Η ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 
                                    

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της
26ης και 27ης Μαΐου 2009 για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

 

Ψήφισαν: 3.940       Εγκυρα: 3.754         ’κυρα: 124        Λευκά: 62

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

          α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1.  

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

973

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝNΥ-ΑΝΝΑ

597

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

350

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

313

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

192

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

188

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΩ

186

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

174

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

157

 

  1.  

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

152

 

  1.  

ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

142

 

  1.  

ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑ)

132

 

  1.  

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

120

 

  1.  

ΝΤΑΒΕΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

117

 

  1.  

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

111

 

  1.  

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

103

 

  1.  

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

103

 

  1.  

ΒΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

95

 

  1.  

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

91

 

  1.  

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

90

 

  1.  

ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

88

 

  1.  

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

87

 

  1.  

ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ)

86

 

  1.  

ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

79

 

  1.  

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

78

 

  1.  

ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

77

 

  1.  

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

77

 

  1.  

ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΤΑΣΟΣ

72

 

  1.  

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ

71

 

  1.  

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

71

 

  1.  

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

68

 

  1.  

ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ

66

 

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

66

 

  1.  

ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

63

 

  1.  

ΓΑΛΑΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

60

 

  1.  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

58

 

  1.  

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΗ

57

 

  1.  

ΧΑΤΖΗ ΝΤΕΜΗ

57

 

  1.  

ΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

54

 

  1.  

ΖΗΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

53

 

  1.  

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

53

 

  1.  

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

52

 

  1.  

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

52

 

  1.  

ΜΠΟΤΣΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

51

 

  1.  

ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

49

 

  1.  

ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

49

 

  1.  

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

48

 

  1.  

ΚΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

47

 

  1.  

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

43

 

  1.  

ΨΑ ΕΛΛΗ (ΕΛΙΝΑ)

43

 

  1.  

ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

41

 

  1.  

ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΑΝΟΣ

41

 

  1.  

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

40

 

  1.  

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

39

 

  1.  

ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

39

 

  1.  

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΣ

39

 

  1.  

ΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

39

 

  1.  

ΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

38

 

  1.  

ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

38

 

  1.  

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

36

 

  1.  

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

36

 

  1.  

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

34

 

  1.  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

32

 

  1.  

ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

31

 

  1.  

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30

 

  1.  

ΠΡΑΠΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ (ΡΕΑ)

26

 

  1.  

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

23

 

  1.  

ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

17

 

  1.  

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

17

 

 

 

          β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.

ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

321

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

304

 

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

          α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1.  

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

467

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

232

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

184

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

153

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

153

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

130

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

129

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

121

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

118

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

115

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

113

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

98

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΝΕΤΑ

95

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

85

 

  1.  

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

85

 

  1.  

ΚΩΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

83

 

  1.  

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

81

 

  1.  

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

79

 

  1.  

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

73

 

  1.  

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

73

 

  1.  

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

70

 

  1.  

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

70

 

  1.  

ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΥ

70

 

  1.  

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ

70

 

  1.  

ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

69

 

  1.  

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

62

 

  1.  

ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

62

 

  1.  

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

62

 

  1.  

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

60

 

  1.  

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

 

  1.  

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

58

 

  1.  

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

57

 

  1.  

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

56

 

  1.  

ΤΣΩΛΗΣ ΖΩΗΣ

56

 

  1.  

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

56

 

  1.  

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

55

 

  1.  

ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

54

 

  1.  

ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

54

 

  1.  

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

53

 

  1.  

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

53

 

  1.  

ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

52

 

  1.  

ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

52

 

  1.  

ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

49

 

  1.  

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

49

 

  1.  

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

49

 

  1.  

ΒΗΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

47

 

  1.  

ΒΟΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ

47

 

  1.  

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

46

 

  1.  

ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

45

 

  1.  

ΑΝΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

42

 

  1.  

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

42

 

  1.  

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

42

 

  1.  

ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

41

 

  1.  

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

41

 

  1.  

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

40

 

  1.  

ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

39

 

  1.  

ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ

39

 

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

39

 

  1.  

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

39

 

  1.  

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

37

 

  1.  

ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ

36

 

  1.  

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

35

 

  1.  

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

35

 

  1.  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

35

 

  1.  

ΚΟΥΤΡΑ ΠΕΝΝΥ

33

 

  1.  

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

33

 

  1.  

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΜΑΚΗΣ

30

 

  1.  

ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

29

 

  1.  

ΜΗΤΡΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

29

 

  1.  

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

29

 

  1.  

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

28

 

  1.  

ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

28

 

  1.  

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

26

 

  1.  

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

26

 

  1.  

ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΛΙΑΝΑ

26

 

  1.  

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

26

 

  1.  

ΡΗΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

26

 

  1.  

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

25

 

  1.  

ΜΠΑΣΤΑ-ΤΕΡΖΗ ΦΥΛΛΙΩ

22

 

  1.  

ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

21

 

  1.  

ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

20

 

  1.  

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

17

 

  1.  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

17

 

  1.  

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

16

 

  1.  

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

14

 

  1.  

ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

12

 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

245

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

198

 

 

 

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»
(ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1.  

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

258

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

237

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

  1.  

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

141

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

128

ΑΝΑΠΛΗΡ.

  1.  

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

112

 

  1.  

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

102

 

  1.  

ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

96

 

  1.  

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

86

 

  1.  

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

81

 

  1.  

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

77

 

  1.  

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

75

 

  1.  

