ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

02.25′

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

 Ψήφισαν: 3.378 Βρέθηκαν: 3.365 Εγκυρα: 3.088 ’κυρα: 140 Λευκά: 137

Ι. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

268

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

225

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

131

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

129

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

106

 

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

90

 

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

86

 

ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

84

 

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

84

 

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

81

 

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

80

 

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

 

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

67

 

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ

67

 

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

67

 

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

61

 

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

60

 

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

58

 

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

54

 

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

53

 

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

53

 

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

52

 

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

49

 

ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ

47

 

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

45

 

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

45

 

ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

45

 

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

44

 

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

42

 

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

42

 

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

40

 

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

40

 

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

39

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

39

 

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

39

 

ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38

 

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

38

 

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

38

 

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

38

 

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

37

 

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

35

 

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)

35

 

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

35

 

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

34

 

ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

34

 

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

32

 

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ

31

 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

30

 

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

30

 

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

29

 

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

29

 

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

28

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

26

 

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

 

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

24

 

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

21

 

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

21

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21

 

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

18

 

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

15

 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

15

 

ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ

13

 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

12

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

122

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

98

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

262

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

185

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

160

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

120

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

118

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

97

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

77

 

ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ

74

 

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

62

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

45

 

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

44

 

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

37

 

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

36

 

ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

36

 

ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

35

 

ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

32

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

28

 

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

 

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

23

 

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

 

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19

 

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

19

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

151

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

208

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

130

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

111

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

102

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

101

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

79

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

78

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

66

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

65

 

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

62

 

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

61

 

ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

59

 

ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

58

 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49

 

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

48

 

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

48

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

46

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

42

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42

 

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

42

 

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

39

 

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39

 

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

39

 

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

38

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

36

 

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

35

 

ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

35

 

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

34

 

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

34

 

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

32

 

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

31

 

ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29

 

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

27

 

ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

27

 

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26

 

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

 

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

22

 

ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

 

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

 

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18

 

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

 

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

18

 

ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18

 

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

15

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

145

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙV . Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

286

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

94

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

83

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

60

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

56

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

45

 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

44

 

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

43

 

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43

 

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

42

 

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41

 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

33

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)

33

 

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ

31

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

29

 

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

27

 

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

26

 

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

25

 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

 

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

23

 

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

23

 

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

23

 

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

21

 

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

21

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

 

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

19

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

 

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

16

 

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13

 

ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9

 

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

6

 

 β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

113

 


V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

126

*

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

126

*

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

110

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

96

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

89

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

76

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

62

 

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

61

 

ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

59

 

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ

59

 

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ

54

 

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ

54

 

ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

49

 

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

48

 

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

47

 

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

35

 

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

33

 

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

30

 

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

27

 

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

25

 

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

24

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

23

 

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

21

 

ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

20

 

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ

17

 

ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

17

 

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

 

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

12

 

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

8

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

8

 

* Λόγω ισοψηφίας των δύο πρώτων υποψηφίων και δεδομένου ότι η παράταξη εκλέγει μία (1) έδρα θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των υποψηφίων Κανέλλη Ηλία και Λυριτζή Βασίλη σε ημερομηνία που θα ορίσει η Εφορευτική Επιτροπή.

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

100

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

99

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

98

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

85

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

68

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

52

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47

 

ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

42

 

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

41

 

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

40

 

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

39

 

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

33

 

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

30

 

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

30

 

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

30

 

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

26

 

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

24

 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

23

 

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

21

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

19

 

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

 

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

16

 

VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

222

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

 

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

58

 

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

55

 

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

51

 

ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

44

 

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

43

 

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

38

 

ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

36

 

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

35

 

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

35

 

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

34

 

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30

 

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29

 

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

29

 

ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28

 

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

28

 

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

 

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

22

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21

 

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

21

 

ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21

 

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)

20

 

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

20

 

ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

20

 

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)

20

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

17

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ

15

 

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)

15

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)

14

 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

 

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14

 

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

 

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚOΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

83

 

VΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

131

 

ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

55

 

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

53

 

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

53

 

ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

37

 

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

35

 

ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29

 

ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ

26

 

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

24

 

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

 

ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

21

 

ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20

 

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

20

 

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19

 

ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

19

 

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

18

 

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

14

 

ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

 

ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

14

 

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

13

 

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

12

 

Σημειωτέον ότι, όσον αφορά στις έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής, κατέστη αναγκαία η προσφυγή στην τρίτη κατανομή, αφού, στην πρώτη κατανομή δεν καλύφθηκε από κανένα συνδυασμό το απαιτούμενο εκλογικό μέτρο, γεγονός που δεν επέτρεψε τη συμμετοχή τους στη δεύτερη κατανομή. Συνεπώς, και οι τρεις (3) έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής κατανέμονται από την τρίτη κατανομή και λαμβάνουν από μία έδρα οι συνδυασμοί: «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» και «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» .

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+