ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ (ΑΙΤΗΣΕΙΣ 2001)

Εγγραφές
image_pdfimage_print

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ενώσεως Συντακτών Ημερησίων Εφημερίδων Αθηνών αποφάσισε να προχωρήσει στην εξέταση των υποψηφίων μελών, οι οποίοι υπέβαλαν αιτήσεις το 2001.

Οι κάτωθι συνάδελφοι παρακαλούνται να προσέλθουν για προφορικές εξετάσεις, τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2001 (υποψήφιοι με επώνυμο από Α έως και ΚΛΕ), την Τρίτη 20 Νοεμβρίου 2001 (υποψήφιοι με επώνυμο από ΚΟΚ έως και ΠΑΝ) και την Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2001 (υποψήφιοι με επώνυμο από ΠΑΠ έως και Ω) στα γραφεία της Ε.Σ.Η.Ε.Α. (Ακαδημίας 20, 5ος όροφος).

Οι γραπτές εξετάσεις για όλους τους υποψηφίους θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα Συνεδρίων της Ε.Σ.Η.Ε.Α. (Ακαδημίας 20, 1ος όροφος) την Πέμπτη 22 Νοεμβρίου 2001 στις 10.00 π.μ..

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2001

10.00 π.μ.

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΡΑΛΛΟΥ (ΝΕΤ)
3. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΤΖΑΝΝΕΤ. ΕΙΡΗΝΗ (MEGA)
4. ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞ. ΙΩΑΝΝΗΣ (FLASH 9,61)
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΔΥΣΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (MEGA)
6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ. ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΜΗΤΣΗ)
7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΜΗΤΣΗ)
8. ΑΡΑΝΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓ.ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
9. ΑΡΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (FLASH 9,61)
10. ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
11. ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΕΥΘ. ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΕΘΝΟΣ)
12. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΗΜΕΡΗΣΙΑ)

10.30 π.μ.

13. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
14. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ (MEGA)
15. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ ΑΝΤΩΝ. ΕΥΤΥΧΙΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
16. ΒΡΑΝΑΣ ΠΑΝ. ΣΤΑΥΡΟΣ (ESPRESSO)
17. ΒΥΖΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΡΙΖΟΥ – DERBY)
18. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ)
19. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ALPHA)
20. ΓΑΛΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΑΥΡΙΑΝΗ)
21. ΓΕΛΑΝΤΑΛΗΣ ΚΩΝ. ΜΙΧΑΗΛ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ-ΕΡΤ)
22. ΓΕΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (STAR CHANNEL)
23. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
24. ΓΕΩΡΓΑΣ ΑΝΔΡ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)

11.00 π.μ.

25. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
26. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ. ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO)
27. ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ALPHA)
28. ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΚΑΙ 100,4)
29. ΓΙΩΤΗ ΗΡΑΚΛ. ΣΩΤΗΡΙΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
30. ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΒΥΡΩΝ-ΚΩΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ALPHA)
31. ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΠΕΤΡΟΣ (ALPHA)
32. ΓΚΙΛΣΟΝ ΡΟΒΕΡΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ATHENS NEWS)
33. ΓΚΟΥΜΑ ΧΡΗΣΤ. ΕΙΡΗΝΗ (ALPHA)
34. ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝ. ΣΠΥΡΟΣ (ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ)
35. ΓΡΑΒΟΥ ΝΙΚ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ALTER)
36. ΔΕΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΥΓΗ)

11.30 π.μ.

37. ΔΕΝΑΞΑ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΑ (STAR CHANNEL)
38. ΔΗΜΑΚΟΣ ΙΩ. ΠΕΤΡΟΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ (TEMPO)
39. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΤ-ΤΑ ΝΕΑ)
40. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΕ)
41. ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΒΑΣ. ΜΑΤΡΩΝΗ (ΝΕΤ)
42. ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΡΗΣΤ.-ΜΙΧ. ΑΣΠΑΣΙΑ (ALPHA)
43. ΔΟΥΡΟΥΚΗ ΑΝΔΡ. ΕΛΕΝΗ (ΕΘΝΟΣ)
44. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΒΡΑΣΤΟΓΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (PLANET 104,5)
45. ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ALPHA)
46. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ (902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM)
47. ΖΑΦΟΛΙΑΣ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ)
48. ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ)

12.00 μ.

