ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΕΣΗΕΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 21ης και 22ας Μαΐου 2003 για το Μικτό Συμβούλιο:

ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (ΡΙΖΟΥ)
Υποψήφιοι: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ψήφισαν: 31
Έγκυρα: 30
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβαν: ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 18 Εκλέγεται
ΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12

2. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ
Υποψήφιος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 18
Έγκυρα: 16
Λευκά-’κυρα :02
Έλαβε: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 Εκλέγεται

3. ΑΠΕ
Υποψήφιος: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 82
Έγκυρα: 49
Λευκά-’κυρα: 33
Έλαβε: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49 Εκλέγεται

4. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφιος: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ψήφισαν: 55
Έγκυρα: 45
Λευκά-’κυρα :10
Έλαβε: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 45 Εκλέγεται

5. ATHENS NEWS
Υποψήφιος: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6 Εκλέγεται

6. ΑΥΓΗ
Υποψήφιος: ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Ψήφισαν: 37
Έγκυρα: 26
Λευκά-’κυρα: 11
Έλαβε: ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 26 Εκλέγεται

7. ΑΥΡΙΑΝΗ
Υποψήφιος: ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Ψήφισαν: 24
Έγκυρα: 19
Λευκά-’κυρα: 05
Έλαβε: ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 19 Εκλέγεται

8. ΒΡΑΔΥΝΗ
Υποψήφιες: ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Ψήφισαν: 17
Έγκυρα: 17
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 12 Εκλέγεται
ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 05

9. ΕΘΝΟΣ
Υποψήφιοι: ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
Ψήφισαν: 107
Έγκυρα: 105
Λευκά-’κυρα: 02
Έλαβαν: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 55 Εκλέγεται

ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39
ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11

10. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
Υποψήφιος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ψήφισαν: 08
Έγκυρα: 08
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 08 Εκλέγεται

11. ΕΛΕΥΘ. ΤΥΠΟΣ
Υποψήφιος: ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
Ψήφισαν: 93
Έγκυρα: 73
Λευκά-’κυρα: 20
Έλαβε: ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 73 Εκλέγεται

12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
Υποψήφιος: ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ψήφισαν: 188

Έγκυρα: 135
Λευκά-’κυρα: 53
Έλαβε: ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 135 Εκλέγεται

13. ΕΞΠΡΕΣ
Υποψήφιος: ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν: 36
Έγκυρα: 28
Λευκά-’κυρα: 08
Έλαβε: ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 28 Εκλέγεται

14. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ
Υποψήφιοι: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 23
Έγκυρα: 20
Λευκά-’κυρα: 03
Έλαβαν: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 10
ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

15. ΕSPRESSO
Υποψήφιοι: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ψήφισαν: 25
Έγκυρα: 25
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 17 Εκλέγεται
ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 08

16. ΕΣΤΙΑ
Υποψήφιος: ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Ψήφισαν: 06
Έγκυρα: 05
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβε: ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 05 Εκλέγεται

17. Η ΑΠΟΦΑΣΗ
Υποψήφιοι: ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ψήφισαν: 22
Έγκυρα: 21
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβαν: ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 12 Εκλέγεται
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 09

18. ΗΜΕΡΗΣΙΑ
Υποψήφιος: ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ψήφισαν: 37
Έγκυρα: 30
Λευκά-’κυρα: 07
Έλαβε: ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 Εκλέγεται

19. Η ΧΩΡΑ
Υποψήφιος: ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 12
Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 Εκλέγεται

20. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Υποψήφιος: ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψήφισαν: 76
Έγκυρα: 71
Λευκά-’κυρα: 05
Έλαβε: ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 71 Εκλέγεται

21. ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφιος: ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
Ψήφισαν: 42
Έγκυρα: 34
Λευκά-’κυρα: 08
Έλαβε: ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 34 Εκλέγεται

22. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Υποψήφια: ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ
Ψήφισαν: 09
Έγκυρα: 08
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβε: ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ 08 Εκλέγεται

23. ΜΕΤΡΟΡΑΜΑ
Υποψήφια: ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΓΙΤΣΑ (ΜΑΡΑ)
Ψήφισαν: 02
Έγκυρα: 02
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΓΙΤΣΑ (ΜΑΡΑ) 02 Εκλέγεται

24. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Υποψήφιος: ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Ψήφισαν: 44
Έγκυρα: 27
Λευκά-’κυρα: 17
Έλαβε: ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 27 Εκλέγεται

25. ΝΙΚΗ
Υποψήφιος: ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Ψήφισαν: 11
Έγκυρα: 09
Λευκά-’κυρα: 02
Έλαβε: ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 09 Εκλέγεται

26. DERBY SPORTS
Υποψήφιος: ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Ψήφισαν: 09
Έγκυρα: 04
Λευκά-’κυρα: 05

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

27. Ο ΛΟΓΟΣ
Υποψήφια: ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
Ψήφισαν: 02
Έγκυρα: 02
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 02 Εκλέγεται

28. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Υποψήφιος: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 69
Έγκυρα: 35
Λευκά-’κυρα: 34
Έλαβε: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35 Εκλέγεται

29. SPORTIME
Υποψήφιος: ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Ψήφισαν: 18
Έγκυρα: 14
Λευκά-’κυρα: 04
Έλαβε: ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 14 Εκλέγεται

