ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 2 ας και 3 ης Ιουνίου 2009 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων , καθώς και των εκπροσώπων στο ΜικτόΣυμβούλιο ως ακολούθως:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1.315 ΒΡΕΘΗΚΑΝ: 1.314

ΕΓΚΥΡΑ: 1.270

ΑΚΥΡΑ: 17 ΛΕΥΚΑ: 27

Έλαβαν:

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

284

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

282

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

255

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

250

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)

246

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

229

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

225

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

220

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

209

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

200

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

186

 

ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

180

 

ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

131

 

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ

130

 

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

123

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

119

 

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)

460

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

431

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

388

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

321

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

291

ΤΑΚΤΙΚΟ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

251

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

217

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

195

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

148

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

115

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ

ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

81

 

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

54

 

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

28

 

 

Β. ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. FLASH 96

Υποψήφιος: ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

Ψήφισαν: 14

Έγκυρα: 10

Λευκά-’κυρα: 4

Έλαβε: ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 10

Εκλέγεται ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

2. NITRO RADIO 102,5

Υποψήφια: ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ψήφισαν: 2

Έγκυρα: 2

Λευκά-’κυρα: 0

Έλαβε: ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2

Εκλέγεται η ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

3. NOVASPORTS

Υποψήφιοι: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ψήφισαν: 27

Έγκυρα: 24

Λευκά-’κυρα: 3

Έλαβαν: ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 14

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 10

Εκλέγεται ο ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

4. ΑΘΗΝΑ 9,84

Υποψήφιοι: ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν: 93

Έγκυρα: 91

Λευκά-’κυρα: 2

Έλαβαν: ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 57

Εκλέγεται ο ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5. ΑΠΕ-ΜΠΕ
Υποψήφιος: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ψήφισαν: 68

Έγκυρα: 48

Λευκά-’κυρα: 20

Έλαβε: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 48

Εκλέγεται ο ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

6. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

Υποψήφιες: ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

Ψήφισαν: 53

Έγκυρα: 53

Λευκά-’κυρα: 0

Έλαβαν: ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 31

ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 22

Εκλέγεται η ΔΙΒΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

7. ΗΜΕΡΗΣΙΑ

Υποψήφιοι: ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ψήφισαν: 54

Έγκυρα: 51

Λευκά-’κυρα: 3

Έλαβαν: ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26

Εκλέγεται ο ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

8. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

Υποψήφιος: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

Ψήφισαν: 16

Έγκυρα: 12

Λευκά-’κυρα: 4

Έλαβε: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 12

Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

9. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Υποψήφιες: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ

Ψήφισαν: 11

Έγκυρα: 11

Λευκά-’κυρα: 0

Έλαβαν: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 8

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΣΟΦΙΑ 3

Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

10. ΤΟ ΒΗΜΑ

Υποψήφιοι: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν: 81

Έγκυρα: 76

Λευκά-’κυρα: 5

Έλαβαν: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 40

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36

Εκλέγεται ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

11. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ

Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ψήφισαν: 200

Έγκυρα: 180

Λευκά-’κυρα: 20

Έλαβαν: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 120

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) 102

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 73

Εκλέγονται οι ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ και

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+