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ

72

 

  1.  

ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

70

 

  1.  

ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΟΣ

66

 

  1.  

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

63

 

  1.  

ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ

61

 

  1.  

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

 

  1.  

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

57

 

  1.  

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

57

 

  1.  

ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

57

 

  1.  

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

55

 

  1.  

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

53

 

  1.  

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

51

 

  1.  

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50

 

  1.  

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

50

 

  1.  

ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49

 

  1.  

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49

 

  1.  

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

48

 

  1.  

ΝΕΤΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

46

 

  1.  

ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

44

 

  1.  

ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

43

 

  1.  

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

42

 

  1.  

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

40

 

  1.  

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

39

 

  1.  

ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

39

 

  1.  

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

37

 

  1.  

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

36

 

  1.  

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

35

 

  1.  

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ

35

 

  1.  

ΦΑΚΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

35

 

  1.  

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

34

 

  1.  

ΠΙΝΟΥ ΓΙΩΤΑ

32

 

  1.  

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

31

 

  1.  

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30

 

  1.  

ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

28

 

  1.  

ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

28

 

  1.  

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

27

 

  1.  

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

27

 

  1.  

ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

27

 

  1.  

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

26

 

  1.  

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

26

 

  1.  

ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

26

 

  1.  

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

25

 

  1.  

ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

25

 

  1.  

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

25

 

  1.  

ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

24

 

  1.  

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

24

 

  1.  

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

23

 

  1.  

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

23

 

  1.  

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

 

  1.  

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

23

 

  1.  

ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

19

 

  1.  

ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

18

 

  1.  

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)

17

 

  1.  

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

17

 

  1.  

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

16

 

  1.  

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΑΚΗΣ

15

 

  1.  

ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΚΙΚΗ

13

 

  1.  

ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ

12

 

  1.  

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ

11

 

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

10

 

 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

238

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

          α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.    

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

323

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.    

ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

189

ΑΝΑΠΛΗΡ.

3.    

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

104

 

4.    

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

103

 

5.    

ΣΚΙΑΝΗ – ΑΜΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ

82

 

6.    

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

76

 

7.    

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

72

 

8.    

ΧΗΤΑΣ ΦΩΝΤΑΣ

62

 

9.    

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

59

 

10. 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

54

 

11. 

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

53

 

12. 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

48

 

13. 

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

47

 

14. 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

44

 

15. 

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

42

 

16. 

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)

41

 

17. 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

40

 

18. 

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

39

 

19. 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

39

 

20. 

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

35

 

21. 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

34

 

22. 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

33

 

23. 

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

29

 

24. 

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

28

 

25. 

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

26

 

26. 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

22

 

27. 

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

20

 

28. 

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

20

 

29. 

ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

19

 

30. 

ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18

 

31. 

ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)

17

 

32. 

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

17

 

33. 

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

16

 

34. 

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

15

 

35. 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14

 

36. 

ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

 

37. 

ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)

12

 

38. 

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12

 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.

ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

156

 

V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

          α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.    

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

128

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.    

ΝΤΑΪΛΙΑΝΑ ΝΤΟΡΑ

105

ΑΝΑΠΛΗΡ.

3.    

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

81

ΑΝΑΠΛΗΡ.

4.    

ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

76

ΑΝΑΠΛΗΡ.

5.    

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

70

ΑΝΑΠΛΗΡ.

6.    

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

70

ΑΝΑΠΛΗΡ.

7.    

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

69

ΑΝΑΠΛΗΡ.

8.    

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

66

ΑΝΑΠΛΗΡ.

9.    

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

64

 

10. 

ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ

63

 

11. 

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

63

 

12. 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

61

 

13. 

ΛΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

58

 

14. 

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

50

 

15. 

ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

49

 

16. 

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

45

 

17. 

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

44

 

18. 

ΔΟΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

37

 

19. 

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

37

 

20. 

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

35

 

21. 

ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

27

 

22. 

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

26

 

23. 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

25

 

24. 

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

21

 

25. 

ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

21

 

26. 

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΛΙΛΑ

19

 

27. 

ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

18

 

28. 

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

14

 

29. 

ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

13

 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

  1.  

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

131

 

 

 

VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – FINANCIAL CRIMES Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο – Σπάρτακος – Ανένταχτοι»

         

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1.  

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

118

 

  1.  

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ

117

 

  1.  

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

77

 

  1.  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

77

 

  1.  

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

72

 

  1.  

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

63

 

  1.  

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

62

 

  1.  

ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ

59

 

  1.  

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

53

 

  1.  

ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

49

 

  1.  

ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

47

 

  1.  

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

46

 

  1.  

ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

45

 

  1.  

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

45

 

  1.  

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

42

 

  1.  

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

41

 

  1.  

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

35

 

  1.  

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

34

 

  1.  

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

34

 

  1.  

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

29

 

  1.  

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

25

 

  1.  

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

21

 

  1.  

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13

 

 

Σημειωτέον ότι, όσον αφορά στις έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής, κατέστη αναγκαία η προσφυγή στην τρίτη κατανομή, αφού, στην πρώτη κατανομή δεν καλύφθηκε από κανένα συνδυασμό το απαιτούμενο εκλογικό μέτρο, γεγονός που δεν επέτρεψε τη συμμετοχή τους στη δεύτερη κατανομή. Συνεπώς, οι έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής κατανέμονται από την τρίτη κατανομή και λαμβάνουν από μία έδρα οι συνδυασμοί: «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ», «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ- ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ).

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+