ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 6ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΣΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 6ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Ψήφισαν: 3.340     Εγκυρα: 2.925

’κυρα: 155    Λευκά: 260    Εδρες: 134

 

Έλαβαν οι συνδυασμοί:

Α. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

Ψήφοι: 605 Εδρες: 28

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

Ψήφοι: 412 Εδρες: 19

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Ψήφοι: 366 Εδρες: 17

Δ. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

Ψήφοι: 363 Εδρες: 17

Ε. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι) »

Ψήφοι: 330 Εδρες: 15

ΣΤ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

Ψήφοι: 328 Εδρες: 15

Ζ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφοι: 273 Εδρες: 12

Η. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

Ψήφοι: 211 Εδρες: 10

Θ. Μεμονωμένος Υποψήφιος

Ψήφοι: 37 Εδρες: 1

Για τον υπολογισμό του αριθμού των αντιπροσώπων και των εδρών των συνδυασμών για το 6 ο Πανελλήνιο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ εφαρμόστηκαν σωρευτικά οι καταστατικές διατάξεις της Ομοσπονδίας, καθώς και οι διατάξεις του Ν. 1264/1982. Δυνάμει του άρθρου 16 του καταστατικού της ΠΟΕΣΥ ο αριθμός των αντιπροσώπων υπολογίστηκε σε 134, αριθμός που αφορά το σύνολο των αντιπροσώπων για το Πανελλήνιο Συνέδριο.

Στη συνέχεια αναζητήθηκε ο αριθμός των αντιπροσώπων κάθε παράταξης/μεμονωμένων υποψηφίων, ωστόσο με την κατά γράμμα εφαρμογή των ως άνω διατάξεων, βρέθηκε ο αριθμός των εκλεγμένων αντιπροσώπων να είναι μεγαλύτερος από τον αριθμό των εδρών που προκύπτει από το Καταστατικό. Ήτοι έβγαιναν 135 αντιπρόσωποι για τις 134 έδρες αντιπροσώπων για το 6ο Πανελλήνιο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Αυτό οφείλεται στο ότι κατά την εύρεση του εκλογικού μέτρου, το υπόλοιπο της διαίρεσης ήτο 111/134, εγγίζοντας την ακέραιη μονάδα με αποτέλεσμα να μικραίνει το εκλογικό μέτρο και τούτο να εισχωρεί περισσότερες φορές στον αριθμό των εγκύρων ψηφοδελτίων, τα οποία έλαβε έκαστος συνδυασμός, ώστε μοιραία προέκυψε αριθμός κατανεμημένων εδρών μεγαλύτερος του προβλεπομένου.

Το φαινόμενο αυτό έχει παρατηρηθεί στο παρελθόν σε διάφορες εκλογικές αναμετρήσεις και έχει κριθεί παγίως νομολογιακά, ως κενό νόμου, από τα εθνικά δικαστήρια. Η εν λόγω διαφορά θεραπεύεται με αναλογική εφαρμογή νόμων, αφού το αντίθετο θα παραβίαζε εντόνως την συνδικαλιστική αυτονομία, η οποία εν όψει της ιδιαίτερης σημασίας της και της συνταγματικής κατοχυρώσεώς της επικρατεί έναντι της αντιθέτου ρυθμίσεως του νόμου.

Ενόψει τούτων, για την εύρεση του μέτρου των εδρών για το επικείμενο Πανελλήνιο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ, και προς αποφυγή των ατόπων χρησιμοποιήθηκε η αμέσως επόμενη ακέραιη μονάδα (δηλ. από 21 και 111/134 –ακέραιος 21– χρησιμοποιήθηκε ως εκλογικό μέτρο το 22), ως η παγιωμένη νομολογία και κρατούσα θεωρία ορίζουν.

Τέλος, η Εφορευτική Επιτροπή Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 6ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της Π.Ο.Ε.ΣΥ. Οι αντιπρόσωποι των συνδυασμών εκλέγονται ως ακολούθως:

Α. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

 

 

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

151

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

118

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

90

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

73

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

65

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

51

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

50

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

46

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

43

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

42

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ

40

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

39

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

37

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

36

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

34

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

31

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

29

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΖΑΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

28

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

26

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

26

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

25

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

25

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

24

Αναπληρωμ.

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

23

Αναπληρωμ.

ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

22

Αναπληρωμ.

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

21

Αναπληρωμ.

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

21

Αναπληρωμ.

ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

21

Αναπληρωμ.

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ

20

Αναπληρωμ.

ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

20

Αναπληρωμ.

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

20

Αναπληρωμ.

ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

19

Αναπληρωμ.

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

19

Αναπληρωμ.

ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

19

Αναπληρωμ.

ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

18

Αναπληρωμ.

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

18

Αναπληρωμ.

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

18

Αναπληρωμ.

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

18

Αναπληρωμ.

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

17

Αναπληρωμ.

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

17

Αναπληρωμ.

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

17

Αναπληρωμ.

ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

17

Αναπληρωμ.

ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ

15

Αναπληρωμ.

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

15

Αναπληρωμ.

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

15

Αναπληρωμ.

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

14

Αναπληρωμ.

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

14

Αναπληρωμ.

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

14

Αναπληρωμ.

