Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ ανακοινώνει ότι πραγματοποιήθηκε σήμερα στη 1.30 το μεσημέρι η κλήρωση για την επιλογή των τριάντα πέντε (35) ανέργων, που θα διοριστούν για να απασχοληθούν στις δυο εκλογικές αναμετρήσεις της 18 ης και 19 ης Ιουνίου 2013 και της 26 ης και 27 ης Ιουνίου για τα όργανα της ΕΣΗΕΑ.

Ενδιαφέρον για συμμετοχή στις αρχαιρεσίες έδειξαν πενήντα πέντε (55) συνάδελφοι, από τους οποίους κληρώθηκαν οι τριάντα πέντε (35), είκοσι (20) για τον πρώτο γύρο και δεκαπέντε (15) για τον δεύτερο γύρο. Στη διαδικασία της κλήρωσης, που διενήργησε η Εφορευτική Επιτροπή, παραβρέθηκαν μέλη του Δ.Σ. της ΕΣΗΕΑ, η Νομική Σύμβουλος, καθώς και συνάδελφοι, που είχαν δηλώσει συμμετοχή.

Σημειώνεται ότι η κλήρωση έγινε και για το εκλογικό τμήμα που θα συμμετάσχει ο καθένας από τους κληρωθέντες.

Κατόπιν αυτών η Εφορευτική Επιτροπή όρισε τους παρακάτω είκοσι (20) κληρωθέντες άνεργους συναδέλφους για τη διενέργεια των αρχαιρεσιών της 18 ης και 19 ης Ιουνίου στα τμήματα ως εξής:

 

1 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(1 ος όροφος αίθουσα Γεωργίου Καράντζα)

 

1

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

3

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4

ΛΑΓΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

5

ΜΥΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

6

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

7

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

2 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(3 ος όροφος αίθουσα συνεδρίων)

 

1

ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2

ΓΕΩΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

4

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

6

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

3 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(5 ος όροφος αίθουσα συνεδριάσεων Δ.Σ.)

 

1

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

3

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

ΜΠΟΥΖΑΛΗ ΛΗΔΑ

6

ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

 

Επίσης, η Εφορευτική Επιτροπή όρισε τους παρακάτω δεκαπέντε (15) κληρωθέντες άνεργους συναδέλφους για τη διενέργεια των αρχαιρεσιών της 26 ης και 27 ης Ιουνίου στα τμήματα ως εξής:

1 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(1 ος όροφος αίθουσα Γεωργίου Καράντζα)

 

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΗ-ΙΟΥΛΙΑ

3

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

4

ΦΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5

ΨΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

2 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(3 ος όροφος αίθουσα συνεδρίων)

 

1

ΜΑΝΘΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

ΜΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3

ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ

4

ΜΠΙΜΠΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

5

ΧΑΤΖΗΓΩΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

3 ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

(5 ος όροφος αίθουσα συνεδριάσεων Δ.Σ.)

 

1

ΓΙΑΛΥΨΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2

ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

4

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

5

ΨΑ ΕΛΛΗ

 

Με απόφαση της Εφορευτικής Επιτροπής, ορίζονται ως αναπληρωματικοί, με αλφαβητική σειρά, όσοι από τους άνεργους συναδέλφους δήλωσαν συμμετοχή και δεν κληρώθηκαν.

 

Οι συνάδελφοι θα ενημερωθούν από τη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ, προκειμένου να πληροφορηθούν τις ακριβείς ημέρες και ώρες εργασίας τους.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+