ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Ανακοινώσεις, Εγγραφές
image_pdfimage_print

Μετά την παρέλευση της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων οριστικοποιείται η από 22/1/2008 εγγραφή των κάτωθι μελών:

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

  1.  

ΑΓΓΟΥΡ’ ΝΙΚΟΛ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

EXTRA 3

  1.  

ΑΓΡΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ALPHA TV

  1.  

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩ. ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

  1.  

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΑΔΑΜ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

  1.  

ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

BLUE SKY

  1.  

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ALTER

  1.  

ΑΝΔΡΙΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΡΑ

  1.  

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Η ΧΩΡΑ

  1.  

ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΑΡΑΛ. ΤΙΤΙΚΑ

ΝΕΤ

  1.  

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

STAR CHANNEL

  1.  

ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛ. ΘΕΟΔΟΣΙΑ

Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

  1.  

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝ. ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΠΙΔΑ

STAR CHANNEL

  1.  

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΥ ΧΡΗΣ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

902 TV

  1.  

ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡ. ΕΛΕΝΗ

ALPHA 98,9

  1.  

ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

SPORTIME

  1.  

ΑΣΔΡΑΧ’Σ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΞΠΡΕΣ

  1.  

ΑΣΗΜΑΚΟΎΛΑΣ ΣΠΥΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

DERBY SPORTS

  1.  

ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ ΓΕΡΑΣ. ΝΙΚΗ (ΟΛΓΑ ΤΖΗΝ)

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΒΑΪΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

  1.  

ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΔΙΟΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΒΛ’ΣΣΗ ΦΙΛ. ΕΛΕΝΗ

ΒΡΑΔΥΝΗ

  1.  

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

SPORTDAY

  1.  

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

SUPERSPORT

  1.  

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΕΛΕΝΗ

ALPHA 98,9

  1.  

ΒΟΥΡΔΟΎΚΑ ΧΡΗΣ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

STAR CHANNEL

  1.  

ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟ ΒΗΜΑ

  1.  

ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΛΑΜΠΡΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

  1.  

ΓΑΛΟΎΠΗΣ ΧΡΗΣ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

  1.  

ΓΑΡΡΉΣ ΔΗΜΗΤ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

SPORTDAY

  1.  

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

MEGA

  1.  

ΓΙΑΝΝΈΛΟΥ ΑΝΔΡ. ΤΑΡΣΊΤΣΑ

MEGA

  1.  

ΓΚΌΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΕΥΑΝΘΗΣ

SPORTDAY

  1.  

ΓΚΌΛΙΑΣ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ALPHA 98,9

  1.  

ΓΚΌΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΛΑΖΑΡΟΣ

HIGH TV

  1.  

ΓΚΟΥΜΑ ΓΕΩΡ. ΠΗΓΗ

ΕΞΠΡΕΣ

  1.  

ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΉΣ ΠΑΝΑΓ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΓΟΥΛΉΣ ΦΩΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ESPRESSO

  1.  

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΘΝΟΣ

  1.  

Δ’ΛΚΟΥ ΧΡΗΣ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΔΑΡΝ’ΚΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΝΤΩΝ. ΜΑΡΚΟΣ

ALPHA TV

  1.  

ΔΕΡΜΗΝΤΖ’ΚΗ ΠΟΛΥΧΡ. ΓΕΩΡΓΙΑ

STAR CHANNEL

  1.  

ΔΗΜΗΤΡΌΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΕ

  1.  

ΔΗΜΗΤΡΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΕΥΘΥΜΙΑ

ALTER

  1.  

ΔΗΜΟΥ ΜΕΛΕΤ. ΕΥΦΗΜΙΑ

STAR CHANNEL

  1.  

ΔΌΛΛΑΡΗ ΓΡΗΓ. ΑΝΝΑ

ALPHA TV

  1.  

ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΑΥΡ. ΣΟΦΙΑ

ΝΕΤ

  1.  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΖΑΝΤΊΔΟΥ ΣΤΑΥΡ. ΑΝΝΑ

Ρ/Σ ΚΑΝΑΛΙ 1

  1.  

ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΣΤΑΜ. ΜΑΡΙΑ

ESPRESSO

  1.  

ΖΕΡΒΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

STAR CHANNEL

  1.  

ΖΉΡΑΣ ΕΥΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

  1.  

ΖΙΏΓΑ ΔΗΜΗΤ. ΑΓΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  1.  

ΖΥΓΟΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM

  1.  

ΖΏΡΖΟΣ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

  1.  

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΝΑΣΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  1.  

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΡΤ.GR

  1.  

ΚΑΪΤΑΝΊΔΗ ΔΗΜΗΤ. ΜΑΡΘΑ

ΤΑ ΝΕΑ

  1.  

ΚΑΚΑΛΉΣ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΗΣΤΟΣ

EXTRA 3

  1.  

ΚΑΛΟΎΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΘΝΟΣ

  1.  

ΚΑΛΤ’ΚΗ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΡΑΔΥΝΗ

  1.  

ΚΑΛΤΣ’ ΕΥΣΤΑΘ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΗ

  1.  

ΚΑΛΦΟΎΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

STAR CHANNEL

  1.  

Κ’ΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΝΙΚΗ

  1.  

ΚΑΝΤΈΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΚΑΠΡ’ΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΥΡΙΑΝΗ

  1.  

ΚΑΡΛΑΤΉΡΑ ΖΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

  1.  

ΚΑΡΟΥΖ’ΚΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  1.  

ΚΑΡΥ’ΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΣΤΑΥΡΟΣ

TV MAGIC

  1.  

ΚΊΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

SPORTDAY

  1.  

ΚΟΛΟΚΥΘ’Σ ΑΠΟΣΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ

FLASH 96,00

  1.  

ΚΟΜΙΝΗ ΛΑΜΠΡ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

SUPERSPORT

  1.  

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ. ΣΟΦΙΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡH ΠΕΤΡ. ΦΙΛΙΩ

ΣΚΑΪ TV

  1.  

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΡΑ

  1.  

ΚΟΥΜΠΛΉΣ ΕΜΜΑΝ. ΠΕΤΡΟΣ

BLUE SKY

  1.  

ΚΟΥΝΈΛΗ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΚΟΥΝΙ’ΚΗΣ ΧΑΡΑΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

STAR CHANNEL

  1.  

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ALTER

  1.  

ΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΤΟ ΠΑΡΟΝ

  1.  

ΚΟΥΡΜΟΎΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣ. ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  1.  

ΚΟΥΤΡΑ ΙΩΑΝ. ΜΑΡΙΑ

DERBY SPORTS

  1.  

ΚΡΙΤΉΣ ΜΙΧ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΕΤ

  1.  

ΚΡΙΤΣ’ΛΟΥ ΙΩΑΝ. ΕΛΕΝΗ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΙΧ. ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ

ΕΣΤΙΑ

  1.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

ΕΘΝΟΣ

  1.  

ΛΑΖ’ΡΟΥ ΣΤΕΡΓ. ΕΛΕΝΗ

MEGA

  1.  

ΛΙ’ΣΚΑ ΑΛΕΞ. ΜΑΡΙΑ

SPORTDAY

  1.  

ΛΙΒΑΘΥΝΟΎ ΣΠΥΡ. ΑΝΝΑ

STAR CHANNEL

  1.  

ΛΙΌΛΙΟΣ ΒΑΣ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  1.  

ΜΑΚΡΙΔ’ΚΗΣ ΖΑΧΑΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  1.  

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡ. ΑΝΝΑ

MEGA

  1.  

ΜΑΡΚ’ΤΗ ΝΙΚΟΛ. ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

  1.  

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

  1.  

ΜΊΧΑΛΟΣ ΡΕΝΑΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΝΑΛΙ 10

  1.  

ΜΟΝΤΖΈΛΛΙ ΝΙΚΟΛ. ΒΙΚΤΩΡ

DERBY SPORTS

  1.  

ΜΟΎΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ALTER

  1.  

ΜΠΑΛΝΤΊΔΗ ΙΩΑΝ. ΕΙΡΗΝΗ

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM

  1.  

ΜΠΑΦΈΣ ΓΕΩΡ. ΧΡΗΣΤΟΣ

TV MAGIC

  1.  

ΜΠΙΤΣΙΚΏΚΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

SPORTIME 89,2

  1.  

ΜΠΛΑΒΈΡΗΣ ΣΠΥΡ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΜΠΟΎΤΖΙΑ ΠΑΝΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ALPHA TV

  1.  

ΝΤ’ΒΑΡΗ ΣΠΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ALTER

  1.  

ΝΤΑΣΚΑΣ ΑΝΤΩΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  1.  

ΞΎΛΟΥ ΣΠΥΡ. ΛΥΓΕΡΗ

ΑΘΗΝΑ 9,84

  1.  

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

  1.  

ΠΑΛΙΑΛΕΞΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ALPHA TV

  1.  

ΠΑΜΦΙΛΗ ΙΩΑΝ. ΣΟΦΙΑ-ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΝΕΤ

  1.  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

  1.  

ΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. ΙΩΑΝΝΗΣ

EXTRA 3

  1.  

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘ. ΕΛΕΝΑ

MEGA

  1.  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧ. ΕΥΔΟΚΙΑ

ALTER

  1.  

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ. ΜΑΡΙΑ

ΕΘΝΟΣ

  1.  

ΠΑΠΑΚΑΛΟΎ ΚΩΝ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  1.  

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΗΛΙΑΣ

STAR CHANNEL

  1.  

ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜ. ΗΛΙΑΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΠΑΡΤΣΑΛ’Σ ΓΕΩΡ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΕΡΙΦΥΛΗ

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM

  1.  

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΜΑΡΚΟΣ

ΕΞΠΡΕΣ

  1.  

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΙΩΑΝΝΗΣ

MEGA

  1.  

ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

  1.  

Ρ’ΝΤΗ ΧΡΗΣ. ΑΓ’ΘΗ

STAR CHANNEL

  1.  

Ρ’ΝΤΗ ΧΡΗΣ. ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

STAR CHANNEL

  1.  

ΡΈΛΚΑ ΖΗΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  1.  

ΡΟΥΣΤ’ΝΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΖΑΧΑΡΙΑΣ

SPORTDAY

  1.  

ΡΟΥΤΣΏΝΗΣ ΚΟΡΝΗ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  1.  

ΣΑΚΚΈΤΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

FINANCIAL BOX

  1.  

ΣΑΛ’ΠΑΣ ΣΤΕΦ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

SPORTDAY

  1.  

ΣΑΛΒ’ΝΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  1.  

ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΤΩΝ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

  1.  

ΣΑΡΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

DERBY SPORTS

  1.  

ΣΕΡΒΕΤ’Σ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΙΚΗ

  1.  

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΣΠΥΡ. ΙΩΑΝΝΑ

ALPHA TV

  1.  

ΣΚΌΚΑΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ

DERBY SPORTS

  1.  

ΣΚΟΥΤΕΛ’ΚΟΥ ΓΕΩΡ. ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΣΚΑΪ TV

  1.  

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΑΪ TV

  1.  

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΗΛ. ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

ALTER

  1.  

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡ. ΜΙΧΑΗΛ

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

  1.  

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ

MEGA

  1.  

Τ’ΝΤΟΥ ΚΩΝ. ΟΛΓΑ

ALTER

  1.  

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΤΖΈΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΝΑΛΙ 10

  1.  

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΙΜ. ΑΓΓΕΛΟΣ

EXTRA 3

  1.  

ΤΣΑΜΠ’ΟΣ ΑΠΟΣΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

  1.  

ΤΣΑΜΠ’Σ ΧΑΡΑΛ. ΜΙΧΑΗΛ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

  1.  

ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΣΟΛΩ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

  1.  

ΤΣΕΛΕΠΉΣ ΑΘΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ALTER

  1.  

ΤΣΈΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΜΕΛΙΝΑ

ΣΚΑΪ TV

  1.  

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΤΣΙΤΟΎΝΑΣ ΗΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEGA

  1.  

ΤΣΊΦΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

902 TV

  1.  

ΤΣΟΛΙ’Σ ΑΡΙΣΤΕΙ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

  1.  

ΤΣΟΎΤΣΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΑΙΟΣ

SPORTDAY

  1.  

ΤΣΏΛΗ ΝΙΚΟΛ. ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΟ ΒΗΜΑ

  1.  

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛΙΠ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΦΙΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

GOAL NEWS

  1.  

ΦΟΥΡΝ’ΡΟΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ

SUPERSPORT

  1.  

ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

  1.  

ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

  1.  

ΦΡΑΝΤΖΌΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

  1.  

ΧΑΝΤΖΗ ΚΩΝ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ALPHA TV

  1.  

ΧΑΡΔΑΛΙ’ ΝΙΚΟΛ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΚΑΪ TV

  1.  

ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΟΣ

  1.  

ΧΟΛΈΒΑΣ ΚΩΝ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

  1.  

ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

 

 

ΑΝΤΕΠΙΣΤΕΛΛΟΝ ΜΕΛΟΣ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

 

 

1

ΚΑΝΤΖ’ΒΕΛΟΥ ΦΩΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΕΤ

Τα νέα μέλη, που ενεγράφησαν, παρακαλούνται να προσκομίσουν στη Γραμματεία της Ενώσεως, μέσα σε διάστημα 10 ημερών, έξι (6) φωτογραφίες για την έκδοση της δημοσιογραφικής τους ταυτότητας και 29,35 ευρώ για δικαίωμα εγγραφής.

Τα θέματα εγγραφής και ασφάλισής των νέων μελών στον Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π., θα τα ρυθμίσουν με τη Γραμματεία του Οργανισμού (Σισίνη 18 & Ηριδανού 5, τηλ: 210-7264700).

Λόγω ενστάσεων, που υποβλήθηκαν, δεν ενεγράφησαν οι κάτωθι συνάδελφοι:

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

 

1

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ρ/Σ – Τ/Σ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

 

2

ΚΟΤΈ ΑΝΔΡ. ΕΛΕΝΗ

TV MAGIC

 

          Οι ενστάσεις κατά της εγγραφής των συναδέλφων θα εξεταστούν από το Μικτό Συμβούλιο.

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+