ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤO ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
                                                      

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 26ης και 27ης Μαΐου 2009 για το Μικτό Συμβούλιο
της ΕΣΗΕΑ.

ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 1. 902 TV

Υποψήφιος:             ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
Ψήφισαν:                 14
Έγκυρα:                  11
Λευκά-’κυρα:         3
Έλαβε:                     ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ                      11

            Εκλέγεται ο ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

 

2. 902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM

Υποψήφιος:             ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
Ψήφισαν:                 15
Έγκυρα:                  14
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ                                  14

            Εκλέγεται ο ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

3. ALPHA 98,9

Υποψήφια:               ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ
Ψήφισαν:                 18
Έγκυρα:                  11
Λευκά-’κυρα:         7
Έλαβε:                     ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ                                        11

            Εκλέγεται η ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΑ

4. ALPHA TV

Υποψήφια:               ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
Ψήφισαν:                 61
Έγκυρα:                  42
Λευκά-’κυρα:         19
Έλαβε:                     ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ                       42

            Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

5. ALTER

Υποψήφιος:             ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Ψήφισαν:                120
Έγκυρα:                  92
Λευκά-’κυρα:         28
Έλαβε:                     ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                 92

            Εκλέγεται ο ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

6. ANTENNA FM

Υποψήφια:               ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Ψήφισαν:                  27
Έγκυρα:                   23
Λευκά-’κυρα:           4
Έλαβε:                     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                       23

            Εκλέγεται η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

7. ANTENNA TV

Υποψήφιοι:              ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

                                 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν:                 69
Έγκυρα:                  62
Λευκά-’κυρα:         7
Έλαβαν:                  ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                          24
                                 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 38

            Εκλέγεται ο ΤΑΤΣΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8. ATHENS NEWS

Υποψήφιοι:              ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           

                                 ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ψήφισαν:                  4
Έγκυρα:                   4
Λευκά-’κυρα:          0
Έλαβαν:                  ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       3
                               ΤΖΙΛΙΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                   1

            Εκλέγεται ο ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9. BLUE SKY

Υποψήφιος:             ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Ψήφισαν:                10
Έγκυρα:                  7
Λευκά-’κυρα:         3
Έλαβε:                     ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                      7

            Εκλέγεται ο ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

10. CHANNEL 9

Υποψήφιος:             ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ψήφισαν:                 8
Έγκυρα:                  6
Λευκά-’κυρα:         2
Έλαβε:                     ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             6

            Εκλέγεται ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11. CITY 99,5

Υποψήφιος:             ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Ψήφισαν:                 34
Έγκυρα:                  23
Λευκά-’κυρα:         11
Έλαβε:                     ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ        23

            Εκλέγεται ο ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

12. CITY PRESS

Υποψήφιος:             ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 7
Έγκυρα:                  5
Λευκά-’κυρα:         2
Έλαβε:                     ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        5

            Εκλέγεται ο ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13. DERBY SPORTS

Υποψήφιος:             ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
Ψήφισαν:                 24
Έγκυρα:                  18
Λευκά-’κυρα:         6
Έλαβε:                     ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)             18

            Εκλέγεται ο ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

14. ESPRESSO

Υποψήφια:               ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
Ψήφισαν:                 40
Έγκυρα:                  30
Λευκά-’κυρα:         10
Έλαβε:                     ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ                              30

            Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

15. EXTRA 3

Υποψήφια:               ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν:                 7
Έγκυρα:                   7
Λευκά-’κυρα:          0
Έλαβε:                     ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                          7

            Εκλέγεται η ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

16. FINANCIAL BOX

Υποψήφια:               ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Ψήφισαν:                 4
Έγκυρα:                   4
Λευκά-’κυρα:          0
Έλαβε:                     ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ          4

            Εκλέγεται η ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

17.FLASH 96

Υποψήφιος:             ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
Ψήφισαν:                 17
Έγκυρα:                   8
Λευκά-’κυρα:          9
Έλαβε:                     ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ                    8

