ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

———————————-

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων καθώς και των εκπροσώπων στο Μικτό Συμβούλιο, οι οποίοι δεν εξελέγησαν κατά την πρώτη ψηφοφορία, θα διεξαχθούν στις 2 & 3 Ιουνίου 2009, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου (20.43), στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20.

Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

 

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

 

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
  7. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
  8. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  9. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
  10. ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  11. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  12. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
  14. ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  15. ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  16. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

 

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

  1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  5. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  6. ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
  9. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
  10. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  11. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  12. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
  13. ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

Β. ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

1. FLASH 96

Υποψήφιος: ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

2. NITRO RADIO 102,5

Υποψήφια: ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

3. NOVASPORTS

Υποψήφιοι: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

                    ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

 

4. ΑΘΗΝΑ 9,84

Υποψήφιοι: ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

                    ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5. ΑΠΕ-ΜΠΕ

Υποψήφιος: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Υποψήφιοι: ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

                    ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

 

7. ΗΜΕΡΗΣΙΑ

Υποψήφιοι: ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

8. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

Υποψήφιος: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

9. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Υποψήφιες: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

                     ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ

 

10. ΤΟ ΒΗΜΑ

Υποψήφιοι: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

                    ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

11. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                    ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

                    ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Απέσυρε την υποψηφιότητά της η κυρία ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+