ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΠΟΕΣΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ενώσεως επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους αντιπρόσωπους για το 4ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της Π.Ο.Ε.ΣΥ., οι οποίοι θα αναδειχθούν από τις εκλογές της 28ης & 29ης Σεπτεμβρίου 2004.
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει, ότι τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν μέχρι τις 12 το μεσημέρι της Παρασκευής 24 Σεπτεμβρίου 2004 και ουδεμία παράταση θα δοθεί.
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακήρυξε τους κάτωθι υποψήφιους:
Ι. Συνδυασμοί υποψηφίων

Α. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1. Σόμπολος Πάνος
2. Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος)
3. Στεφανής Γεώργιος
4. Βλαβιανός Γεώργιος
5. Νικολόπουλος Σπύρος
6. Καλαντζής Δημήτριος
7. Δαφνή Ναταλία
8. Μαγιάση ’ννα-Εννυ
9. Ζερβός Σπύρος
10. Αξελός Γεώργιος
11. Κατσάρης Γεώργιος
12. Ρηγόπουλος Ανδρέας
13. Λιάτας Δημήτριος
14. Γιαννήλος Γεώργιος
15. Πιτιακούδης Κωνσταντίνος
16. Ηλιού Χρήστος (Κρίς)
17. Κυρίτσης Χρήστος
18. Μπουλούκου Μαγδαληνή-Σοφία
19. Κουντούρης Σπύρος
20. Καρυκόπουλος Παναγιώτης
21. Κατσαρός Νικόλαος του Κων/νου
22. Καραμπατσάκης Εμμανουήλ
23. Τσαντέ Δέσποινα
24. Δουλγεράκη Αικατερίνη
25. Γαβρά Πηνελόπη
26. Νικολόπουλος Γεώργιος
27. Κοντογιαννίδης Αναστάσιος
28. Μερτζάνης Νικόλαος
29. Γκιώνης Γεώργιος
30. Πετρομανιάτης Βασίλειος
31. Αναγνώστου Στέφανος
32. Σκύφτας Θεοφάνης
33. Γρυλλάκης Νικόλαος
34. Τσίρος Πάνος
35. Λεονταρίτης Γεώργιος
36. Κούτρικας Νίκος

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1. Κωνσταντινίδης Δημήτριος
2. Λιβιτσάνος Γεράσιμος
3. Καλυβιώτη Βασιλική
4. Πενταράκης Γεώργιος
5. Χριστοδουλίδου Παρθενόπη (Πόπη)
6. Υψηλάντη Ιωάννα
7. Τράϊου Ελένη
8. Ζαγγανάς Ιωάννης
9. Μουσγάς Γεώργιος
10. Μπαΐλης Παναγιώτης
11. Φιλιππάκης Γεώργιος
12. Πέρπερας Νικόλαος
13. Καραγιάννης Δημήτριος
14. Λελούδας Χαράλαμπος
15. Αδαμίδου Σοφία
16. Διγενή Σεμίνα
17. Μπογιόπουλος Νικόλαος
18. Τσίγκας Δημήτριος (Τάκης)
19. Κολώνας Χρήστος
20. Στάμου Ουρανία (Ράνια)
21. Κογκαλίδης Γεώργιος
22. Θερμός Ανδρέας
23. Καραχάλιος Κωνσταντίνος
24. Πινού Παναγιώτα
25. Τσιβόλα Παρασκευή
26. Ασημακοπούλου Γεωργία
27. Κυρίτση Αγλαΐα
28. Μηλιώνης Γεώργιος
29. Βρανάς Σταύρος
30. Ράμμος Παναγιώτης

Γ. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. Αρκουλής Γεώργιος
2. Αρτελάρης ’γγελος
3. Βασιλόπουλος Αντώνιος
4. Βερμισσώ Γιάννης
5. Δόγας Γιώργος
6. Δοντάς Δημήτρης
7. Θεοδωρόπουλος Νίκος
8. Καβαλάρη Ευφροσύνη (Φρόσω)
9. Καγιαλές Στάθης
10. Καστρινάκης Γιώργος
11. Κοκορίκος Αντώνης
12. Κοντοκόλιας Θεοχάρης (Χάρης)
13. Κουτσούμπα Βάσω
14. Κοχλατζής Δημήτρης
15. Κωλέτση Κατερίνα
16. Λάτας Παναγιώτης
17. Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά)
18. Λουκόπουλος Περικλής
19. Λουκόπουλος Σπύρος
20. Μπετινάκης Κώστας
21. Μπιζόγλη Σωτηρία
22. Ντελέζος Κώστας
23. Παναγιωτόπουλος Κώστας
24. Παπαδοσηφάκη Εύη
25. Σεβαστάκη – Νικολοπούλου Παρασκευή (Βιβή)
26. Σιακαβάρας Σωτήρης
27. Στάμου Μιχάλης
28. Στεφάνου Σοφία
29. Στουραΐτης Γιώργος
30. Τριανταφύλλου Σωτήρης
31. Τσαλαπάτης Δημήτρης
32. Τσούρτης Νίκος
33. Χαραλαμπίδου Βασιλική (Βάσω)
34. Χατζάκη Μαρίκα (Μαίρη)