49. ΖΟΡΜΠΑΣ ΞΕΝΟΦ.-ΑΘΑΝ. ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΝΤΕΝΝΑ)
50. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤ. ΣΤΕΛΛΑ (FLASH 9,61)
51. ΘΕΡΜΟΣ ΗΛ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ)
52. ΚΑΔΔΑ ΝΙΚ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
53. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤ. ΑΘΗΝΑ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
54. ΚΑΛΛΙΓΕΡΗ ΒΑΓΙΑΝ. ΜΑΡΙΝΑ (ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ)
55. ΚΑΝΔΥΛΗ ΓΕΡΑΣ. ΑΝΝΑ (ΑΘΗΝΑ 9,84)
56. ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
57. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡ. ΚΑΛΛΙΟΠΗ (902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM)
58. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ (MEGA)
59. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΗΜΕΡΗΣΙΑ)
60. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ALPHA)

12.30 μ.μ.

61. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ)
62. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΚΩΝ. ΜΑΡΙΑ (STAR CHANNEL)
63. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΕ)
64. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΥΡΙΑΝΗ)
65. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (MEGA)
66. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΟΥ ΛΟΥΚ. ΣΤΑΜΑΤΙΑ (Η ΧΩΡΑ)
67. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΕΤ)
68. ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΙΩ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ)
69. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛ. ΤΥΠΟΣ)
70. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΥΓΗ)
71. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧ. ΝΙΚΟΛΑΣ (MEGA)
72. ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΒΑΣ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ)

13.00

73. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΜΗΤΣΗ)
74. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΙΧ. ΧΑΡΟΥΛΑ (ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ)
75. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚ. ΠΕΛΑΓΙΑ (PLANET 104,5)
76. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΟΣ)
77. ΚΑΦΑΤΟΣ ΑΝΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ALTER)
78. ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΞΠΡΕΣ)
79. ΚΛΕΙΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΒΡΑΔΥΝΗ)

ΤΡΙΤΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2001

10.00 π.μ.

80. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΘΝΟΣ)
81. ΚΟΛΛΙΑ ΛΟΥΚ. ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΕΤ)
82. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΘΑΝ. ΜΑΡΙΑ (ALPHA)
83. ΚΟΛΩΝΑΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΘΝΟΣ)
84. ΚΟΜΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΞΕΝΙΟΣ)
85. ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ALPHA)
86. ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗ ΣΠΥΡΙΔ. ΜΑΡΙΑ (STAR CHANNEL)
87. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
88. ΚΟΡΟΜΒΟΚΗ ΚΩΝ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ (FLASH 9,61)
89. ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΠΟΛΥΒ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ)
90. ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΠΥΡ. ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ALTER)
91. ΚΟΥΚΟΥΡΙΔΟΥ ΔΡΑΚ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)

10.30 π.μ.

92. ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔ. ΠΕΡΙΚΛΗΣ (MEGA)
93. ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
94. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
95. ΚΡΑΪΑ ΔΗΜ. ΑΡΓΥΡΩ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
96. ΚΡΙΚΩΝΗ ΝΙΚ. ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΝΕΤ)
97. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΥΓΗ)
98. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛ. ΚΩΝ/ΝΑ (ΒΡΑΔΥΝΗ)
99. ΚΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
100. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝ. ΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
101. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΘΝΟΣ)
102. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ)

11.00 π.μ.

103. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΑΙΚΗ)
104. ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΗΡΥΚ. ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΕΘΝΟΣ)
105. ΛΙΑΓΓΟΥ ΘΕΟΔ. ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
106. ΛΙΑΤΣΟΥ ΠΕΤΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV-ΑΝΤENNA FM)
107. ΛΙΟΝΤΗΣ ΑΘΑΝ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
108. ΛΙΤΙΝΑ ΝΙΚ. ΑΝΝΑ (STAR CHANNEL)
109. ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜ. ΛΟΥΚΑΣ (ΕΡΑ ΣΠΟΡ)
110. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
111. ΜΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤ. ΣΠΥΡΟΣ (ΣΚΑΙ 100,4)
112. ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗ ΚΩΝ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ (STAR CHANNEL)
113. ΜΑΝΕΣΗ ΛΕΟΝΑΡΔ. ΜΑΝΙΩ (ΝΙΚΗ)

11.30 π.μ.

114. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝ. ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ)
115. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΓΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΘΗΝΑ 9,84)
116. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘ. ΣΩΤΗΡΗΣ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ)
117. ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΩΡΑ)
118. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΚΕΡΔΟΣ)
119. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΡΙΑ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
120. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ. ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
121. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΚΑΙ 100,4)
122. ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
123. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΧΡΗΣΤ. ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
124. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΞΠΡΕΣ)
125. ΜΕΡΚΙΟΡΙ ΑΛΛΕΣΑΝΤΡΟ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)

12.00 μ.

126. ΜΗΤΑΡΕΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΕΘΝΟΣ)
127. ΜΗΤΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡ. ΓΙΩΡΓΟΣ (ΤΑ ΝΕΑ-ΕΡΑ)
128. ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΠΑΥΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (SPORTIME)
129. ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΚΑΙ 100,4)
130. ΜΙΧΑΛΗ ΠΕΡΙΚΛ. ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
131. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΩΡΑ)
132. ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΠΕΤΡ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΕΘΝΟΣ)
133. ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ)
134. ΜΠΑΝΟΣ ΚΟΣΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΟΣ)
135. ΜΠΕΚΟΥ ΣΤΑΥΡ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΠΕ)
136. ΜΠΙΛΙΟΣ ΝΙΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ)
137. ΜΠΙΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ESPRESSO)

12.30 μ.μ.

138. ΜΠΙΣΣΑ ΔΗΜ. ΑΝΘΗ (ΕΘΝΟΣ)
139. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΧΑΡΑΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΕΘΝΟΣ)
140. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΞΠΡΕΣ)
141. ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΠΑΝ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ALTER)
142. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (STAR CHANNEL)
143. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΡΑΔΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ)
144. ΜΥΓΔΑΛΗΣ ΜΗΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΡΑΔΥΝΗ)
145. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΟΦΙΑ (ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ)
146. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡ. ΧΡΙΣΤΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
147. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΛ. ΤΥΠΟΣ)

13.00

148. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΑ 9,84)
149. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ. ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
150. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΛΑΜΠΡΟΣ (STAR CHANNEL)
151. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
152. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ)
153. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2001

10.00 π.μ.

154. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΘΝΟΣ-ΕΡΑ)
155. ΠΑΠΑΔΕΑ ΕΛΕΥΘ. ΣΤΑΜΑΤΙΑ (902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM)
156. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛ. ΤΥΠΟΣ)
157. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ (MEGA)
158. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΠΕΤΡΟΣ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
159. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (STAR CHANNEL)
160. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚ. ΕΛΕΝΗ (ΕΘΝΟΣ)
161. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ (ΚΕΡΔΟΣ)
162. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΑΝΝΑ (ΝΕΤ)
163. ΠΑΠΠΑ ΑΠΟΣΤ. ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ALPHA)
164. ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Η ΧΩΡΑ-ALTER)
165. ΠΑΡΑΒΑΝΤΗ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΑ (ATHENS NEWS)

10.30 π.μ.

166. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜ. ΑΝΔΡΕΑ (ΝΕΤ)
167. ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΘΝΟΣ)
168. ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (MEGA)
169. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧ. ΕΥΤΥΧΙΑ (STAR CHANNEL)
170. ΠΕΡΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ALPHA)
171. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΦΙΛΑΘΛΟΣ)
172. ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜ. ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΕΡΔΟΣ)
173. ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΘΝΟΣ-ΕΡΑ)
174. ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΞΕΝΙΟΣ)
175. ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΝΙΚ. ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
176. ΠΛΟΣΚΑ ΧΡΗΣΤ. ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ALTER)
177. ΠΟΔΑΡΑ ΑΘΑΝ. ΚΩΝ/ΝΑ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)

11.00 π.μ.

