ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΓΙΑ ΤΟ 5o ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΣΥ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

 

            ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

     ———————————-

        ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Παρασκευή, 18 Απριλίου 2008

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 5ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της Π.Ο.Ε.ΣΥ. Οι αντιπρόσωποι των συνδυασμών εκλέγονται ως ακολούθως:

 

Α. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

1.             ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                   202      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.             ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                            165      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3.             ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ                                    106      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4.             ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ                                                       105      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5.             ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)                     72        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6.             ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                  71        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7.             ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ                                   67        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8.             ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                             65        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9.             ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                         59        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10.         ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ                                         59        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

11.         ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                            57        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

12.         ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                                      55        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

13.         ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                         54        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

14.         ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΤΑ                                                49        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

15.         ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                                           47        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

16.         ΚΟΨΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                              47        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

17.         ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          47        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

18.         ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                44        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

19.         ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                 43        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

20.         ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                         43        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

21.         ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ                                                   39        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

22.         ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ                                        38        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

23.         ΤΖΑΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                       37        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

24.         ΚΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                              35        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

25.         ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                         35        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

26.         ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                        35        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

27.         ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                       34        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

28.         ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                        33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

29.         ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ)               33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

30.         ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

31.         ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                      32        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

32.         ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ                                            31**     ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

33.         ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                               31**     Αναπλ. αντιπρόσωπος*

34.         ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                                 29        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

35.         ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                               28        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

36.         ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ                                           28        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

37.         ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                              28        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

38.         ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                       27        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

39.         ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ                                           27        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

40.         ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                  27        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

41.         ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ                                              26        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

42.         ΖΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                                25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

43.         ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                 25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

44.         ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                             24        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

45.         ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                         24        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

46.         ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                          23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

47.         ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                         23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

48.         ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ                                             23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

49.         ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                              23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

50.         ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ                                        22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

51.         ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                     22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

52.         ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ                                           22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

53.         ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ                                             22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

54.         ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                           21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

55.         ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ                                     21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

56.         ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ                                      21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

57.         ΤΣΩΛΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ                                        21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

58.         ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                              20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

59.         ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ                             20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

60.         ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ                                         19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

61.         ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ                                   19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

62.         ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

63.         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ                                18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

64.         ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                                    18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

65.         ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                  18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

66.         ΑΝΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                            17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

67.         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                     17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

68.         ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ                                                17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

69.         ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                         17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

70.         ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΑΛΕΚΟΣ                                           16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

71.         ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ                                          16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

72.         ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ                              16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

73.         ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                       16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

74.         ΤΣΟΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                               16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

75.         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου   15       

76.         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου   15

77.         ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                         15

78.         ΤΣΙΜΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ                                   15

79.         ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                           14

80.         ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          14

81.         ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                          14

82.         ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                      14

83.         ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                           14

84.         ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                          14

85.         ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                           14

86.         ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                14

87.         ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου                       13

88.         ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ                               13

89.         ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                                          13

90.         ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                                        12

91.         ΚΟΥΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                        11

92.         ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                  11

93.         ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                                        11

94.         ΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                       10

95.         ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ                                             10

96.         ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                9

97.         ΤΣΙΓΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΤΖΟΥΛΗ)                                   9

98.         ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ                                    9

99.         ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                             8

100.     ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ)                                 8

101.     ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        8

102.     ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                                   8

103.     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ                               8

104.     ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ                                              8

105.     ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ                                     8

106.     ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ                                                    8

107.     ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                             8

108.     ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΕΛΕΝΑ                                              8

109.     ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ                                            7

110.     ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          7

111.     ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ                                   7

112.     ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                          6

113.     ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                5

114.     ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ                                4

 

** Στην ανωτέρω παράταξη, στην τελευταία εκλόγιμη θέση ισοψήφησαν δύο αντιπρόσωποι, οι συνάδελφοι Ματθαίος Ηλίας και Σιάχος Μιχαήλ. Μετά από κλήρωση που έκανε η Εφορευτική Επιτροπή, κληρώθηκε ως τακτικός αντιπρόσωπος ο Ματθαίος Ηλίας. 