Δ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1. Τσούτσιας Παναγιώτης
2. Νικολακάκος Κωνσταντίνος
3. Βιδάλη Αντωνία
4. Κοψίνη Χριστίνα
5. Κοσίνα Αλεξία
6. Κιμπουρόπουλος Γιάννης
7. Χατζόπουλος Αθανάσιος
8. Νταβανέλλος Αντώνης
9. Αντωνόπουλος Λεωνίδας
10. Λεοντόπουλος Φαίδων-Δημήτριος
11. Νικολόπουλος Σταμάτης
12. Σουρμελίδης Σπύρος
13. Τζαλαβράς Θεόδωρος
14. Ανδριανού Ελένη
15. Τρίμης Δημήτρης
16. Τσακίρογλου Αναστάσιος
17. Ράπτη Γιούλα
18. Δερμεντζόγλου Ιωάννης
19. Παπαδημητρίου Κώστας
20. Λαμπαδίτη Μαρία (Μαίρη)
21. Τερζής Κωνσταντίνος
22. Αγρολάμπος Χαράλαμπος
23. Κατσουνάκη Μαρία
24. Κοντοφάκα-Σταματοπούλου Αναστασία
25. Βολάκη Σταματίνα
26. Μιχαλάκος Θωμάς
27. Κουντή Δήμητρα
28. Λαγκαδινός Νικόλαος
29. Παπάζογλου Μηνάς
30. Κοροβέσης Περικλής
31. Κολοβού Ιωάννα
32. Μουλόπουλος Βασίλης
33. Σαββινίδου Σελήνη
34. Καλαϊτζής Γιάννης
35. Νικολάου Χρίστα
36. Σωτήρχου Ιωάννα
37. Φίλης Νικόλαος
38. Κουλούρης Βασίλης
39. Κανάς Ελευθέριος
40. Τζούστας Ιωάννης
41. Κατσίμη Ελένη-Μαρία (Μαριλένα)
42. Τσαγκρής Νικόλαος
43. Τσίγκα Αγλαΐα
44. Χαϊμαντά Σόνια-Σοφία
45. Ντόβολος Σεραφείμ
46. Ρούσσος Τζώρτζης
47. Τρύφωνα Βασιλική
48. Μιχαλοπούλου Ωραία (Μπούλικα)
49. Σελλά Όλγα
50. Παπαδάκης Χαράλαμπος
51. Παρδάλη Αικατερίνη
52. Τσάγκαρης Πέτρος
53. Ιωακείμογλου Έλλη
54. Πουλιάση Νικολέττα
55. Ζηργάνος Νικόλας
56. Τσιώρου Βίκη
57. Ζέρβας Χρήστος
58. Χριστακάκη Αλεξάνδρα
59. Γιαννίσης Σταμάτης
60. Ευτυχιάδης Γιάννης
61. Ροζάκη Ελεάνα
62. Ψύλος Μιχάλης
63. Πλαβούκου Ελένη
64. Χριστοδουλίδου Αστέρω
65. Λοβέρδος Γιώργος
66. Λειβαδίτης Κυριάκος
67. Ψιλοπούλου Αλκμήνη
68. Μπουκαούρη Ελένη
69. Βελισσαράτου Ιουλία
70. Παναγοπούλου Ασπασία
71. Τσουπαρόπουλος Κώστας
72. Μπακατσέλος Πέτρος
73. Δούκας-Καθαροσπόρης Προκόπης
74. Γκουτζάνης Σπύρος
75. Γλύστρας Χριστόδουλος
76. Φλώρου Αθηνά
77. Μανιφάβα Δήμητρα
78. Καπάκος Σταύρος
79. Χαρίτος Πάνος
80. Διαμαντάκου Καλλιόπη
81. Αγγελόπουλος Γιώργος
82. Μέρμηγκας Γιώργος
83. Μαυροειδής Σταμάτης
84. Πετραλιά Φανή

Ε. Συνδυασμός «ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΕΣΥ ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Παρέμβαση Αριστερής Όχθης και Συνεργαζομένων»
1. Τσιόφφι Γκουίντο
2. Δασκαλόπουλος Γιώργος
3. Δεληπέτρος Βαγγέλης
4. Διόγος Ευθύμιος (Μάκης)
5. Τσάκαλος Νίκος
6. Πελώνη Αριστοτελία

ΣΤ. «FINANCIAL CRIMES – ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1. Μπράτσος Αθανάσιος (Νάσος)
2. Λίτσης Μωϋσής
3. Τσώλη Μαρία
4. Μοσχονά Λήδα
5. Μαυρίδης Νίκανδρος
6. Χατζηγεωργίου Αναστάσιος (Τάσος)

ΙΙ. Μεμονωμένοι υποψήφιοι
1. Προβόπουλος Ηλίας

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+