ΕΚΛΕΧΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ ΣΤΗΝ ΠΟΕΣΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 4ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της Π.Ο.Ε.ΣΥ.

Ι. Συνδυασμοί
Οι συνδυασμοί έλαβαν:
Α. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1. Τρίμης Δημήτρης 121                                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2. Πετραλιά Φανή 91                                                    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3. Κοψίνη Χριστίνα 81                                                   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4. Νταβανέλλος Αντώνης 81                                       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5. Νικολόπουλος Σταμάτης 66                                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6. Φίλης Νικόλαος 64                                                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7. Λεοντόπουλος Φαίδων-Δημήτριος 55                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8. Κοροβέσης Περικλής 54                                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9. Νικολακάκος Κωνσταντίνος 54                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10. Τσούτσιας Παναγιώτης 43                                    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11. Ζηργάνος Νικόλας 42                                            ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12. Αγρολάμπος Χαράλαμπος 37                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13. Βιδάλη Αντωνία 36                                                 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14. Κουντή Δήμητρα 33                                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15. Σωτήρχου Ιωάννα 33                                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16. Τζαλαβράς Θεόδωρος 33                                     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17. Χαρίτος Πάνος 32                                                 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18. Κιμπουρόπουλος Γιάννης 31              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ (Σειρά κατόπιν κληρώσεως)
19. Σουρμελίδης Σπύρος 31                     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ (Σειρά κατόπιν κληρώσεως)
20. Κατσουνάκη Μαρία 31                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ (Σειρά κατόπιν κληρώσεως)
21. Λειβαδίτης Κυριάκος 31                                      Αναπληρωματικός
22. Διαμαντάκου Καλλιόπη 29                                  Αναπληρωματική
23. Τσαγκρής Νικόλαος 29                                        Αναπληρωματικός
24. Καπάκος Σταύρος 28                                          Αναπληρωματικός
25. Σελλά Όλγα 28                                                     Αναπληρωματική
26. Χαϊμαντά Σόνια-Σοφία 28                                   Αναπληρωματική
27. Μιχαλάκος Θωμάς 27                                          Αναπληρωματικός
28. Μουλόπουλος Βασίλης 25                                Αναπληρωματικός
29. Τζούστας Ιωάννης 25                                         Αναπληρωματικός
30. Ζέρβας Χρήστος 24                                           Αναπληρωματικός
31. Τσουπαρόπουλος Κώστας 24                           Αναπληρωματικός
32. Καλαϊτζής Γιάννης 23                                       Αναπληρωματικός
33. Παπαδάκης Χαράλαμπος 23                             Αναπληρωματικός
34. Ψιλοπούλου Αλκμήνη 21                                   Αναπληρωματική
35. Ρούσσος Τζώρτζης 20                                       Αναπληρωματικός
36. Βολάκη Σταματίνα 19                                        Αναπληρωματική
37. Κολοβού Ιωάννα 19                                             Αναπληρωματική
38. Λοβέρδος Γιώργος 19                                        Αναπληρωματικός
39. Μανιφάβα Δήμητρα 19                                       Αναπληρωματική
40. Μπουκαούρη Ελένη 19                                       Αναπληρωματική
41. Ροζάκη Ελεάνα 19
42. Μαυροειδής Σταμάτης 18
43. Μέρμηγκας Γιώργος 18
44. Δούκας-Καθαροσπόρης Προκόπης 16
45. Ράπτη Γιούλα 16
46. Σαββινίδου Σελήνη 16
47. Δερμεντζόγλου Ιωάννης 15
48. Κατσίμη Ελένη-Μαρία (Μαριλένα) 14
49. Κοντοφάκα-Σταματοπούλου Αναστασία 14
50. Λαγκαδινός Νικόλαος 14
51. Λαμπαδίτη Μαρία (Μαίρη) 14
52. Παρδάλη Αικατερίνη 14
53. Πουλιάση Νικολέττα 14
54. Χριστακάκη Αλεξάνδρα 14
55. Κουλούρης Βασίλης 13
56. Μπακατσέλος Πέτρος 13
57. Ψύλος Μιχάλης 13
58. Ανδριανού Ελένη 12
59. Παπάζογλου Μηνάς 12
60. Φλώρου Αθηνά 12
61. Χριστοδουλίδου Αστέρω 12
62. Κανάς Ελευθέριος 11
63. Μιχαλοπούλου Ωραία (Μπούλικα) 11
64. Χατζόπουλος Αθανάσιος 11
65. Αγγελόπουλος Γιώργος 10
66. Βελισσαράτου Ιουλία 10
67. Τερζής Κωνσταντίνος 10
68. Τρύφωνα Βασιλική 10
69. Τσάγκαρης Πέτρος 10
70. Γκουτζάνης Σπύρος 9
71. Παναγοπούλου Ασπασία 9
72. Τσιώρου Βίκη 9
73. Γλύστρας Χριστόδουλος 8
74. Ιωακείμογλου Έλλη 8
75. Ντόβολος Σεραφείμ 8
76. Γιαννίσης Σταμάτης 7
77. Τσακίρογλου Αναστάσιος 7
78. Τσίγκα Αγλαΐα 7
79. Αντωνόπουλος Λεωνίδας 6
80. Παπαδημητρίου Κώστας 6
81. Πλαβούκου Ελένη 6
82. Ευτυχιάδης Γιάννης 4
83. Κοσίνα Αλεξία 4
84. Νικολάου Χρίστα 4

