣ

774

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

644

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

507

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

489

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

478

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

465

 

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

444

 

ΚΑΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

388

 

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

360

 

ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

332

 

ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

272

 

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

226

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

220

 

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

197

 

ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

192

 

ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

136

 

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

112

 

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

111

 

ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

70

 

ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

64

 

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

61

 

ΚΡΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

55

 

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ

37

 

 

2. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

 

ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

747 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

386 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

370

ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

337

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

222

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

190

ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

59

  

3. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΕΣΗΕΑ

Ελαβαν:

Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

468     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

421    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

347    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

344    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

340    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

332 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

328 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

305 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

301 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

292 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

281

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

252

ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

183

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

158

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

114

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

632 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

612 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

551 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

461 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΔΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

452 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

    401 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

294 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

267 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

265 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

229 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

99

    

 

Γ.  Για το Μικτό Συμβούλιο:

 

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

 

Υποψήφιος:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ψήφισαν: 17

 

 

Έγκυρα: 14

 

 

Λευκά-’κυρα: 3

 

 

Έλαβε:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       14    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

Ψήφισαν: 10

 

 

Έγκυρα: 5

 

 

Λευκά-’κυρα: 5

 

 

Έλαβε:

ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   5      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

Ψήφισαν: 10

 

 

Έγκυρα: 7

 

 

Λευκά-’κυρα: 3

 

 

Έλαβε:

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ  7   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

ΑΝΤΕΝΝΑ ΤV

 

Υποψήφιοι:

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

 

ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

Ψήφισαν: 52

 

 

Έγκυρα: 51

 

 

Λευκά-’κυρα: 1

 

 

Έλαβαν:

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ      24

 

 

       ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ      27 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

ΝΕΤ

 

Υποψήφιοι:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

 

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν: 133

 

 

Έγκυρα: 124

 

 

Λευκά-’κυρα: 9

 

 

Έλαβαν:

ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ       55      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     32

 

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   37

 

 

 

PLANET

 

Υποψήφιος:

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

Ψήφισαν: 15

 

 

Έγκυρα: 11

 

 

Λευκά-’κυρα: 4

 

 

Έλαβε:

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  11   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Ψήφισαν: 438

 

Έγκυρα: 426

 

Λευκά-’κυρα:12

 

Έλαβαν:

 

 

 

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

239   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

211   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

177   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

        134

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

        103

 

 

       

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

  

Με την παράκληση να αναρτηθεί, δημοσιευθεί και μεταδοθεί.

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+