30. ΤΟ ΒΗΜΑ
Υποψήφιοι: ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ ΣΕΛΗΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 101
Έγκυρα: 94
Λευκά-’κυρα: 07
Έλαβε: ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ ΣΕΛΗΝΗ 36
ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58 Εκλέγεται

31. ΤΑ ΝΕΑ
Υποψήφιος: ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ψήφισαν: 102
Έγκυρα: 71
Λευκά-’κυρα: 31
Έλαβε: ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 71 Εκλέγεται

32. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
Υποψήφιος: ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 45
Έγκυρα: 27
Λευκά-’κυρα: 18
Έλαβε: ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27 Εκλέγεται

33. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
Υποψήφιος: ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ψήφισαν: 11
Έγκυρα: 11
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11 Εκλέγεται

34. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος: ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 13
Έγκυρα: 09
Λευκά-’κυρα: 04
Έλαβε: ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 09 Εκλέγεται

35. ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
Ψήφισαν: 12
Έγκυρα: 08
Λευκά-’κυρα: 04
Έλαβε: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 08 Εκλέγεται

36. ΑΘΗΝΑ 9,84
Υποψήφιες: ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ
ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Ψήφισαν: 52
Έγκυρα: 50
Λευκά-’κυρα: 02
Έλαβαν: ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 27 Εκλέγεται

ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ 23

37. ALPHA
Υποψήφιες: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ψήφισαν: 53
Έγκυρα: 37
Λευκά-’κυρα: 16
Έλαβαν: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 31 Εκλέγεται
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 06

38. ALPHA RADIO 98,9 (ΠΡΩΗΝ ΑLPHA NEWS)
Υποψήφιος: ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
Ψήφισαν: 39
Έγκυρα: 32
Λευκά-’κυρα: 07
Έλαβε: ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 32 Εκλέγεται

39. ALTER
Υποψήφιοι: ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Ψήφισαν: 46
Έγκυρα: 45
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβαν: ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23

ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13

ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 09

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

40. ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO
Υποψήφιος: ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ψήφισαν: 31
Έγκυρα: 23
Λευκά-’κυρα: 08
Έλαβε: ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23 Εκλέγεται

41. ΑΝΤΕΝΝΑ TV
Υποψήφιοι: ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ψήφισαν: 63
Έγκυρα: 57
Λευκά-’κυρα: 06
Έλαβαν: ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41 Εκλέγεται
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16

42. ΝΕΤ 105,8 (ΕΡΑ)
Υποψήφιοι: ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ
Ψήφισαν: 186
Έγκυρα: 174
Λευκά-’κυρα: 12
Έλαβαν: ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 63
ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ 60

ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 51

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

43. Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Υποψήφια: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
Ψήφισαν: 02
Έγκυρα: 02
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 02 Εκλέγεται

44. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM
Υποψήφιος: ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ψήφισαν: 01
Έγκυρα: 01
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01 Εκλέγεται

45. ΚΑΝΑΛΙ 1
Υποψήφιοι: ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Ψήφισαν: 07
Έγκυρα: 07
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 05 Εκλέγεται
ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 02

46. MEGA
Υποψήφιοι: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 72
Έγκυρα: 60
Λευκά-’κυρα: 12
Έλαβαν: ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 Εκλέγεται

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18

47. ΝΕΤ
Υποψήφιοι: ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν: 172
Έγκυρα: 153
Λευκά-’κυρα: 19
Έλαβαν: ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72
ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ 54
ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

48. ΞΕΝΙΟΣ
Υποψήφιοι: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ψήφισαν: 17
Έγκυρα: 16
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβαν: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ 09 Εκλέγεται
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 07

49. PLANET 104,5
Υποψήφια: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ
Ψήφισαν: 16
Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα: 04
Έλαβε: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ 12 Εκλέγεται

50. POLIS
Υποψήφιος: ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 06
Έγκυρα: 05
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβε: ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 05 Εκλέγεται

51. REPORTER GR
Υποψήφια: ΜΠΡΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Ψήφισαν: 07
Έγκυρα: 07
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΜΠΡΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 07 Εκλέγεται

52. STAR CHANNEL
Υποψήφιοι: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 59
Έγκυρα: 49
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβαν: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

53. SUPERSPORT
Υποψήφιος: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Ψήφισαν: 02
Έγκυρα: 02
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 02 Εκλέγεται

54. 902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM
Υποψήφιος: ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ψήφισαν: 06
Έγκυρα: 04
Λευκά-’κυρα: 02
Έλαβε: ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 04 Εκλέγεται

55. 902 TV
Υποψήφια: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ψήφισαν: 06
Έγκυρα: 05
Λευκά-’κυρα: 01
Έλαβε: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 05 Εκλέγεται

56. FLASH 96
Υποψήφιος: ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ(ΑΡΓΥΡΗΣ)
Ψήφισαν: 31
Έγκυρα: 18
Λευκά-’κυρα: 13
Έλαβε: ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ(ΑΡΓΥΡΗΣ) 18 Εκλέγεται

57. ΣΚΑΙ 100,3
Υποψήφια: ΣΤΑΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
Ψήφισαν: 48
Έγκυρα: 38
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβε: ΣΤΑΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) 38 Εκλέγεται

58. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι: ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Ψήφισαν: 426
Έγκυρα: 418
Λευκά-’κυρα: 08
Έλαβαν:

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 188

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 144

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 160

ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 104

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 104
ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ) 64

ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 44
ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 33

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22

Δεδομένου ότι ο υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+