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

18.GOAL NEWS

Υποψήφιος:             ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 36
Έγκυρα:                   33
Λευκά-’κυρα:          3
Έλαβε:                     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                        33

            Εκλέγεται ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

19. MEGA

Υποψήφια:               ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν:                 87
Έγκυρα:                  61
Λευκά-’κυρα:          26
Έλαβε:                     ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                         61

            Εκλέγεται η ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

20. METRO

Υποψήφια:               ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡ.
Ψήφισαν:                 4
Έγκυρα:                   4
Λευκά-’κυρα:          0
Έλαβε:                     ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡ.           4

            Εκλέγεται η ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

21. NOVA ΣΠΟΡ FM 94,6

Υποψήφιος:             ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν:                 12
Έγκυρα:                   9
Λευκά-’κυρα:          3
Έλαβε:                     ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  9

            Εκλέγεται ο ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22.NOVASPORTS

Υποψήφιοι:              ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

                                 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
Ψήφισαν:                26
Έγκυρα:                 20
Λευκά-’κυρα:          6
Έλαβαν:                  ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ                                  12

                                 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                              8

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

23. REAL NEWS

Υποψήφιος:             ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 17
Έγκυρα:                  13
Λευκά-’κυρα:          4
Έλαβε:                     ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                          13

            Εκλέγεται ο ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

24. SCORE LIVE

Υποψήφιος:             ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν:                 6
Έγκυρα:                  5
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                    5

            Εκλέγεται ο ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25. SENTRA FM 103,3

Υποψήφιος:             ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν:                  3
Έγκυρα:                   3
Λευκά-’κυρα:          0
Έλαβε:                     ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      3

            Εκλέγεται ο ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26.SPORTDAY

Υποψήφιος:             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ.
Ψήφισαν:                 28
Έγκυρα:                  19
Λευκά-’κυρα:          9
Έλαβε:                     ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ.               19

            Εκλέγεται ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27.STAR CHANNEL

Υποψήφιοι:              ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

                                 ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν:                 82
Έγκυρα:                  75
Λευκά-’κυρα:          7

Έλαβε:                     ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     54

                                 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ                         8

                                 ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      13

            Εκλέγεται ο ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28.ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ

Υποψήφια:               ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ψήφισαν:                 5
Έγκυρα:                  5
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ       5

            Εκλέγεται η ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

29. ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ

Υποψήφιος:             ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψήφισαν:                  33
Έγκυρα:                   27
Λευκά-’κυρα:           6
Έλαβε:                     ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                       27

            Εκλέγεται ο ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30. ΑΘΗΝΑ 9,84

Υποψήφιοι:              ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

                                 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν:                 100
Έγκυρα:                   90
Λευκά-’κυρα:          10
Έλαβαν:                  ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             44

                                 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  46

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

31. ΑΠΕ-ΜΠΕ

Υποψήφιος:             ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 134
Έγκυρα:                   67
Λευκά-’κυρα:          67
Έλαβε:                    ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      67

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

32. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Υποψήφιοι:              ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

                                 ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
Ψήφισαν:                 59
Έγκυρα:                   57
Λευκά-’κυρα:          2
Έλαβαν:                  ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                               30

                               ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ                           27

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

33. ΑΥΓΗ

Υποψήφιος:             ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ψήφισαν:                 39
Έγκυρα:                  30
Λευκά-’κυρα:          9
Έλαβε:                     ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                30

            Εκλέγεται ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

34. ΑΥΡΙΑΝΗ

Υποψήφιος:             ΚΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 29
Έγκυρα:                  18
Λευκά-’κυρα:         11
Έλαβε:                     ΚΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                          18

            Εκλέγεται ο ΚΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

35. ΒΡΑΔΥΝΗ

Υποψήφια:               ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Ψήφισαν:                 44
Έγκυρα:                  27
Λευκά-’κυρα:         17
Έλαβε:                     ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                             27

            Εκλέγεται η ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

36. Γ.Γ.Ε.-Γ.Γ.Ε.

