ΕΓΓΡΑΦΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Ανακοινώσεις, Εγγραφές
image_pdfimage_print

 

Μετά την ολοκλήρωση των καταστατικών διαδικασιών, με απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ε.Σ.Η.Ε.Α. εγγράφονται ως μέλη οι εξής συνάδελφοι:

 

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

  1

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ

DERBY SPORTS

  2

’ΓΑΣ ΣΤΥΛ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  3

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ALTER

  4

ΑΓΓΕΛΟΎΣΗΣ ΑΘΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

  5

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΕΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΣΚΑΪ TV

  6

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΓΕΩΡ. ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ALPHA TV

  7

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚΑΪ TV

  8

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. ΗΛΙΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

  9

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. ΘΩΜΑΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  10

ΑΛΕΠΗΣ ΠΑΥΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

  11

ΑΛΜΑΝΤΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΞΠΡΕΣ

  12

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  13

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

CITY PRESS

  14

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝ.-ΘΕΜΙΣΤΟΚ. ΠΕΤΡΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  15

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜ. ΕΛΕΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  16

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΩΡΑ

  17

ΑΝΤΖΟΛΕΤΟΣ ΑΝΑΣΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΚΑΪ TV

  18

ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΔΙΟΝ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

BLUE SKY TV

  19

ΑΞΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ. ΜΑΡΙΑΝΝΑ

SCORE LIVE – SPORTIME.GR

  20

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  21

ΑΡΩΝΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

SUPERΣΠΟΡ FM

  22

ΑΣΠΡΟΎΛΙΑΣ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

GOAL NEWS

  23

ΑΤΤΊΑ ΕΝΈΙΜ-ΑΝΤΩΝ. ΚΩΣΤΑΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ALTER

  24

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  25

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΠΕ

  26

ΒΑΛΤΖΉ ΧΡΗΣ. ΜΑΛΑΜΩ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  27

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΜΙΧ. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

SPORTDAY

  28

ΒΑΡΛ’Σ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  29

ΒΑΡΟΥΤ’ ΑΘΑΝ. ΑΣΗΜΙΝΑ

ΑΠΕ

  30

ΒΕΡΒΕΛΈΣ ΓΕΩΡ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  31

ΒΌΡΛΑ ΣΤΑΜΑΤ. ΑΝΝΑ

ALTER

  32

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ

ESPRESSO

  33

ΒΡΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

  34

ΒΡΑΧΑΛΗ ΙΩΑΝ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΚΑΪ TV

  35

ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΠΕ

  36

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ. ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  37

ΓΙΑΓΚΊΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΙΩΑΝΝΗΣ

STAR CHANNEL

  38

ΓΙ’ΝΝΟΥ ΓΕΩΡ. ΑΡΓΥΡΗ

ΕΘΝΟΣ

  39

ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓ. ΑΡΓΥΡΩ

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  40

ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΓΡ’ΦΑΣ ΘΕΟΔΩ. ΙΩΑΝΝΗΣ

MAGIC TV

  41

ΓΙΑΝΝΟΎΛΗ ΝΙΚΟΛ. ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΠΕ

  42

ΓΙΑΡΊΜΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΕΘΝΟΣ

  43

ΓΙΑΡΚΙ’ ΑΝΔΡ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ALTER

  44

ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

BLUE SKY TV

  45

ΓΚΟΒΌΣΤΗ ΑΘΑΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΚΑΪ TV

  46

ΓΚΌΝΟΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΕΤ

  47

ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΟΣΘ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 48

Δ’ΒΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙ. ΓΕΩΡΓΙΑ

ALPHA TV

  49

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ALPHA TV

  50

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ FM

  51

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΦΈΝΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  52

ΔΙΑΜ’ΝΤΗ ΑΝΔΡΕ. ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

  53

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΡΑ

  54

ΔΟΔΌΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  55

ΔΟΛΑΠΤΣΌΓΛΟΥ ΓΕΩΡ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  56

ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

GOAL NEWS

  57

ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

HIGH TV

  58

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

  59

ΕΞΑΡΧ’ΚΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΕΞΠΡΕΣ

  60

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  61

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΕΤ

  62

ΖΑΪΡΗΣ ΛΕΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

STAR CHANNEL

  63

ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  64

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡ. ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  65

ΖΑΧΑΡΌΣ ΑΝΑΣΤ. ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  66

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟ ΒΗΜΑ

  67

ΖΙΌΒΑΣ ΑΝΔΡ. ΦΩΤΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  68

ΚΑΖΑΝΤΖΌΓΛΟΥ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΣ

GOAL NEWS

  69

ΚΑΪΛΉ ΑΛΕΞ. ΕΥΔΟΞΙΑ – ΕΥΑ

MEGA

  70

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΙΩΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEGA

