ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΓΡΑΠΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Ανακοινώσεις, Εγγραφές
image_pdfimage_print

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει ότι οι υποψήφιοι που θα κληθούν για προφορικές και γραπτές εξετάσεις, σύμφωνα με το άρθρο 5 παρ. 5 του Καταστατικού της Ενώσεως, είναι οι εξής:

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

3

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

4

ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

5

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΠΕ

6

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΛΠΙΔΑ

 

7

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

8

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡ. ΜΑΡΙΑ

ΣΚΑΪ 100,3

9

ΒΑΡΕΛ’ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

EXTRA 3

10

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΖ. ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

11

ΒΙΝΤΙΑΔΗ ΜΗΝ. ΑΝΤΙΓΟΝΗ

 

12

ΒΙΡΒΊΛΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΕΞΙΟΣ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

13

ΓΑΪΤΑΝ’ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ

STAR CHANNEL

14

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

MEGA

15

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΑΠΕ

16

ΓΚΙ’ΤΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ΑΠΕ

17

ΓΚΌΡΟΥ ΚΩΝ. ΑΘΗΝΑ

 

18

ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΔΑΝΑΗ

ΝΕΤ FM

19

ΔΑΒΑΡΊΑ ΠΕΤΡ. ΑΘΗΝΑ

ΚΑΝΑΛΙ 1

20

ΔΕΛΕΝΊΚΑ ΑΝΔΡ. ΕΛΙΝΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

21

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ESPRESSO

22

ΔΗΜΟΥΛ’Σ ΔΗΜΗΤ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

23

ΔΟΥΛΓΚΈΡΗ ΙΩΑΝ. ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΠΕ

24

ΔΟΎΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

NOVASPORTS TV

25

ΖΑΜΠ’ΡΑ ΙΩΑΝ. ΣΟΦΙΑ

MEGA

26

ΖΑΧ’ΡΗΣ ΓΡΗΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

CHANNEL 9

27

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

 

28

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΖΑΡΙΦΗ ΔΑΜΙΑΝ. ΑΝΝΑ

ΝΕΤ

29

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

30

ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΔΗΜΗΤΡΑ

 

31

ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ

32

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

33

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

STAR CHANNEL

34

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΠ.-ΠΕΤΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

35

ΚΑΝΈΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

36

ΚΑΝΤΟΎΝΗΣ ΣΤΕΦ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

37

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

38

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

39

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΘΑΝ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

40

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΒΛΑΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

41

ΚΑΡΑΜΦΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

GOAL NEWS

42

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΗΡΑΚ. ΟΛΓΑ

ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

43

ΚΑΡΠΕΤΑ ΙΩΑΝ. ΕΛΕΝΗ

STAR CHANNEL

44

Κ’ΣΣΗΣ ΣΩΤ. ΜΙΧΑΗΛ

 

45

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

GOAL NEWS

46

ΚΑΨΙΜ’ΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

EUROSPORT

47

ΚΌΚΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

48

ΚΌΚΚΟΡΗ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΕΤ FM

49

ΚΟΚΟΛ’ΚΗ ΓΕΩΡ. ΜΑΡΙΑ

STAR CHANNEL

50

ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

51

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

52

ΚΟΝΤΟΛΈΩΝ ΙΩΑΝ. ΜΑΡΚΟΣ

ΕΘΝΟΣ

53

ΚΌΝΤΟΣ ΚΩΝ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

54

ΚΟΥΤΡΟΎΛΗ ΕΥΑΓ. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

CHANNEL 9

55

ΚΡΙΘΑΡ’ ΑΝΑΣΤ. ΣΟΦΙΑ

ΑΠΕ

56

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΗΛΙΑΣ

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

57

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡ. ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

58

ΛΙΒΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙ. ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΕΘΝΟΣ

59

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

 

60

ΜΑΡΑΒΈΓΙΑΣ ΧΡΗΣ. ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

61

ΜΑΡΖ’ΒΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

62

ΜΑΣΙ’Σ ΑΝΔΡ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ESPRESSO

63

ΜΉΛΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΟΣ

64

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΘΩΜΑΣ

 

65

ΜΠ’ΡΛΑ ΣΤΕΦ. ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΠΕ

66

ΜΠΑΡΧΑΜΠ’ ΑΝΑΣΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

67

ΜΠΑΤΖ’ΒΑΛΗ ΓΕΩΡ. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΠΕ

68

ΜΠΕΚΑ ΑΝΔΡ. ΜΑΡΙΑ

CONTRA TV-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ

69

ΜΠΟΥΝΙ’Σ ΣΠΥΡ. ΑΛΚΙΝΟΣ

ESPRESSO

70

ΝΑΟΎΜΗΣ ΑΠΟΣΤ. ΑΝΔΡΕΑΣ

 

71

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. ΠΕΤΡΟΣ

ΣΚΑΪ TV

72

ΝΤΑΒΑΤΖΉ ΧΡΗΣ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

73

ΝΤΟΡΤΈΛ-ΠΟΥΛΟΎΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

74

ΞΑΝΘΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΕΞΠΡΕΣ

75

ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ. ΗΛΙΑΣ

ΑΠΕ

76

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ

77

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝ. ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

78

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. ΑΝΔΡΕΑΣ

 

79

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙ. ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΑΝΑΛΙ 1

80

ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

81

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΠΕ

82

ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

83

ΠΑΡΑΔΕΊΣΗ ΠΑΝΑΓΙ. ΣΟΦΙΑ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

84

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

85

ΠΑΣΣ’ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

MEGA

86

Π’ΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

87

ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΝΑΛΙ 1

88

ΠΈΤΚΟ-ΠΈΤΚΩΦ ΓΕΩΡ. ΜΙΧΑΗΛ

ΝΕΤ

89

ΠΕΤΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΝΑΛΙ 1

90

ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΣ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

91

ΠΟΥΡΟΥΤΊΔΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

92

ΡΟΖΟΥ ΠΕΤΡ. ΕΙΡΗΝΗ

ΑΠΕ

93

ΣΑΡΓΟΛΌΓΟΣ ΓΑΣΤ. ΚΑΡΟΛΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

94

ΣΒΈΡΚΟΣ ΑΝΔΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

95

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΠΕ

96

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΕ

97

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΘΝΟΣ

98

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

GOAL NEWS

99

ΣΤΟΓΙ’ΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

100

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΜ. ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΝΕΤ

101

ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΑΘΑΝ. ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ

STAR CHANNEL

102

ΤΖΙΜΑ ΓΕΩΡ. ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ

 

103

ΤΖΟΎΒΕΛΗ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

MEGA

104

ΤΟΥΡΟΥΝΤΟΎΣ ΙΑΚ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

STAR CHANNEL

105

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞ. ΕΛΙΖΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

 

106

ΤΣΊΝΑΣ ΣΥΜ. ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

 

107

ΤΣΟΎΤΣΑ ΝΙΚΟΛ. ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΕΘΝΟΣ

108

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤ. ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

 

109

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚ. ΡΗΣΟΣ

ΝΕΤ

110

ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΕΡΔΟΣ

111

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

112

ΧΕΛΙΔΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

113

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο με νεώτερη ανακοίνωσή του θα ορίσει την ημερομηνία διεξαγωγής των προφορικών και γραπτών εξετάσεων.

 ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+