ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΕΣΗΕΑ-ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να εξετάσει τις ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά των υποψηφίων για τις εκλογές της Ενώσεως της 21ης και 22ας Μαΐου 2003.
Επειδή καμία ένσταση δεν υποβλήθηκε μέχρι πέρατος του χρόνου υποβολής ενστάσεων,
επειδή εκ παραδρομής παρελήφθη η υποψηφιότητα της συναδέλφου Μπουρτζίνου Αδαμαντίας ως υποψήφιας εκπροσώπου στον Ρ/Σ “ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ” και επειδή ο συνάδελφος Γαβαθάς Αναστάσιος ανακάλεσε την υποψηφιότητά του για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο η ανακήρυξη των υποψηφίων έχει ως εξής:
α. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή:

Ι. Συνδυασμός “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
6. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
8. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
10. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11. ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12. ΚΑΡΧΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
13. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΙΜΟΣ
14. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17. ΜΑΓΙΑΣΗ ΑΝΝΑ-ΕΝΝΥ
18. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
19. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ
21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
23. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26. ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ
27. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2. ΡΙΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός “ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2. ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
6. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
7. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8. ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΡΕΓΓΙΝΑ
9. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10. ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ
11. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
13. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
14. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ)
15. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
16. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΗ)
4. ΔΙΓΕΝΗ ΣΕΜΙΝΑ
5. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
8. ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΟΥΛΑ)
9. ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
12. ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13. ΛΙΒΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
15. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19. ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
20. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21. ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22. ΤΣΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
23. ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙV. Συνδυασμός “ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ” (Κίνηση Μαχόμενης Δημοσιογραφίας)
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΟΣΔΟΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
3. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΚΟΙΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΜΟΣΧΟΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
9. ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
12. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΣΤΥΛΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
14. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

V. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2. ΒΕΡΜΙΣΣΩ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΚΩΛΕΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
6. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
7. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
10. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
11. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (ΤΑΣΟΣ)
14. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

VΙ. Συνδυασμός “ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1 ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΒΙΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΝΙΝΕΤΤΑ
3 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
4 ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
5 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
7 ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΔΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
9 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ (ΚΑΛΛΙΟΠΗ)
11 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12 ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΚΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
15 ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
16 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18 ΚΑΤΣΙΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
19 ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
21 ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23 ΚΟΨΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
24 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
25 ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
28 ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
29 ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31 ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
32 ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ
34 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
36 ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
37 ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ
38 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
39 ΣΕΛΛΑ ΌΛΓΑ
40 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΕΛΟΥΔΑ (ΛΟΥΛΗ)
41 ΣΦΑΕΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
42 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
43 ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
45 ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
46 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
47 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
48 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
49 ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
50 ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

VΙ. Συνδυασμός: “FINANCIAL CRIMES” (ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ)
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ
2. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Β. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
9. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
10. ΜΠΟΣΔΑΣ ΤΑΚΗΣ
11. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ
12. ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
14. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

Γ. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5. ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
9. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
10. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
11. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
12. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
13. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ
14. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Δ. Για το Μικτό Συμβούλιο:

1. ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (ΡΙΖΟΥ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΚΟΥΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΑΠΕ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5. ATHENS NEWS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΑΥΓΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
7. ΑΥΡΙΑΝΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
8. ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
9. ΕΘΝΟΣ ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ(ΠΟΠΗ)
10. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11. ΕΛΕΥΘ. ΤΥΠΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13. ΕΞΠΡΕΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΕSPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑΤΣΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16. ΕΣΤΙΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
17. Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
18. ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19. Η ΧΩΡΑ ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΚΕΡΔΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
22. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ
23. ΜΕΤΡΟΡΑΜΑ ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΓΙΤΣΑ (ΜΑΡΑ)
24. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
25. ΝΙΚΗ ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26. DERBY SPORTS ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
27. Ο ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
28. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29. SPORTIME ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
30. ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΑΒΒΙΝΙΔΟΥ ΣΕΛΗΝΗΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31. ΤΑ ΝΕΑ ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
32. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33. ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
34. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35. ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
36. ΑΘΗΝΑ 9,84 ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΑΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ
37. ALPHA ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
38. ALPHA RADIO 98,9 (ΠΡΩΗΝ ΑLPHA NEWS) ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
39. ALTER ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
40. ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
41. ΑΝΤΕΝΝΑ TV ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΕΦΕΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42. ΝΕΤ 105,8 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
43. Ρ/Σ “ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ” ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
44. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
45. ΚΑΝΑΛΙ 1 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
46. MEGA ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
47. ΝΕΤ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
48. ΞΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
49. PLANET 104,5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ
50. POLIS ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
51. REPORTER GR ΜΠΡΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
52. STAR CHANNEL ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
53. SUPERSPORT ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
54. 902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
55. 902 TV ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
56. FLASH 96 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ(ΑΡΓΥΡΗΣ
57. ΣΚΑΙ 100,3 ΣΤΑΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
58. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+