ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 26ης ΚΑΙ 27ης ΜΑΙΟΥ 2009

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         ———————————-

         ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους για τις εκλογές της ΕΣΗΕΑ και του ΕΔΟΕΑΠ της 26ης και 27ης Μαΐου 2009.

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ, το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, τα Πειθαρχικά Συμβούλια της ΕΣΗΕΑ και το Μικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, ως ακολούθως:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ

2.      ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4.      ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5.      ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

6.      ΔΟΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7.      ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

8.      ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

9.      ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΛΙΛΑ

10.  ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11.  ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

12.  ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

13.  ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

14.  ΛΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

15.  ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

16.  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

17.  ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

18.  ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

19.  ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

20.  ΝΤΑΪΛΙΑΝΑ ΝΤΟΡΑ

21.  ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

22.  ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

23.  ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

24.  ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

25.  ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

26.  ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

27.  ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

28.  ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

29.  ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1.      ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

2.      ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

3.      ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

4.      ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

5.      ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

6.      ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7.      ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8.      ΒΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

9.      ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

10.  ΓΑΛΑΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

11.  ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

12.  ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

13.  ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

14.  ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15.  ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

16.  ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

17.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

18.  ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΤΑΣΟΣ

19.  ΖΗΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

20.  ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

21.  ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

22.  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ

23.  ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

24.  ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

25.  ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

26.  ΚΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

27.  ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

28.  ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

29.  ΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30.  ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

31.  ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

32.  ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΩ

33.  ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝNΥ-ΑΝΝΑ

34.  ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

35.  ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

36.  ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ

37.  ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

38.  ΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

39.  ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΗ

40.  ΜΠΟΤΣΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

41.  ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

42.  ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑ)

43.  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

44.  ΝΤΑΒΕΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

45.  ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

46.  ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

47.  ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ)

48.  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

49.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

50.  ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

51.  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

52.  ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

53.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

54.  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΣ

55.  ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

56.  ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ)

57.  ΠΡΑΠΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ (ΡΕΑ)

58.  ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

59.  ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

60.  ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

61.  ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

62.  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

63.  ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

64.  ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΑΝΟΣ

65.  ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

66.  ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

67.  ΧΑΤΖΗ ΝΤΕΜΗ

68.  ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

69.  ΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

70.  ΨΑ ΕΛΛΗ (ΕΛΙΝΑ)

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2.   ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

2.      ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

3.      ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)

4.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

5.      ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

6.      ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

7.      ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8.      ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

9.      ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10.  ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

11.  ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

12.  ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

13.  ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14.  ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

15.  ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16.  ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

17.  ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

18.  ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19.  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

20.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

21.  ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)

22.  ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

23.  ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24.  ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

25.  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

26.  ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)

27.  ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

28.  ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

29.  ΣΚΙΑΝΗ – ΑΜΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ

30.  ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

31.  ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

32.  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

33.  ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34.  ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35.  ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

36.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

37.  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

38.  ΧΗΤΑΣ ΦΩΝΤΑΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.      ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»
(ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2.      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

3.      ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4.      ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ

5.      ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

6.      ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7.      ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

8.      ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ

9.      ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

10.  ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11.  ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

12.  ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

13.  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΑΚΗΣ

14.  ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

15.  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

16.  ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

17.  ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)

18.  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

19.  ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

20.  ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

21.  ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

22.  ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23.  ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

24.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

25.  ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

26.  ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

27.  ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

28.  ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

29.  ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30.  ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΚΙΚΗ

31.  ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

32.  ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

33.  ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

34.  ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

35.  ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

36.  ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

37.  ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38.  ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

39.  ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

40.  ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

41.  ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

42.  ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

43.  ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

44.  ΝΕΤΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

45.  ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

46.  ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

47.  ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

48.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

49.  ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

50.  ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

51.  ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

52.  ΠΙΝΟΥ ΓΙΩΤΑ

53.  ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

54.  ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

55.  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

56.  ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

57.  ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

58.  ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

59.  ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΟΣ

60.  ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ

61.  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ

62.  ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

63.  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

64.  ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ

65.  ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

66.  ΦΑΚΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

67.  ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

68.  ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

69.  ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

70.  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

71.  ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.      ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

V. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – FINANCIAL CRIMES Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο – Σπάρτακος – Ανένταχτοι»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2.      ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

3.      ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

4.      ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ

5.      ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

6.      ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

7.      ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

8.      ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ

9.      ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ

10.  ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

11.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

12.  ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

13.  ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

14.  ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

15.  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

16.  ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

17.  ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

18.  ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19.  ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

20.  ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

21.  ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

22.  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

23.  ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

 α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.      ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

2.      ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3.      ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4.      ΑΝΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

5.      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

6.      ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

7.      ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

8.      ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

9.      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

10.  ΒΗΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

11.  ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

12.  ΒΟΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ

13.  ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΛΙΑΝΑ

14.  ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15.  ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

16.  ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

17.  ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

18.  ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

19.  ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

20.  ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

21.  ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

22.  ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

23.  ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

24.  ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

25.  ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΝΕΤΑ

26.  ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

27.  ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

28.  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

29.  ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

30.  ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

31.  ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

32.  ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

33.  ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

34.  ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

35.  ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

36.  ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

37.  ΚΟΥΤΡΑ ΠΕΝΝΥ

38.  ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

39.  ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

40.  ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

41.  ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

42.  ΚΩΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

43.  ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

44.  ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

45.  ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

46.  ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

47.  ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

48.  ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

49.  ΜΗΤΡΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50.  ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

