ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 13ης και 14ης Ιουνίου 2007 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, του Διοικητικού Συμβουλίου του Μορφωτικού Ιδρύματος καθώς και των εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
ΨΗΦΙΣΑΝ: 1230
ΕΓΚΥΡΑ: 1195
ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 35

Έλαβαν:

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)                   334 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    288 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)               256 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                     237 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ                                        230 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   229 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛ/ΚΟ.
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)           226 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛ/ΚΟ
ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                           221 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛ/ΚΟ
ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)                    215 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛ/ΚΟ
ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)       188 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛ/ΚΟ
ΒΑΓΕΝΑ ΝΤΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ)  170
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     140
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ               136

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                    439 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)                         430 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ                                       413 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                325 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               308 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ
ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ -ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 307 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  ΑΝΑΠΛ/ΙΚΟ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                     218 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  ΑΝΑΠΛ/ΙΚΟ
ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                            182 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  ΑΝΑΠΛ/ΙΚΟ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                               58 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  ΑΝΑΠΛ/ΙΚΟ

Β. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1230
ΕΓΚΥΡΑ: 1167
ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 63

1. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων
ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          351 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ              306 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ                    168

2. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.
ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ                       455 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ       403 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             224 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ               222 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     197
ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ                   195
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 181
ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     113
ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                86

Γ. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. STAR CHANNEL
Υποψήφια: ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν: 27
Έγκυρα: 25
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβε: ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 25
Εκλέγεται η ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφιοι: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Ψήφισαν: 40
Έγκυρα: 39
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβαν: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 20
ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19
Εκλέγεται ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

3. Ε.ΡΑ.
Υποψήφιες: ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Ψήφισαν: 134
Έγκυρα: 118
Λευκά-’κυρα: 16
Έλαβαν: ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 73
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 45
Εκλέγεται η ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4. ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφιοι: ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
Ψήφισαν: 37
Έγκυρα: 36
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβαν: ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ 17
ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 19
Εκλέγεται ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

5. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 259
Έγκυρα: 233
Λευκά-’κυρα: 26
Έλαβαν: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 55
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
Εκλέγεται ο ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τέλος, ανακοινώνεται ότι, έπειτα από κλήρωση για την ανάδειξη εκπροσώπου των ανέργων στο Μεικτό Συμβούλιο, εκπρόσωπος αναδείχθηκε η κυρία Αγγελική Βελιμαχίτη με αναπληρώτρια την κυρία Ιωάννα Υψηλάντη.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+