Υποψήφιοι:              ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

                                 ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
Ψήφισαν:                  59
Έγκυρα:                   54
Λευκά-’κυρα:          5
Έλαβαν:                  ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ                    41

                                 ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                    13

            Εκλέγεται η ΚΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

37. Ε.ΡΑ.

Υποψήφιοι:              ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

                                 ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ψήφισαν:                 186
Έγκυρα:                  160
Λευκά-’κυρα:         26
Έλαβαν:                  ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                             55

                                 ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                         105

            Εκλέγεται ο ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

38. ΕΘΝΟΣ

Υποψήφια:               ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
Ψήφισαν:                 169
Έγκυρα:                  122
Λευκά-’κυρα:          47
Έλαβε:                     ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ                                122

            Εκλέγεται η ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

39. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

Υποψήφιος:             ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Ψήφισαν:                 15
Έγκυρα:                  14
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                       14

            Εκλέγεται η ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

40. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

Υποψήφιοι:              ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
Ψήφισαν:                 129
Έγκυρα:                  114
Λευκά-’κυρα:         15
Έλαβαν:                  ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             26

                                 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ                88

            Εκλέγεται η ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

41. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

Υποψήφιοι:              ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

                                 ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ψήφισαν:                 182
Έγκυρα:                   167
Λευκά-’κυρα:          15
Έλαβαν:                  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ           56

                                 ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      111

            Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42. ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Υποψήφιος:             ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν:                 16
Έγκυρα:                  12
Λευκά-’κυρα:          4
Έλαβε:                     ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 12

            Εκλέγεται ο ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM

Υποψήφιος:             ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 3
Έγκυρα:                  3
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        3

            Εκλέγεται ο ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

44. ΕΣΤΙΑ

Υποψήφιος:             ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ψήφισαν:                 10
Έγκυρα:                   6
Λευκά-’κυρα:          4
Έλαβε:                     ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                    6

            Εκλέγεται ο ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

45. Η ΧΩΡΑ

Υποψήφιος:             ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν:                 13
Έγκυρα:                  12
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                            12

            Εκλέγεται ο ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

46. Η ΠΡΑΣΙΝΗ

Υποψήφιος:             ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν:                 14
Έγκυρα:                  12
Λευκά-’κυρα:          2
Έλαβε:                     ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       12

            Εκλέγεται ο ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

47. ΗΜΕΡΗΣΙΑ

Υποψήφιοι:              ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψήφισαν:                 60
Έγκυρα:                  55
Λευκά-’κυρα:          5
Έλαβαν:                  ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             29

                                ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                 26

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

48. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

Υποψήφιος:             ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν:                 92
Έγκυρα:                  67
Λευκά-’κυρα:         25
Έλαβε:                     ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                           67

            Εκλέγεται ο ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

49. ΚΑΝΑΛΙ 1  90,4

Υποψήφιος:             ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν:                 16
Έγκυρα:                  12
Λευκά-’κυρα:            4
Έλαβε:                     ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  12

            Εκλέγεται ο ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50. ΚΕΡΔΟΣ

Υποψήφιος:             ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
Ψήφισαν:                 37
Έγκυρα:                  25
Λευκά-’κυρα:         12
Έλαβε:                     ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ                         25

            Εκλέγεται ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

51. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Υποψήφια:               ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)
Ψήφισαν:                 53
Έγκυρα:                  40
Λευκά-’κυρα:         13
Έλαβε:                     ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)             40

            Εκλέγεται η ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)

52. ΝΕΤ

Υποψήφιος:             ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Ψήφισαν:                 268
Έγκυρα:                  195
Λευκά-’κυρα:         73
Έλαβε:                     ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ                           195

            Εκλέγεται ο ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

53. ΝΙΚΗ

Υποψήφιος:             ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ψήφισαν:                 5
Έγκυρα:                  5
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                           5

