ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 13ΗΣ ΚΑΙ 14ΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2007

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, του Διοικητικού Συμβουλίου του Μορφωτικού Ιδρύματος καθώς και των εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο, οι οποίοι δεν εξελέγησαν κατά την πρώτη ψηφοφορία, θα διεξαχθούν στις 13 & 14 Ιουνίου 2007, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου (20.48), στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20.
Υπενθυμίζουμε ότι οι εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο θα γίνουν μόνο για τον Τ/Σ “STAR CHANNEL”, την εφημ. “ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ”, την “ΕΡΑ”, την εφημ. “ΚΕΡΔΟΣ” καθώς και για την ανάδειξη ενός ακόμη εκπροσώπου των ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ.
Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΒΑΓΕΝΑ ΝΤΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ)
7. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
9. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
10. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
11. ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
12. ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
13. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
6. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
8. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
9. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β. ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
1. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων
1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ
3. ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.
1. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3. ΚΑΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6. ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
7. ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ
9. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
Απέσυραν την υποψηφιότητά τους οι: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ & ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ.

Γ. ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. STAR CHANNEL
Υποψήφιοι: ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Απέσυραν την υποψηφιότητάς τους οι κ.κ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ.

2. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφιοι: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Απέσυρε την υποψηφιότητά του ο κ. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ.

3. Ε.ΡΑ.
Υποψήφιες: ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4. ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφιοι: ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

5. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+