ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 8ΗΣ ΚΑΙ 9ΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

         ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

       ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         ———————————-

        ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Αθήνα, 31 Μαΐου 2005

 

 

 Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακοινώσει τους υποψήφιους για τις εκλογές της Ενώσεως της 8ης και 9ης Ιουνίου 2005.

            Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι την  Πέμπτη, 2 Ιουνίου 2005 και ώρα 13.00.

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο, τα Πειθαρχικά Συμβούλια, την Εξελεγκτική Επιτροπή, και το Μικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:

 

            α. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή:

 

Ι. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

            α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

1.                  ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2.                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3.                  ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4.                  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

5.                  ΓΟΥΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΝΑ)

6.                  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7.                  ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

8.                  ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

9.                  ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10.              ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

11.              ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12.              ΚΟΥΙΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13.              ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14.              ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15.              ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

16.              ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17.              ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

18.              ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

19.              ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

20.              ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

21.              ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

22.              ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23.              ΤΣΕΦΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24.              ΦΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (Δ.Α.ΚΙ.)»

            α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΓΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
  3. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
  5. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  6. ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  7. ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  8. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  9. ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
  10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ
  11. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΙΚΥ
  12. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  13. ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

            α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
  2. ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
  8. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
  9. ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  10. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  11. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Θεοδώρου
  12. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  13. ΚΑΡΒΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ
  14. ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
  15. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  16. ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  17. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΑΡΩ)
  18. ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ
  19. ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ
  20. ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΩ
  21. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
  22. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  23. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  24. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Μιχαήλ
  25. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ
  26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
  27. ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  28. ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  29. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  30. ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Πάνος)
  31. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  32. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  33. ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  34. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  35. ΤΣΩΛΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ)
  36. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»

            α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΒΕΡΜΙΣΣΩ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  5. ΒΟΡΙΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  6. ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  7. ΔΟΥΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  9. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  10. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
  11. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  12. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
  14. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  15. ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  16. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  17. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  18. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΜΑΚΗΣ)
  19. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  20. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
  21. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  22. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  23. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  24. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  25. ΤΣΙΒΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  27. ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΙΡΗ)

 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

  1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΕΤΟΣ
  2. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

V. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Ιωάννη
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ
  4. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ’γγελου
  6. ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ
  7. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  8. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  9. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  10. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  11. ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  12. ΖΗΚΟΥ ΖΕΖΑ
  13. ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗ ΓΙΟΥΛΗ
  14. ΗΛΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΑ
  15. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  16. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  17. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ
  18. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΩ
  19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  20. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  21. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
  1. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΚΟΜΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  5. ΚΥΡΑΤΖΗ ΕΥΗ
  6. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
  7. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  8. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
  9. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  10. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  11. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΝΥ
  12. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  13. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  14. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  15. ΝΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ
  16. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
  17. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
  19. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
  20. ΠΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  21. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  22. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
  1. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
  3. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  4. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
  5. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
  6. ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  7. ΣΤΑΜΟΥ ΡΑΝΙΑ
  8. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
  9. ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  10. ΤΣΙΓΚΑΣ ΤΑΚΗΣ
  11. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  12. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
  13. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ
  14. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

  1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

 

VI. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  2. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ
  3. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  5. ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  6. ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ
  7. ΔΑΡΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  8. ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
  10. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  11. ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  12. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
  13. ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΛΙΑ
  14. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  15. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
  16. ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  17. ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  18. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  19. ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ
  20. ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΤΑΣΙΑ
  21. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
  22. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  23. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  24. ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΙΡΗ
  25. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ
  26. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  27. ΜΗΤΡΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  28. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ
  29. ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  30. ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  31. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  32. ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
  33. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
  34. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ
  35. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  36. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  37. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
  38. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
  40. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
  41. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΤΖΕΛΛΑ
  42. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ
  43. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ
  44. ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ
  45. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
  46. ΣΕΛΛΑ ΌΛΓΑ
  47. ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  48. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  49. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  50. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
  51. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  52. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  53. ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΗ
  54. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  55. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
  56. ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ
  57. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
  58. ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ
  59. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ
  60. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  61. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

62.  ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

  1. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  2. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

