ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΕΣΗΕΑ – ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους για τις εκλογές της Ενώσεως της 21ης και 22ας Μαΐου 2003.
Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι τη Δευτέρα, 19 Μαΐου 2003 και ώρα 11.00 πμ.
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακήρυξε τους υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο, τα Πειθαρχικά Συμβούλια, την Εξελεγκτική Επιτροπή, και το Μικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:

α. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή:

Ι. Συνδυασμός “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
6. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
8. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
10. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12. ΚΑΡΧΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
13. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΙΜΟΣ
14. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΜΑΓΙΑΣΗ ΑΝΝΑ-ΕΝΝΥ
18. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
19. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ
21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
23. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26. ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ
27. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2. ΡΙΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός “ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2. ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
6. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
7. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8. ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΡΕΓΓΙΝΑ
9. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10. ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ
11. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
13. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
14. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ)
15. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
16. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΗ)
4. ΔΙΓΕΝΗ ΣΕΜΙΝΑ
5. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
8. ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΟΥΛΑ)
9. ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
12. ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13. ΛΙΒΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
15. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19. ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
20. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21. ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22. ΤΣΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
23. ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙV. Συνδυασμός “ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ” (Κίνηση Μαχόμενης Δημοσιογραφίας)
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΟΣΔΟΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
3. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΚΟΙΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΟΣΧΟΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
9. ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
12. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΣΤΥΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
14. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

V. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2. ΒΕΡΜΙΣΣΩ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΚΩΛΕΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
7. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
10. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
11. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (ΤΑΣΟΣ)
14. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

VΙ. Συνδυασμός “ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. ΒΙΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΝΙΝΕΤΑ
3. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
4. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
5. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
7. ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΔΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του Αναστασίου
9. ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ (ΚΑΛΛΙΟΠΗ)
11. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΚΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
15. ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
16. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
17. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΚΑΤΣΙΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
19. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20. ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
21. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23. ΚΟΨΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
24. ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
25. ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
26. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27. ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
28. ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
29. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
31. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
32. ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
33. ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ
34. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
36. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
37. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ
38. ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
39. ΣΕΛΛΑ ΌΛΓΑ
40. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΕΛΟΥΔΑ
41. ΣΦΑΕΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
42. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
43. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
45. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
46. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
47. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
48. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
49. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
50. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

VΙ. Συνδυασμός: “FINANCIAL CRIMES” (ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ)
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ
2. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Βάσει των διατάξεων του νόμου 2956/2001 απορρίφθηκαν οι ακόλουθοι συνάδελφοι:
1. ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ από την παράταξη των “ΑΔΕΣΜΕΥΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
2. ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ από την παράταξη “ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
3. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ & ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ από την παράταξη “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑ”, διότι έγιναν μέλη της Ενωσης στις 5/12/2000 και ως εκ τούτου δεν πληρούσαν τα τυπικά προσόντα που ορίζει ο νόμος.

Β. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2. ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6. ΚΑΡΡΕΡ ’ΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
7. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
8. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
9. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
10. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
12. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14. ΜΠΟΣΔΑΣ ΤΑΚΗΣ

Γ. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΓΑΒΑΘΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
3. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)
4. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
5. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
8. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9. ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
12. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ
14. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
15. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Δ. Για το Μικτό Συμβούλιο:

1. ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (ΡΙΖΟΥ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΑΠΕ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5. ATHENS NEWS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΑΥΓΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
7. ΑΥΡΙΑΝΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
8. ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
9. ΕΘΝΟΣ ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ(ΠΟΠΗ)
10. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11. ΕΛΕΥΘ. ΤΥΠΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13. ΕΞΠΡΕΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΕSPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16. ΕΣΤΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
17. Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
18. ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19. Η ΧΩΡΑ ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΚΕΡΔΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
22. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ
23. ΜΕΤΡΟΡΑΜΑ ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΓΙΤΣΑ (ΜΑΡΑ)
24. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
25. ΝΙΚΗ ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26. DERBY SPORTS ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
27. Ο ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
28. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29. SPORTIME ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
30. ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ ΣΕΛΗΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31. ΤΑ ΝΕΑ ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
32. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33. ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
34. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35. ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
36. ΑΘΗΝΑ 9,84 ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ
37. ALPHA ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
38. ALPHA RADIO 98,9 (ΠΡΩΗΝ ΑLPHA NEWS) ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
39. ALTER ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
40. ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
41. ΑΝΤΕΝΝΑ TV ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42. ΝΕΤ 105,8 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ-ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
43. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
44. ΚΑΝΑΛΙ 1 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
45. MEGA ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
46. ΝΕΤ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
47. ΞΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
48. PLANET 104,5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ
49. POLIS ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
50. REPORTER GR ΜΠΡΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
51. STAR CHANNEL ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
52. SUPERSPORT ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
53. 902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
54. 902 TV ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
55. FLASH 96 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ(ΑΡΓΥΡΗΣ)
56. ΣΚΑΙ 100,3 ΣΤΑΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
57. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ)-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ-ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+