ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει, ότι κατά την επαναληπτική ψηφοφορία της 11ης Ιουνίου 2003 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων ψήφισαν 1.639 εκ των οποίων, 1.568 ήσαν έγκυρα και 71 άκυρα και λευκά. Από την καταμέτρηση των σταυρών προτίμησης, προέκυψε ότι κάθε υποψήφιος έλαβε:

Α. ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 215
ΑΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 203
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 336
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 303
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 148
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 275
ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 201
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 222
ΚΑΡΡΕΡ ’ΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 186
ΜΠΟΣΔΑΣ ΤΑΚΗΣ 210
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ 130
ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 317
ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 271
ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 314

Εκλέγονται κατά τη σειρά σταυρών προτίμησης οι:
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
4. ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

και ως αναπληρωματικοί κατά σειρά επιτυχίας οι:
1. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4. ΜΠΟΣΔΑΣ ΤΑΚΗΣ
5. ΑΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β. ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 179
ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 372
ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 314
ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 213
ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 255
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 181
ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 272
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ) 121
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 493
ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-AΝΔΡΕΑΣ 250
ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ) 360
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 397
ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ 262
ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 247

Εκλέγονται κατά τη σειρά σταυρών προτίμησης οι:
1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
2. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
5. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

και ως αναπληρωματικοί κατά σειρά επιτυχίας οι:
1. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ
3. ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-AΝΔΡΕΑΣ
5. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Για την εκλογή των αντιπροσώπων στο Μικτό Συμβούλιο από την καταμέτρηση προέκυψε, ότι κατά χώρο εργασίας ψήφισαν και οι υποψήφιοι έλαβαν τους εξής σταυρούς προτίμησης:

Γ. ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:

1. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ
Υποψήφιοι: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 22
Έγκυρα: 19
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβαν: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12
ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7
Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2. DERBY SPORTS
Υποψήφιος: ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 4
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4
Εκλέγεται ο ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

3. GOAL NEWS
Υποψήφιος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6
Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ALTER
Υποψήφιοι: ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Ψήφισαν: 32
Έγκυρα: 32
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 0
Εκλέγεται ο ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

5. ΕΡΑ
Υποψήφιοι: ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ
Ψήφισαν: 140
Έγκυρα: 129
Λευκά-’κυρα: 11
Έλαβαν: ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 78
ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ 51
Εκλέγεται η ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

6. ΝΕΤ
Υποψήφιοι: ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 83
Έγκυρα: 76
Λευκά-’κυρα: 7
Έλαβαν: ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 23
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53
Εκλέγεται ο ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. STAR CHANNEL
Υποψήφιοι: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 45
Έγκυρα: 42
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβαν: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 20
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
Εκλέγεται ο ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι: ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Ψήφισαν: 405
Έγκυρα: 400
Λευκά-’κυρα: 5

Έλαβαν:
ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 151
ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 58
ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 33
ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ) 54
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 193
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 176
ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 106

Εκλέγονται και ανακηρύσσονται επιτυχόντες, κατά σειρά επιτυχίας οι:
1. ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
2. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
3. ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

οι οποίοι έλαβαν τους περισσότερους σταυρούς προτίμησης.

Επίσης έγινε η κλήρωση των ανέργων παρουσία της Εφορευτικής Επιτροπής, όπως ορίζει το άρθρο 26, παρ.δ του Καταστατικού και κληρώθηκαν η Αρμάου Ραμπέλλα ως εκπρόσωπος των ανέργων στο Μικτό Συμβούλιο και αναπληρωματική αυτής η Αθηνά Γλυνού.

Η Εφορευτική Επιτροπή

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+