            Εκλέγεται ο ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

54. ΞΕΝΙΟΣ 94,3

Υποψήφιος:             ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ψήφισαν:                 13
Έγκυρα:                  13
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         13

            Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

55. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

Υποψήφιος:             ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Ψήφισαν:                 21
Έγκυρα:                  13
Λευκά-’κυρα:         8
Έλαβε:                     ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                      13

            Εκλέγεται ο ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

56. Ο ΛΟΓΟΣ

Υποψήφια:               ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Ψήφισαν:                 6
Έγκυρα:                  6
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                  6

            Εκλέγεται η ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

57. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

Υποψήφιος:             ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
Ψήφισαν:                 34
Έγκυρα:                  17
Λευκά-’κυρα:         17
Έλαβε:                     ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ                           17

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

58. ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

Υποψήφιος:             ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Ψήφισαν:                 32
Έγκυρα:                  20
Λευκά-’κυρα:         12
Έλαβε:                     ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                      20

            Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

59. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Υποψήφιες:             ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

                                 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ
Ψήφισαν:                 10
Έγκυρα:                  9
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβαν:                  ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ              4

                                 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ     5

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

60. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

Υποψήφιος:             ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ψήφισαν:                 80
Έγκυρα:                  59
Λευκά-’κυρα:         21
Έλαβε:                     ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                   59

            Εκλέγεται ο ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

61. ΣΚΑΙ 100,3

Υποψήφια:               ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ψήφισαν:                 44
Έγκυρα:                  29
Λευκά-’κυρα:         15
Έλαβε:                     ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                            29                   

            Εκλέγεται η ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

62. ΣΚΑΙ TV

Υποψήφιος:             ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν:                 41
Έγκυρα:                  23
Λευκά-’κυρα:         18
Έλαβε:                     ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               23

            Εκλέγεται ο ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

63. ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5

Υποψήφια:               ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ
Ψήφισαν:                 5
Έγκυρα:                  5
Λευκά-’κυρα:         0
Έλαβε:                     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ                    5

            Εκλέγεται η ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ

64. ΤΑ ΝΕΑ

Υποψήφιος:             ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ψήφισαν:                 108
Έγκυρα:                  98
Λευκά-’κυρα:         10
Έλαβε:                     ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ                             98

            Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

65. ΤΟ ΒΗΜΑ

Υποψήφιοι:              ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

                                 ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν:                 96
Έγκυρα:                  86
Λευκά-’κυρα:         10
Έλαβαν:                  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)       48

                                 ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         38

            Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

66. ΦΙΛΑΘΛΟΣ

Υποψήφιοι:              ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

                                 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Ψήφισαν:                 15
Έγκυρα:                  13
Λευκά-’κυρα:         2
Έλαβαν:                  ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                  1

                                 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ              12

            Εκλέγεται ο ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

67. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Υποψήφιος:             ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 13
Έγκυρα:                  9
Λευκά-’κυρα:         4
Έλαβε:                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     9

            Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

68. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

Υποψήφιος:             ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ψήφισαν:                 7
Έγκυρα:                  6
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                       6

            Εκλέγεται ο ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

69. ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Υποψήφιος:             ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:                 11
Έγκυρα:                  10
Λευκά-’κυρα:         1
Έλαβε:                     ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                    10

            Εκλέγεται ο ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

70. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

Υποψήφιοι:              ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                 ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

                                 ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

                                 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

                                 ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν:                 539
Έγκυρα:                  505
Λευκά-’κυρα:          34
Έλαβαν:                  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                               245

                                 ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                          82

                                 ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)              265

                                 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ                                     324

                                 ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             118

            Εκλέγεται η ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ. Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί για την εκλογή δύο ακόμη εκπροσώπων των συνταξιούχων. 

Υπενθυμίζεται ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τους υποψηφίους που δεν συγκέντρωσαν την πλειοψηφία του 50% +1 επί των ψηφισάντων, θα επαναληφθεί την Τρίτη και την Τετάρτη, 2 και 3 Ιουνίου 2009.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+