ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 11ΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους για τις εκλογές των οργάνων διοίκησης και ελέγχου του ΕΔΟΕΑΠ της 11ης Ιουνίου 2003.
Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι την Παρασκευή, 6 Ιουνίου 2003 και ώρα 11.00 π.μ..
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακήρυξε τους υποψηφίους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή ως ακολούθως:

Α – Για το Διοικητικό Συμβούλιο:
1. ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΕΞΑΡΧΟΥ-ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ ΝΤΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ)
3. ΚΑΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4. ΚΑΙΡΟΦΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
7. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
9. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
11. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Β – Για την Εξελεγκτική Επιτροπή:
1. ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
4. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5. ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Επίσης, η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει ότι, την Τετάρτη 11 Ιουνίου 2003, πραγματοποιούνται οι επαναληπτικές εκλογές για τις θέσεις των οργάνων, που δεν καλύφθηκαν κατά τις αρχαιρεσίες της 21ης και 22ας Μαΐου 2003.
Στις επαναληπτικές εκλογές μετέχουν αυτοδικαίως όσοι υποψήφιοι δεν εξελέγησαν. Μετά τις παραιτήσεις, οι οποίες υπεβλήθησαν από την ημέρα ανακοινώσεως των αποτελεσμάτων και μέχρι σήμερα στη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ, οι υποψήφιοι για τα διάφορα αξιώματα είναι οι κάτωθι:

Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
9. ΚΑΡΡΕΡ ’ΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
10. ΜΠΟΣΔΑΣ ΤΑΚΗΣ
11. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ
12. ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
14. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5. ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)
9. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
10. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
11. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
12. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
13. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ
14. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Για τη συμπλήρωση του Μικτού Συμβουλίου και μετά από τις παραιτήσεις θα διεξαχθούν αρχαιρεσίες για:

1. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. GOAL NEWS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. DERBY SPORTS ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
4. ALTER ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
5. ΕΡΑ ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ
6. ΝΕΤ ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. STAR CHANNEL ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΑΓΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΚΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ)-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ-ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+