Β. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. Τσαλαπάτης Δημήτρης 188                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2. Μπετινάκης Κώστας 82                                                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3. Ντελέζος Κώστας 71                                                     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4. Καστρινάκης Γιώργος 52                                               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5. Κοκορίκος Αντώνης 51                                                   ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6. Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά) 50                                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7. Χατζάκη Μαρίκα (Μαίρη) 47                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8. Κοχλατζής Δημήτρης 41                                               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9. Βασιλόπουλος Αντώνιος 34                                           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10. Στάμου Μιχάλης 34                                                      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11. Δόγας Γιώργος 33                                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12. Λουκόπουλος Περικλής 33                                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13. Στεφάνου Σοφία 33                                                       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14. Χαραλαμπίδου Βασιλική (Βάσω) 31                             ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15. Καγιαλές Στάθης 30                                              Αναπληρωματικός
16. Δοντάς Δημήτρης 29                                            Αναπληρωματικός
17. Κουτσούμπα Βάσω 28                                            Αναπληρωματική
18. Τριανταφύλλου Σωτήρης 26                                 Αναπληρωματικός
19. Βερμισσώ Γιάννης 25                                              Αναπληρωματικός
20. Παπαδοσηφάκη Εύη 25                                          Αναπληρωματική
21. Αρκουλής Γεώργιος 24                                          Αναπληρωματικός
22. Κοντοκόλιας Θεοχάρης (Χάρης) 24                    Αναπληρωματικός
23. Καβαλάρη Ευφροσύνη (Φρόσω) 23                      Αναπληρωματική
24. Κωλέτση Κατερίνα 23                                            Αναπληρωματική
25. Σεβαστάκη – Νικολοπούλου
Παρασκευή (Βιβή) 23                                                    Αναπληρωματική
26. Παναγιωτόπουλος Κώστας 22                               Αναπληρωματικός
27. Λουκόπουλος Σπύρος 18                                      Αναπληρωματικός
28. Θεοδωρόπουλος Νίκος 17                                     Αναπληρωματικός
29. Αρτελάρης ’γγελος 16
30. Λάτας Παναγιώτης 16
31. Στουραΐτης Γιώργος 16
32. Τσούρτης Νίκος 13
33. Μπιζόγλη Σωτηρία 11
34. Σιακαβάρας Σωτήρης 11