178. ΠΟΛΙΤΗ ΔΗΜ. ΕΛΕΝΗ (ΕΡΑ)
179. ΠΟΛΥΖΩΗ ΠΑΝ. ΕΥΘΥΜΙΑ (ΒΡΑΔΥΝΗ)
180. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
181. ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ)
182. ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΠΥΡ. ΑΝΝΑ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
183. ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΡΚ. ΤΖΩΡΤΖΗΣ (ΚΕΡΔΟΣ-ALPHA)
184. ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΤΘ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΑΘΗΝΑ 9,84)
185. ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΙΩ. ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (SPORTIME)
186. ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
187. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΩΡΑ)
188. ΣΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΤ)
189. ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΜΗΤΣΗ-ΔΗΜ. ΡΑΔ. ΠΕΙΡΑΙΑ)

11.30 π.μ.

190. ΣΙΟΥΤΗ ΑΠΟΣΤ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
191. ΣΙΩΜΟΥ ΑΘΑΝ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ)
192. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝ.-ΜΑΡΙΝ. ΝΙΝΕΤΑ (STAR CHANNEL)
193. ΣΚΟΥΝΤΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΚ. ΑΛΙΚΗ (PLANET 104,5)
194. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (FLASH 9,61-ΕΚΤΡΟΠΗ)
195. ΣΟΜΟΓΛΟΥ ΝΙΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ)
196. ΣΟΥΛΤΑΣ ΝΙΚ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ALPHA)
197. ΣΟΥΦΛΕΡΗ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΑ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
198. ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΕΛ. ΤΥΠΟΣ)
199. ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞ. ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ (ALPHA)
200. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΒΡΑΔΥΝΗ-ALPHA NEWS)
201. ΣΤΑΓΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ANTENNA TV)

12.00 μ.

202. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞ. ΑΡΓΥΡΩ (SPORTIME)
203. ΣΤΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΑΓΓΕΛΟΣ (TEMPO)
204. ΣΥΡΙΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
205. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΤΟ ΒΗΜΑ-ΕΡΑ ΣΠΟΡ)
206. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (MEGA)
207. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΝΕΤ)
208. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ALPHA)
209. ΤΑΣΗ ΧΡΗΣΤ. ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΝΤΕΝΝΑ )
210. ΤΑΣΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓ. ΑΛΕΞΙΑ (MEGA)
211. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΝΔΡ. ΑΡΧΟΝΤΙΑ (TEMPO)
212. ΤΟΠΑΚΑ ΝΙΚ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΝΕΤ)
213. ΤΡΑΓΟΜΑΛΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (STAR CHANNEL)

12.30 μ.μ.

214. ΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣ. ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΕΝΝΑ)
215. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩ. ΑΝΝΙΤΑ (ΤΟ ΒΗΜΑ)
216. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ (SPORTIME)
217. ΤΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤ. ΜΙΧΑΗΛ (ΑΥΓΗ)
218. ΤΣΑΓΚΑ ΙΩ. ΕΛΕΝΗ (STAR CHANNEL)
219. ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΑ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΜΗΤΣΗ)
220. ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Η ΧΩΡΑ)
221. ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΕΥΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ALTER)
222. ΤΣΙΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΟΣ (ALTER)
223. ΤΣΙΚΡΙΚΑ ΔΗΜ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ALPHA)
224. ΤΣΙΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠ. ΒΙΡΓΙΝΙΑ (STAR CHANNEL)
225. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ ΚΩΝ. ΟΛΓΑ (ΕΘΝΟΣ)

13.00

226. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΞΕΝΙΟΣ 9,74)
227. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΑΘΗΝΑΙΚΗ)
228. ΦΙΛΗ ΠΕΤΡ. ΚΩΝ/ΝΑ (FLASH 9,61)
229. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
230. ΦΟΥΣΕΚΗ ΣΠΥΡΙΔ.-ΖΩΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΑΠΕ)
231. ΦΡΥΣΣΑ ΣΑΒΒ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΡΑ)
232. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΔ. ΤΥΠΟΣ ΡΙΖΟΥ)
233. ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
234. ΧΑΣΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΕΚΤΡΟΠΗ)
235. ΧΑΤΖΗΔΟΠΑΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΕ)
236. ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΝΤΕΝΝΑ TV)
237. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ)
238. ΨΑΘΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΕΡΑ)
239. ΨΙΑΧΟΣ ΘΕΜΙΣΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ)

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+