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

13

 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

12

 

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)

12

 

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

11

 

ΔΙΟΝΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

11

 

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

10

 

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

10

 

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ

10

 

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

10

 

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

10

 

ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ

9

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9

 

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7

 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

7

 

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7

 

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

5

 

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

5

 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

4

 

 

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

 

 

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

182

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

138

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

132

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

101

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

76

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

70

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

63

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

60

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

59

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

56

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

42

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

40

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑ)

33

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

26

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

25

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

17

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

15

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

Αναπληρωμ.

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11

Αναπληρωμ.

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

Αναπληρωμ.

ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

Αναπληρωμ.

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

10

Αναπληρωμ.

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

9

Αναπληρωμ.

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

8

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7

 

ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7

 

 

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

 

 

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

119

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

94

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

61

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

55

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

49

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

48

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

43

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

36

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

36

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

36

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

28

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

27

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

24

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

24

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

21

Αναπληρωμ.

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

19

Αναπληρωμ.

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

Αναπληρωμ.

ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

17

Αναπληρωμ.

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

Αναπληρωμ.

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

Αναπληρωμ.

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

16

Αναπληρωμ.

ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

16

Αναπληρωμ.

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

15

Αναπληρωμ.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

Αναπληρωμ.

ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14

Αναπληρωμ.

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

14

Αναπληρωμ.

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

Αναπληρωμ.

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

12

 

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

10

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

9

 

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9

 

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9

 

ΑΤΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

8

 

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

8

 

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

8

 

ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8

 

ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7

 

ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7

 

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6

 

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5

 

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

 

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

5

 

ΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3

 

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2

 

Δ. Συνδυασμός«ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

 

 

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

214

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

95

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

69

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

55

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

47

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

46

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

40

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

33

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

29

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

29

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

24

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

23

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

23

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

23

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΕΦΗ

22

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

20

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

20

Αναπληρωμ.

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

20

Αναπληρωμ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

20

Αναπληρωμ.

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

19

Αναπληρωμ.

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

Αναπληρωμ.

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

18

Αναπληρωμ.

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

16

Αναπληρωμ.

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

16

Αναπληρωμ.

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

14

Αναπληρωμ.

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12

Αναπληρωμ.

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

11

Αναπληρωμ.

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11

Αναπληρωμ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9

 

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

9

 

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

8

 

ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6

 

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

5

 

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

 

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

4

 

Ε.Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

 

 

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

85

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

76

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

70

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΡΗΣ)

67

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

62

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

59

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

45

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

39

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

35

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΒΑΛΤΖΗ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΕΛΙΝΑ)

33

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

28

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

21

*

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

21

*

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

20

Αναπληρωμ.

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

18

Αναπληρωμ.

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

16

Αναπληρωμ.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

15

Αναπληρωμ.

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

15

Αναπληρωμ.

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

12

Αναπληρωμ.

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

10

 

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

 

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

9

 

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

8

 

* Εξαιτίας της ισοψηφίας των δύο υποψηφίων και δεδομένου ότι απομένει μια έδρα προς κάλυψη, θα γίνει κλήρωση μεταξύ τους σε χρόνο που θα οριστεί από την Εφορευτική Επιτροπή.

ΣΤ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

 

 

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

92

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

81

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

77

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

69

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

63

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

51

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

49

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

46

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

44

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ

41

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

39

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ

35

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

34

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

34

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ

32

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

31

Αναπληρωμ.

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

31

Αναπληρωμ.

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

27

Αναπληρωμ.

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

25

Αναπληρωμ.

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

24

Αναπληρωμ.

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

22

Αναπληρωμ.

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

19

Αναπληρωμ.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ

15

 

ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

13

 

ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

11

 

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

11

 

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ

10

 

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

10

 

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

9

 

ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

9

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

 

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

8

 

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

4

 

Ζ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 

 

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

170

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

48

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

41

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

37

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

34

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

27

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

26

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

24

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

23

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

22

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

21

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

20

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

19

Αναπληρωμ.

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

19

Αναπληρωμ.

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

19

Αναπληρωμ.

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18

Αναπληρωμ.

ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

18

Αναπληρωμ.

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

18

Αναπληρωμ.

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

17

Αναπληρωμ.

ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

16

Αναπληρωμ.

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14

Αναπληρωμ.

ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

Αναπληρωμ.

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

14

Αναπληρωμ.

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

14

Αναπληρωμ.

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

12

Αναπληρωμ.

ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11

Αναπληρωμ.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11

Αναπληρωμ.

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)

10

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ

10

 

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)

10

 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)

8

 

ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

5

 

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)

4

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

4

 

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1

 

Η. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

 

 

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

101

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

37

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

37

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

33

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

30

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

22

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

21

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

19

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

Αναπληρωμ.

ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

Αναπληρωμ.

ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16

Αναπληρωμ.

ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

Αναπληρωμ.

ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

16

Αναπληρωμ.

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

16

Αναπληρωμ.

ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

15

Αναπληρωμ.

ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

13

Αναπληρωμ.

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

11

Αναπληρωμ.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

11

Αναπληρωμ.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

11

Αναπληρωμ.

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

10

 

ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

9

 

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9

 

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

 

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

7

 

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

 

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

6

 

ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

 

ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4

 

ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

 

Θ. Μεμονωμένος Υποψήφιος

 

 

ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

37

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+