  71

ΚΑΛΟΥΔ’Σ ΓΕΩΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  72

ΚΑΡΑΦΊΝΑ ΝΙΚΟΛ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  73

ΚΑΣΙΜΗ ΘΕΟΔΩ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

  74

ΚΛΏΣΣΑΣ ΑΘΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΕΤ

  75

ΚΟΛΙΟΜΙΧΑΛΗΣ ΙΣΙΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  76

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΣΤΙΑ

  77

ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗ ΣΠΥΡ. ΓΑΛΑΤΕΙΑ

STAR CHANNEL

 78

ΚΟΣΙΩΝΗ ΧΡΗΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΚΑΪ TV

  79

ΚΟΤΖΙΑ ΗΡΑΚ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΚΑΪ TV

  80

ΚΟΤΣΑΎΤΗΣ ΑΘΑΝ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ

MATCH MONEY

  81

ΚΟΥΚ’Σ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

  82

ΚΟΥΛΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΝΕΤ

  83

ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΣΟΦΙΑ

ΕΞΠΡΕΣ

  84

ΚΟΥΜΠΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

MEGA

  85

ΚΟΎΜΠΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ALTER

  86

ΚΡΑΣΣ’ ΔΗΜΗΤ. ΜΑΡΙΑ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  87

ΚΡΝΣΕΒΙΚ ΜΙΛΑΝ ΝΤΟΡΤΕ

ATHENS NEWS

  88

ΚΥΡΙΑΚ’ΚΟΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ESPRESSO

  89

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚ. ΑΝΔΡΕΑΣ

SPORTDAY

  90

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

GOAL NEWS

  91

ΛΊΓΓΡΗΣ ΑΛΕΞ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  92

ΛΟΓΑΡΑΣ ΔΙΟΝ. ΠΕΤΡΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  93

ΜΑΓΚΛ’ΡΑ ΠΑΝΑΓΙ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ

  94

ΜΑΖΑΝΊΤΗΣ ΣΠΥΡ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  95

Μ’ΖΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ΑΠΕ

  96

ΜΑΪΛΗ ΓΕΡΑΣ. ΕΛΕΝΗ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  97

ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ALTER

  98

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

SCORE LIVE

  99

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

DERBY SPORTS

  100

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΕΙΡΗΝΗ

ΝΕΤ

  101

ΜΑΡΑΓΟΎΣΙΑ ΧΡΗΣ. ΑΝΤΩΝΙΑ

DERBY SPORTS

  102

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  103

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  104

ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΑΝΤΩΝΙΑ

TRAFFIC

  105

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΚΑΪ TV

  106

ΜΟΡΩΝΗ ΜΙΧ. ΣΕΒΑΣΜΙΑ

ΑΠΕ

  107

ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΜΙΧΑΗΛ

MAGIC TV

  108

ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ESPRESSO

  109

ΜΠΑΚΕΤΈΑ ΘΕΟΔΩ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  110

ΜΠΑΛΝΤΟΎΝΑ ΒΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  111

ΜΠΕΤΖΈΛΟΥ ΚΩΝ. ΜΑΡΙΑ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  112

ΜΠΟΡΔΌΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ

  113

ΜΠΟΥΓ’ ΝΙΚΟΛ. ΕΛΕΝΗ

MEGA

  114

ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΦΩΤΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

  115

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΠΡΟΥ ΜΥΡΝΑ

ΕΣΤΙΑ

  116

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜ. ΗΡΑ-ΖΑΦΕΙΡΑ

ΝΕΤ

  117

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEGA

  118

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΡΑ

  119

ΝΟΎΝΤΛ ΑΝΤΩΝ.-ΙΩΑΝ. ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ALTER

  120

ΝΤΑΛ’ΚΟΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  121

ΝΤ’ΝΗ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΑ

EXTRA 3

  122

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝ. ΕΛΙΣΑΒΕΤ

STAR CHANNEL

  123

ΟΛΥΜΠΙΤΗ ΕΜΜΑΝ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ

  124

ΠΑΓΙΩΤΈΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΤ

  125

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

DERBY SPORTS

  126

ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΑΣΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΑΪ TV

  127

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΛΑΜΠΡΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  128

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΡΑ 5

  129

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  130

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝ. ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  131

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΕΛΕΝΗ

SPORTIME

  132

ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡ. ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  133

ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΧ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

  134

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ

VILLAGE FM

  135

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΝΑΛΙ 1

  136

ΠΕΝΤΕΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΣΩΤΗΡΙΑ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  137

ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

  138

ΠΙΣΤΙΌΛΗΣ ΑΘΑΝ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

GOAL NEWS

  139

ΠΙΤΣ’ΚΗ ΣΤΑΜΑΤ. ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

SPORTIME 89,2

  140

ΠΟΝΗΡΌΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ALPHA TV

  141

ΡΑΒΑΝΌΣ ΦΩΤ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΟ ΒΗΜΑ

  142

ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

DERBY SPORTS

  143

ΡΕΣΠΈΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

MATCH MONEY

  144

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΧΡΗΣΤΟΣ

SUPERΣΠΟΡ FM

  145

ΡΩΜΗΟΎ ΠΑΝΑΓΙ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

CHANNEL 9

  146

ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗ ΠΑΥΛ. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