VΙI. Συνδυασμός: «FINANCIAL CRIMES-ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

            α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

  1. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ
  2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
  3. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
  4. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

5.      ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

 

Δεν έγιναν δεκτές οι ακόλουθες υποψηφιότητες για το Διοικητικό Συμβούλιο, διότι δεν είχαν τον απαιτούμενο από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού χρόνο ως τακτικά μέλη της ΕΣΗΕΑ. Από τον Συνδυασμό «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» η Αναγνωστάκη Καλλιόπη (Κάλλια). Από τον Συνδυασμό «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» οι: Ποδαρά Κωνσταντίνα και Ψα Έλλη. Από τον Συνδυασμό «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)» οι: Αρβανίτης Κωνσταντίνος και Ευσταθίου Ιωάννης του Χρήστου. Από τον Συνδυασμό «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» οι Γιαγτζόγλου Δημήτρης, Κατσίμη Ελένη-Μαρία και Χαρίτος Πάνος.

 

Β. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
  6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  8. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
  9. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  10. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  11. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  12. ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
  13. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  14. ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  15. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

 

Γ. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 

  1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  4. ΔΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  6. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  7. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
  8. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
  9. ΣΙΑΤΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  10. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
  11. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
  12. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  13. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Δεν έγιναν δεκτές οι ακόλουθες υποψηφιότητες για το Α’βάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο, διότι δεν είχαν τον απαιτούμενο από το άρθρο 18 παρ. 2 του Καταστατικού χρόνο ως τακτικά μέλη της ΕΣΗΕΑ, οι ακόλουθες υποψηφιότητες: Καπετανόπουλος Περικλής και Κουσούρης Αργύριος.

 

Δ. Για το Μικτό Συμβούλιο:

 

1.                 ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2.                 ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (ΡΙΖΟΥ)

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

3.                 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4.                 ΑΠΕ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5.                 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

6.                 ATHENS NEWS

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7.                 ΑΥΓΗ

ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8.                 ΑΥΡΙΑΝΗ

ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

9.                 ΒΡΑΔΥΝΗ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

10.             ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11.             GOAL NEWS                   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12.             ΕΘΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

13.             ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

14.             ΕΛΕΥΘ. ΤΥΠΟΣ

ΚΟΤΖΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΑΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

15.             ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16.             ΕΞΠΡΕΣ

ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

17.             ΕSPRESSO

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

18.             ΕΣΤΙΑ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

19.             Η ΑΠΟΦΑΣΗ

ΚΑΓΙΑΛΕΣ-ΚΑΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΚΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20.             ΗΜΕΡΗΣΙΑ

ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21.             Η ΧΩΡΑ

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22.             ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

23.             ΣΤΟ ΚΑΡΦΙ

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24.             ΚΕΡΔΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

25.             ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ

26.             ΜΕΤRO

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

27.             ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

28.             ΝΙΚΗ

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

29.             DERBY SPORTS

ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

30.             Ο ΛΟΓΟΣ

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

31.             ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

32.             SPORTIME

ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ)

33.             ΤΟ ΒΗΜΑ

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34.             ΤΑ ΝΕΑ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

35.             ΦΙΛΑΘΛΟΣ

ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

36.             FINANCIAL BOX

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

37.             ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

38.             ΑΘΗΝΑ 9,84

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

39.             ALPHA

ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

40.             ALPHA RADIO 98,9

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

41.             ALTER

ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

42.             ΑΝΤΕΝΝΑ 97,2 FM

ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

43.             ΑΝΤΕΝΝΑ TV

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

44.             ΝΕΤ 105,8

ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

45.             ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

46.             ΚΑΝΑΛΙ 1 90,4

ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

47.             MEGA

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

48.             ΝΕΤ

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

49.             ΞΕΝΙΟΣ 9,43

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

50.             TV COSMOPOLIS (TVC)

ΛΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

51.             STAR CHANNEL

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

52.             SUPERSPORT

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

53.             902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM

ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

54.             902 TV

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

55.             FLASH 96

ΙΩΑΚΕΙΜΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ

56.             FLASH.GR

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

57.             ΣΚΑΙ 100,3

ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

58.             ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+