ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΣΗΕΑ ΚΑΙ ΕΔΟΕΑΠ ΤΗΣ 6ΗΣ ΚΑΙ 7ΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2007

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 


ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αθήνα, 31 Μαΐου 2007

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακοινώσει τους υποψήφιους για τις εκλογές της ΕΣΗΕΑ, του Μορφωτικού Ιδρύματος και του ΕΔΟΕΑΠ της 6ης και 7ης Ιουνίου 2007.
Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι την Παρασκευή, 1η Ιουνίου 2007 και ώρα 14.00’.
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ, τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο, το Διοικητικό Συμβούλιο του Μορφωτικού Ιδρύματος, το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ ως ακολούθως:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΑΛΑΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΛΑ
4. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ
5. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
6. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8. ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
9. ΒΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
10. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
11. ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13. ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
14. ΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
15. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
16. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ
17. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
18. ΖΟΡΜΠΑΣ ΤΑΣΟΣ
19. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20. ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21. ΚΑΠΕΛΕΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
22. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
23. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
25. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26. ΚΩΝΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΩ
28. ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ
29. ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ
30. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
31. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
32. ΜΠΟΤΣΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
33. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΟΣ
34. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
35. ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
37. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ
38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
39. ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
40. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
41. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
42. ΠΟΔΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
43. ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
44. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
45. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
46. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
47. ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΑΝΟΣ
48. ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
49. ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
50. ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
51. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΛΗ
52. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ – FINANCIAL CRIMES»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ
2. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
3. ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ
4. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
5. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
7. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
8. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
9. ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ
10. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
11. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
4. ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5. ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
10. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
11. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
13. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ
15. ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
16. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
17. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
20. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21. ΠΕΡΣΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ
22. ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
24. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
26. ΣΙΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
27. ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
28. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
29. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
30. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
31. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
34. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
35. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΛΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ
6. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
7. ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ
8. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
12. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
13. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
15. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΡΙΤΑ
16. ΖΗΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΖΑ)
17. ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
18. ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
19. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
20. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
21. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ
22. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
23. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
24. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
25. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
26. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
27. ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
29. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ
30. ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
32. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
33. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
34. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35. ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
36. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
37. ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39. ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ
40. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
41. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
42. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
43. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
44. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
45. ΝΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ
46. ΝΙΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
47. ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
48. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
49. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
50. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
51. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
52. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ
53. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
55. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
56. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
57. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
58. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
59. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
60. ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
61. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
62. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
63. ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
64. ΤΟΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ
65. ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
66. ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
67. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
68. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
69. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ
70. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ
71. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

V. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
4. ΒΗΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
5. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ
6. ΒΟΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ
7. ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
8. ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
10. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11. ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12. ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΛΙΑ
13. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΤΕΤΑ)
15. ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ
16. ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
17. ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
18. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
19. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
20. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
21. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
22. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23. ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΙΡΗ
24. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
25. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
26. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
27. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ
28. ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
29. ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
30. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ
31. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
32. ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ
33. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
34. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
35. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ
36. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
37. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
38. ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ
39. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ
40. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
41. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ
42. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
43. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
44. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
45. ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
46. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ
47. ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ
48. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ
49. ΡΟΥΣΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
50. ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
51. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
52. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΛΗ
53. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
54. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
55. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
56. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
57. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
58. ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
59. ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
60. ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΗ
61. ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
62. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
63. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ
64. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
65. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
66. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ
2. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα για το Διοικητικό Συμβούλιο από το συνδυασμό «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ) του συναδέλφου Γιάννη Κωτσαλά, διότι δεν είχε τον απαιτούμενο από το άρθρο 12 παρ. 1 του Καταστατικού χρόνο ως τακτικό μέλος της ΕΣΗΕΑ.

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ
7. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
9. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
10. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
11. ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
12. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
13. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
6. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
8. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
9. ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

Δ. ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ:
1. ALPHA RADIO ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
2. ALPHA TV ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)
3. ALTER ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ANTENNA 97,2 ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
5. ANTENNA TV ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
6. ATHENS NEWS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7. CHANNEL 9 ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. CITY PRESS ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
9. DERBY SPORTS ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
10. ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ – ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)
11. EXTRA 3 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
12. FINANCIAL BOX ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
13. GOAL NEWS ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14. MAGIC TV ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
15. MEGA ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
16. METRO ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
17. PLANET ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
18. SCORE LIVE ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19. SPORTDAY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20. SPORTIME ΓΚΟΜΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21. STAR CHANNEL ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ
22. SUPERSPORT ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
23. XFM 94,3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24. ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
25. ΑΘΗΝΑ 9,84 ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
27. ΑΠΕ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ- ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ – ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
29. ΑΥΡΙΑΝΗ ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
30. ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
31. ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
32. ΕΘΝΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
34. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
35. ΕΞΠΡΕΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
36. ΕΡΑ ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
37. ΕΣΤΙΑ ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
38. Η ΧΩΡΑ ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39. ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
41. ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
42. ΚΕΡΔΟΣ ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ- ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
43. ΚΕΦΙ 89,2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
44. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)
45. ΝΕΤ ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ- ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
46. ΝΙΚΗ ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
47. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
48. Ο ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
49. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
50. ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ- ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
51. Ρ/Σ FLASH ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
52. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
53. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
54. ΣΚΑΪ 100,3 ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
55. ΤΑ ΝΕΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
56. ΤΟ ΒΗΜΑ ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
57. ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
58. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
59. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
60. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δεν έγινε δεκτή η υποψηφιότητα του συναδέλφου Αλεξόπουλου Δημήτριου για αυτόνομη κάθοδο στις εκλογές και ανάδειξη εκπροσώπου στο Μεικτό Συμβούλιο για το portal της ΕΡΤ καθόσον οι εργαζόμενοι στην ΕΡΤ εκλέγουν δύο εκπροσώπους. Έναν για την τηλεόραση και έναν για το ραδιόφωνο. Η Εφορευτική Επιτροπή δεν έχει δικαίωμα και δυνατότητα να χαρακτηρίζει τους εργασιακούς χώρους που απαιτούν ξεχωριστή εκπροσώπηση.

Ε) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
α) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων

1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ
3. ΚΑΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

β) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.
1. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
7. ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ

9. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ
10. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

ΣΤ) ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ
1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΙΑΟΣ ΝΙΚΟΣ
8. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ
9. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ– ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
10. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
16. ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
17. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ζ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ
1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4. ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΣΚΙΑΝΗ-ΑΜΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ-ΑΝΝΑ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+