ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΙΚΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

ΕΝΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ
ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Παρασκευή, 21 Ιουνίου 2013

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 18ης και 19ης Ιουνίου 2013 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ψήφισαν: 3.307 Έγκυρα: 2.766 ’κυρα: 209 Λευκά: 332

Έλαβαν:

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

787

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

528

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

432

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

419

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

407

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

387

ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

313

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

289

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ

280

ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

235

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

231

ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

225

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

220

ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ

217

ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

110

ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

62

 

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

738

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

585

ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

536

ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

442

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

399

ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

377

ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

324

ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

318

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

297

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

297

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

265

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

197

ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

174

ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

143

 Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος για το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Τετάρτη και την Πέμπτη, 26 & 27 Ιουνίου 2013.

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟ

 

 

902 TV

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

12

Έγκυρα:

 

9

’κυρα-Λευκά:

 

3

Έλαβε:

ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

9

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

902 ΑΡΙΣΤ. ΣΤΑ FM

 

 

Υποψήφιος:

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

8

Έγκυρα:

 

7

’κυρα-Λευκά:

 

1

Έλαβε:

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

7

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ALPHA TV

 

 

Υποψήφια:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ )

 

Ψήφισαν:

 

45

Έγκυρα:

 

34

’κυρα-Λευκά:

 

11

Έλαβε:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ )

34

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ANTENNA TV

 

 

Υποψήφιος:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

37

Έγκυρα:

 

29

’κυρα-Λευκά:

 

8

Έλαβε:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

29

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

CHANNEL 9

 

 

Υποψήφια:

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

Ψήφισαν:

 

3

Έγκυρα:

 

2

’κυρα-Λευκά:

 

1

Έλαβε:

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

2

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

CITY PRESS

 

 

Υποψήφια:

ΘΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

Ψήφισαν:

 

3

Έγκυρα:

 

3

’κυρα-Λευκά:

 

0

Έλαβε:

ΘΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

3

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ESPRESSO

 

 

Υποψήφια:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

Ψήφισαν:

 

32

Έγκυρα:

 

17

’κυρα-Λευκά:

 

15

Έλαβε:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

17

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

EURONEWS

 

 

Υποψήφιος:

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

10

Έγκυρα:

 

10

’κυρα-Λευκά:

 

0

Έλαβε:

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

10

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

 

 

 

FLASH 96,00

 

 

Υποψήφιος:

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

13

Έγκυρα:

 

8

’κυρα-Λευκά:

 

5

Έλαβε:

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

8

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

GOAL NEWS

 

 

Υποψήφιος:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

21

Έγκυρα:

 

20

’κυρα-Λευκά:

 

1

Έλαβε:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

20

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

Υποψήφιος:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

10

Έγκυρα:

 

9

’κυρα-Λευκά:

 

1

Έλαβε:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

9

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

STAR CHANNEL

 

 

Υποψήφιος:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

62

Έγκυρα:

 

49

’κυρα-Λευκά:

 

13

Έλαβε:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΑΘΗΝΑ 9,84

 

 

Υποψήφιος:

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

57

Έγκυρα:

 

45

’κυρα-Λευκά:

 

12

Έλαβε:

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

45

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΑΠΕ-ΜΠΕ

 

 

Υποψήφιοι:

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

 

 

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

122

Έγκυρα:

 

108

’κυρα-Λευκά:

 

14

Έλαβαν:

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

26

 

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

82

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

 

 

 

ΑΥΓΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

38

Έγκυρα:

 

23

’κυρα-Λευκά:

 

15

Έλαβε:

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΒΗΜΑ FM 99,5

 

 

Υποψήφιος:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

15

Έγκυρα:

 

12

’κυρα-Λευκά:

 

3

Έλαβε:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

 

 

Υποψήφιοι:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

40

Έγκυρα:

 

37

’κυρα-Λευκά:

 

3

Έλαβαν:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

14

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

23

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

25

Έγκυρα:

 

8

’κυρα-Λευκά:

 

17

Έλαβε:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

8

 

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΕΘΝΟΣ

 

 

 Υποψήφιοι:

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ (ΕΥΜΟΡΦΙΑ)

 

 

ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ

 

Ψήφισαν:

 

96

Έγκυρα:

 

92

’κυρα-Λευκά:

 

4

Έλαβαν:

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ (ΕΥΜΟΡΦΙΑ)

40

 

ΜΠΕΝΕΑ ΜΑΙΡΗ

48

 

Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ

 

 

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

55

Έγκυρα:

 

47

’κυρα-Λευκά:

 

8

Έλαβε:

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

47

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM

 

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

7

Έγκυρα:

 

7

’κυρα-Λευκά:

 

0

Έλαβε:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΕΡΑ

 

 

Υποψήφιοι:

ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

 

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

119

Έγκυρα:

 

111

’κυρα-Λευκά:

 

8

Έλαβαν:

ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

14

 

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

23

 

ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

74

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

5

Έγκυρα:

 

4

’κυρα-Λευκά:

 

1

Έλαβε:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

   

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

26

Έγκυρα:

 

11

’κυρα-Λευκά:

 

15

Έλαβε:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

11

 

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM)

 

 

Υποψήφιος:

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

16

Έγκυρα:

 

12

’κυρα-Λευκά:

 

4

Έλαβε:

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΚΕΡΔΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

 

Ψήφισαν:

 

29

Έγκυρα:

 

23

’κυρα-Λευκά:

 

6

Έλαβε:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

23

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

38

Έγκυρα:

 

33

’κυρα-Λευκά:

 

5

Έλαβε:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

33

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΝΕΤ

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΝΙΚΟΛΑΡ’ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

Ψήφισαν:

 

137

Έγκυρα:

 

123

’κυρα-Λευκά:

 

14

Έλαβαν:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

41

 

ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

82

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

 

 

 

ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

7

Έγκυρα:

 

5

’κυρα-Λευκά:

 

2

Έλαβε:

ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

5

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

20

Έγκυρα:

 

12

’κυρα-Λευκά:

 

8

Έλαβε:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

12

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

9

Έγκυρα:

 

7

’κυρα-Λευκά:

 

2

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Ψήφισαν:

 

52

Έγκυρα:

 

31

’κυρα-Λευκά:

 

21

Έλαβε:

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

31

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΣΚΑΙ 100,3

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

Ψήφισαν:

 

28

Έγκυρα:

 

22

’κυρα-Λευκά:

 

6

Έλαβε:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

22

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΣΚΑΪ TV

 

 

Υποψήφιος:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

36

Έγκυρα:

 

30

’κυρα-Λευκά:

 

6

Έλαβε:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

 

ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

14

Έγκυρα:

 

12

’κυρα-Λευκά:

 

2

Έλαβαν:

ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5

 

ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

 

Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ

 

 

 

 

ΤΑ ΝΕΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

58

Έγκυρα:

 

43

’κυρα-Λευκά:

 

15

Έλαβε:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΤΟ ΒΗΜΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

62

Έγκυρα:

 

44

’κυρα-Λευκά:

 

18

Έλαβε:

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

44

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

 

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

 

14

Έγκυρα:

 

10

’κυρα-Λευκά:

 

4

Έλαβε:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΕ ΕΠΙΣΧΕΣΗ ΣΤΗΝ «Χ.Κ. ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ»-«ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ»

 

 

Υποψήφιος:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

13

Έγκυρα:

 

11

’κυρα-Λευκά:

 

2

Έλαβε:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

11

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

 

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:

 

 

 Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΕΑ)

 

 

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

 

622

Έγκυρα:

 

580

’κυρα-Λευκά:

 

42

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

188

 

ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΑΡΙΣΤΕΑ)

107

 

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

189

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

359

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

139

 

 

 

 

Εκλέγεται η ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

 

Για τις υπόλοιπες δύο θέσεις η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

 

Υπενθυμίζεται ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τους υποψηφίους που δεν συγκέντρωσαν

την πλειοψηφία του 50% +1 επί των ψηφισάντων, θα επαναληφθεί την Τετάρτη και την Πέμπτη,

26 και 27 Ιουνίου 2013.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+