Γ. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1. Σόμπολος Πάνος 140                                         ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2. Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος) 81                      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3. Βλαβιανός Γεώργιος 69                                      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4. Στεφανής Γεώργιος 69                                       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5. Κυρίτσης Χρήστος 63                                        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6. Μπουλούκου Μαγδαληνή-Σοφία 63                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7. Γιαννήλος Γεώργιος 62                                       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8. Αναγνώστου Στέφανος 37                                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9. Λεονταρίτης Γεώργιος 37                                  ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10. Μαγιάση ’ννα-Εννυ 37                                      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11. Αξελός Γεώργιος 34                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12. Γκιώνης Γεώργιος 33                                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13. Δουλγεράκη Αικατερίνη 33                               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14. Καραμπατσάκης Εμμανουήλ 26                 Αναπληρωματικός
15. Γαβρά Πηνελόπη 25                                     Αναπληρωματική
16. Ζερβός Σπύρος 25                                       Αναπληρωματικός
17. Κοντογιαννίδης Αναστάσιος 25                  Αναπληρωματικός
18. Τσίρος Πάνος 25                                           Αναπληρωματικός
19. Μερτζάνης Νικόλαος 24                             Αναπληρωματικός
20. Πετρομανιάτης Βασίλειος 24                     Αναπληρωματικός
21. Ρηγόπουλος Ανδρέας 23                             Αναπληρωματικός
22. Ηλιού Χρήστος (Κρίς) 22                            Αναπληρωματικός
23. Κουντούρης Σπύρος 22                               Αναπληρωματικός
24. Δαφνή Ναταλία 21                                         Αναπληρωματική
25. Τσαντέ Δέσποινα 20                                     Αναπληρωματική
26. Νικολόπουλος Σπύρος 19                           Αναπληρωματικός
27. Πιτιακούδης Κωνσταντίνος 18
28. Σκύφτας Θεοφάνης 14
29. Καρυκόπουλος Παναγιώτης 13
30. Γρυλλάκης Νικόλαος 12
31. Καλαντζής Δημήτριος 8
32. Νικολόπουλος Γεώργιος 8
33. Λιάτας Δημήτριος 7
34. Κατσαρός Νικόλαος του Κων/νου 6
35. Κατσάρης Γεώργιος 3
36. Κούτρικας Νίκος 2

Δ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1. Ράμμος Παναγιώτης 76                                       ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2. Αδαμίδου Σοφία 42                                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3. Τσίγκας Δημήτριος (Τάκης) 40                          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4. Χριστοδουλίδου Παρθενόπη (Πόπη) 36           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5. Μπογιόπουλος Νικόλαος 34                               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6. Φιλιππάκης Γεώργιος 33                                     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7. Πενταράκης Γεώργιος 32                                    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8. Ζαγγανάς Ιωάννης 32                                       Αναπληρωματικός
9. Στάμου Ουρανία (Ράνια) 27                           Αναπληρωματική
10. Διγενή Σεμίνα 25                                           Αναπληρωματική
11. Κολώνας Χρήστος 25                                   Αναπληρωματικός
12. Μουσγάς Γεώργιος 23                                  Αναπληρωματικός
13. Κωνσταντινίδης Δημήτριος 22                   Αναπληρωματικός
14. Τράϊου Ελένη 22                                          Αναπληρωματική
15. Μπαΐλης Παναγιώτης 16
16. Πέρπερας Νικόλαος 16
17. Λελούδας Χαράλαμπος 15
18. Μηλιώνης Γεώργιος 13
19. Τσιβόλα Παρασκευή 13
20. Λιβιτσάνος Γεράσιμος 12
21. Υψηλάντη Ιωάννα 12
22. Θερμός Ανδρέας 11
23. Καραχάλιος Κωνσταντίνος 11
24. Κυρίτση Αγλαΐα 11
25. Πινού Παναγιώτα 10
26. Βρανάς Σταύρος 9
27. Καραγιάννης Δημήτριος 8
28. Κογκαλίδης Γεώργιος 8
29. Ασημακοπούλου Γεωργία 7
30. Καλυβιώτη Βασιλική 7

Ε. Συνδυασμός «ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΕΣΥ ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Παρέμβαση Αριστερής Όχθης και Συνεργαζομένων»
1. Δεληπέτρος Βαγγέλης 47                                           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2. Πελώνη Αριστοτελία 33                                               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3. Τσιόφφι Γκουίντο 33                                                      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4. Δασκαλόπουλος Γιώργος 29                                  Αναπληρωματικός
5. Τσάκαλος Νίκος 29                                                  Αναπληρωματικός
6. Διόγος Ευθύμιος (Μάκης) 23                                 Αναπληρωματικός

ΣΤ. «FINANCIAL CRIMES – ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. Λίτσης Μωϋσής 14                                        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ (Κατόπιν κληρώσεως)
2. Μοσχονά Λήδα 14                                    Αναπληρωματική
3. Μπράτσος Αθανάσιος (Νάσος) 11
4. Μαυρίδης Νίκανδρος 10
5. Τσώλη Μαρία 10
6. Χατζηγεωργίου Αναστάσιος
(Τάσος) 5

ΙΙ. Μεμονωμένοι υποψήφιοι
Ο μεμονωμένος υποψήφιος έλαβε:
1. Προβόπουλος Ηλίας 7

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+