51.  ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

52.  ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

53.  ΜΠΑΣΤΑ-ΤΕΡΖΗ ΦΥΛΛΙΩ

54.  ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

55.  ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ

56.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ

57.  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

58.  ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

59.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

60.  ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

61.  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ

62.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

63.  ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

64.  ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

65.  ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ

66.  ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

67.  ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

68.  ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

69.  ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

70.  ΡΗΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

71.  ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

72.  ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

73.  ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

74.  ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

75.  ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

76.  ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΜΑΚΗΣ

77.  ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

78.  ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΥ

79.  ΤΣΩΛΗΣ ΖΩΗΣ

80.  ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

81.  ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

82.  ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ

83.  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

84.  ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ

85.  ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

86.  ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

87.  ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1.      ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2.      ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

Β. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

1.      ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΛΑ

2.      ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3.      ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4.      ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5.      ΓΟΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6.      ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

7.      ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

8.      ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)

9.      ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

10.  ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11.  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

12.  ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13.  ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14.  ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

15.  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16.  ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ)

17.  ΡΑΠΙΤΟΥ ΑΘΗΝΑ

18.  ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

19.  ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

20.  ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

21.  ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

22.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

23.  ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

24. 
ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

25.  ΦΑΡΑΚΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

 

 

Γ.  ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

1.      ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)

2.      ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

3.      ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4.      ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1.      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2.      ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

3.      ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)

4.      ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5.      ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6.      ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

7.      ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

8.      ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9.      ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

10.  ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11.  ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

12.  ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ

13.  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

14.  ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

15.  ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

16.  ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

 

Ε. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1.      ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.      ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3.      ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.      ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5.      ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

6.      ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7.      ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8.      ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

9.      ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

10.  ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11.  ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

12.  ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)

13.  ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

ΣΤ. ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1

902 TV

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

2

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

3

ALPHA 98,9

ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

4

ALPHA TV

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

5

ALTER

ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

6

ANTENNA FM

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

7

ANTENNA TV

ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

  

ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

ATHENS NEWS

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  

ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

BLUE SKY

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

10

CHANNEL 9

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11

CITY 99,5

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

12

CITY PRESS

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

DERBY SPORTS

ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

14

ESPRESSO

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

15

EXTRA 3

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

16

FINANCIAL BOX

ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

17

FLASH 96

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

18

GOAL NEWS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19

MEGA

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

20

METRO

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

21

NOVA ΣΠΟΡ FM 94,6

ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22

NOVASPORTS

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

  

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

23

REAL NEWS

ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

24

SCORE LIVE

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25

SENTRA FM 103,3

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26

SPORTDAY

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27

STAR CHANNEL

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

  

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28

ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

29

ΑΔΕΥΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30

ΑΘΗΝΑ 9,84

ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

  

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

31

ΑΠΕ-ΜΠΕ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

32

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

  

ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

33

ΑΥΓΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

34

ΑΥΡΙΑΝΗ

ΚΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

35

ΒΡΑΔΥΝΗ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

36

Γ.Γ.Ε.-Γ.Γ.Ε.*

ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

  

ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)

37

Ε.ΡΑ.**

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  

ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

38

ΕΘΝΟΣ

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

39

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

40

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

41

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

  

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ***

ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

44

ΕΣΤΙΑ***

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

45

Η ΧΩΡΑ

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

46

Η ΠΡΑΣΙΝΗ***

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

47

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

48

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

49

ΚΑΝΑΛΙ 1   90,4 FM***

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50

ΚΕΡΔΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

51

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)

52

ΝΕΤ

ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

53

ΝΙΚΗ

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

54

ΞΕΝΙΟΣ 94,3

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

55

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

56

Ο ΛΟΓΟΣ

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

57

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

58

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

59

Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ

60

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

61

ΣΚΑΙ 100,3

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

62

ΣΚΑΙ TV

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

63

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ

64

ΤΑ ΝΕΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

65

ΤΟ ΒΗΜΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

  

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

66

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

  

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

67

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

68

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

69

ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

70

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  

ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

  

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

  

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

*Ο Σπύρος Μεταξάς, υποψήφιος εκπρόσωπος στη Γ.Γ.Ε.-Γ.Γ.Ε., απέσυρε την υποψηφιότητά του.

**Η Ροδούλα Παναγή, υποψήφια εκπρόσωπος στην Ε.ΡΑ. δεν ανακηρύσσεται υποψήφια, λόγω ένστασης που υποβλήθηκε κατά της υποψηφιότητάς της και έγγραφης βεβαίωσης της ΕΡΤ ότι έχει την ιδιότητα του Αρχισυντάκτη.

***Η Εφορευτική Επιτροπή μετά από συζήτηση και με το σκεπτικό ότι έως τώρα δεν είχαν υποβληθεί υποψηφιότητες στα συγκεκριμένα Μέσα, έκανε ομόφωνα δεκτές τις εκπρόθεσμες αιτήσεις των υποψηφίων στα Μέσα αυτά, ώστε να μην στερηθούν τη συνδικαλιστική εκπροσώπηση.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+