STAR CHANNEL

  

  147

ΣΑΒΟΎΡΔΟΥ ΚΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΡΤ

  148

ΣΑΛΤΟΎ ΒΑΣΙΛ. ΝΙΚΗ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  149

ΣΑΡ’ΝΤΟΣ ΙΩΑΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΡΑ

  150

ΣΑΡΊΔΟΥ ΓΕΩΡ. ΡΑΧΗΛ

HIGH TV

  151

ΣΑΡΡΗΣ ΧΑΡΑΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  152

ΣΑΧΤΟΎΡΗΣ ΜΙΛΤ. ΠΑΥΛΟΣ

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

  153

ΣΕΡΕΠΊΣΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

STAR CHANNEL

  154

ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛ. ΣΟΦΙΑ – ΡΟΖΑ

ALTER

  155

ΣΙΩΖΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΜΑΡΙΑ

CITY 99,5

  156

ΣΚΟΥΛ’Σ ΔΗΜΗΤΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΤ

  157

ΣΠΥΡΊΔΗ ΓΕΩΡ. ΕΛΕΝΗ

ALPHA TV

  158

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΙΡΗΝΗ

SPORTDAY

  159

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΡΤ

  160

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Τ/Σ SUPERSPORT

  161

ΣΤΡΑΤΉΣ ΔΗΜΗΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  162

ΤΈΣΣΗ ΚΥΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  163

ΤΖΟΒ’ΡΑ ΒΑΣΙΛ. ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ALPHA TV

  164

ΤΌΛΗ ΘΕΟΔΩ. ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  165

ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Η ΧΩΡΑ

  166

ΤΣΑΒΔΑΡ’Σ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  167

ΤΣΑΊΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ (Τσαΐνης)

Τ/Σ SUPERSPORT

  168

ΤΣΙΜΠΊΔΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΤ 105,8

  169

ΤΣΙΏΛΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ο ΛΟΓΟΣ

  170

ΤΣΌΛΚΑ ΓΕΩΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  171

ΤΣΟΎΚΑΣ ΚΩΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

  172

ΤΣΟΥΚΝΊΔΑ ΔΗΜΗΤ. ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  173

ΤΣΟΥΜ’ΚΑ ΙΩΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΥΡΙΑΝΗ

  174

ΤΣΟΥΜΠΌΣ ΕΛΕΥΘ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

MEGA

  175

ΤΣΏΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

GOAL NEWS

  176

ΦΑΡΡΉΣ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  177

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ALPHA TV

  178

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΕΤ

  179

ΦΩΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  180

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡ. ΦΩΤΙΟΣ

ΙΣΟΤΙΜΙΑ

  181

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  182

ΧΑΝ’Σ ΧΡΙΣΤΟΦ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

DERBY SPORTS

  183

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΑ ΝΕΑ

  184

ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΣΩΤ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  185

ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΙΟΝ. ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΝΕΤ

  186

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝ. ΕΛΕΝΗ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  187

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

  188

ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΙΧ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Η ΑΥΓΗ

  189

ΨΑΡΡΑ ΙΩΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  190

ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΥΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ALPHA TV

 

 

 

 

ΔΟΚΙΜΑ

 

  Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

  1

ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΑΣΤ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ 105,8

  2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡ. ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΕΤ

  3

ΔΡΟΓΓΊΤΗ ΓΕΝΝ. ΑΘΗΝΑ

ΝΕΤ

  4

ΚΟΥΤΡΟΚΌΗ ΝΙΚΟΛ. ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΕΤ

  5

ΛΙΝΟΞΥΛ’ΚΗ ΖΑΦΕΙΡ. ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  6

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΝΕΤ

  7

ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΠΕ

  8

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΙΩΣΗΦ

ΝΕΤ

  9

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

 10

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΕΤ

 11

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

 12

ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΕΤ

 13

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΕΤ

 14

ΤΣΕΚΟΎΡΑΣ ΝΙΚΟΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

STAR CHANNEL

 15

ΦΙΛΗ ΚΩΝ. ΣΩΤΗΡΙΑ

ΝΕΤ

 

 

 

 

ΑΝΤΕΠΙΣΤΕΛΛΟΝΤΑ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

 1

ΔΕΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΑΚΩΒΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΑΠΕ

  2

ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΩΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

 

          Βάσει του άρθρου 5, παρ. 11 του Καταστατικού της Ενώσεως, ενστάσεις κατά της αποφάσεως του Δ.Σ. για την εγγραφή των ανωτέρω συναδέλφων, μπορούν να υποβληθούν στη Γραμματεία της Ενώσεως μέσα σε 15 ημέρες.

 

ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+