ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 26ης και 27ης Ιουνίου 2013 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και των εκπροσώπων στο ΜεικτόΣυμβούλιο:

 

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 853        ΕΓΚΥΡΑ: 806         ΑΚΥΡΑ: 18      ΛΕΥΚΑ: 29

Έλαβαν:

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

225

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

195

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

188

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

164

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

148

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

127

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

125

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

123

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ

118

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

105

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

100

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

99

 

ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

96

 

ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

71

 

ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

35

 

ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

28

 

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

303

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

292

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

208

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

180

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

148

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

124

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

116

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

113

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ

111

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

75

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

64

 

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

59

 

ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

56

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

14

Έγκυρα:

 

5

Λευκά/’κυρα:

 

9

Έλαβε:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

5

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΕΘΝΟΣ

 

 

 Υποψήφιοι:

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ (ΕΥΜΟΡΦΙΑ)

 

 

ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ

 

Ψήφισαν:

 

69

Έγκυρα:

 

68

Λευκά/’κυρα:

 

1

Έλαβαν:

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ (ΕΥΜΟΡΦΙΑ)

28

 

ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ

40

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ

 

 

 

 

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

6

Έγκυρα:

 

2

Λευκά/’κυρα:

 

4

Έλαβε:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

 

ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

11

Έγκυρα:

 

11

Λευκά/’κυρα:

 

0

Έλαβαν:

ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5

 

ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΕΑ)

 

 

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

206

Έγκυρα:

 

195

Λευκά/’κυρα:

 

11

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

101

 

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

69

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61

 

ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΕΑ)

57

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

 

 

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+