 

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

  1. ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)                     388      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2. ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ                                            196      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                          117      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                             108      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                           99        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  6. ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)                           76        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  7. ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                   61        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  8. ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                            60        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  9. ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ                          55        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  10. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                                          46        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  11. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                             45        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  12. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ                                      42        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  13. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑ)                                          38        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  14. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                              37        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  15. ΓΑΒΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ                                                36        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  16. ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        36        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  17. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                   34        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  18. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                          34        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  19. ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                        33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  20. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                  33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  21. ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΗ-ΙΟΥΛΙΑ                           32        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  22. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                             31        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  23. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ                                                     28        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  24. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          26        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  25. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                               25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  26. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ                                25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  27. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                   23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  28. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                         22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  29. ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                      22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  30. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΠΗΛΙΩ                                             22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  31. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                      20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  32. ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΗΜΙΝΑ                             19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  33. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                     19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  34. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ                                             18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  35. ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                              18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  36. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                    18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  37. ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                                              18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  38. ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                         17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  39. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                           17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  40. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                   16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  41. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                 15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  42. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)                                  14
  43. ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                               14
  44. ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ                                                13
  45. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                               12
  46. ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου                               12
  47. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                12
  48. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                             12
  49. ΚΑΡΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                            11
  50. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                                       11
  51. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ                            11
  52. ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                            9
  53. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                   6
  54. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                 6
  55. ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                          6
  56. ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                           6
  57. ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                  5
  58. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ                                    5
  59. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                           5
  60. ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                  3
  61. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                              2

 

Γ. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

 

  1. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    252      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2. ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                              106      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  64        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                       60        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ                                                           51        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  6. ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                         51        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  7. ΣΚΙΑΝΗ-ΑΜΕΛΙΔΗ ΦΟΙΒΗ                                       51        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  8. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                                                    47        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  9. ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                         38        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  10. ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ                                                            36        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  11. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ                                   36        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  12. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                      35        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  13. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                                              33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  14. ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ                                  25        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  15. ΧΗΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ                                                 24        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  16. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ                                             23        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  17. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                         22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  18. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                         21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  19. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  20. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                   20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  21. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  22. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ                                         18        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  23. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                     17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  24. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ                                            17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  25. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)                             17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  26. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                      17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  27. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  28. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                              16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  29. ΖΗΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                                    15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  30. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ                                15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  31. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)      15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  32. ΤΖΙΡΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                              15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  33. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                                            13        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  34. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                            13        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  35. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ                                         13        Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  36. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   12
  37. ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)                    11
  38. ΣΙΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ                                          11
  39. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                           10
  40. ΣΙΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                      10
  41. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)                         9
  42. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                               8
  43. ΠΕΡΣΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ                                                   8
  44. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ                                              8
  45. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                         8
  46. ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                         7
  47. ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                           7
  48. ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ                              7
  49. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                     5
  50. ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                 4
  51. ΚΟΤΕ ΕΛΕΝΗ                                                           3
  52. ΛΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                        3
  53. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                   2

 

Δ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ –  ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)»

 

  1. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                     107        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  2. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                         102        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  3. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ                                                         86          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  4. ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ                                                 63          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  5. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                    53          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ                                                 50          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  7. ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                46          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  8. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                                                   42          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  9. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                       41          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  10. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)                                      37          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  11. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                        35          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  12. ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                                     35          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  13. ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ                                                                33          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  14. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                31          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  15. ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                                                         28          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
  16. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                   24          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  17. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                         24          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  18. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                   24          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  19. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                              22          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  20. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                         22          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  21. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                             21          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  22. ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ                                                                    21          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  23. ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                    21          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  24. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                             20          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  25. ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                          20          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  26. ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                            18          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  27. ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ                                                                 17          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  28. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ                                                   16          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  29. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ                                                              16          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  30. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                           15          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  31. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                           15          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  32. ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                                          15          Αναπλ. αντιπρόσωπος*
  33. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ                                                           14
  34. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                  14
  35. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                             14
  36. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                           13
  37. ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                         13
  38. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                 13
  39. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ                                                              13
  40. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ                                             13
  41. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ                                                                12
  42. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου                                  10
  43. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ                                                      10
  44. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                   10
  45. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ                                            10
  46. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                             9
  47. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                    9
  48. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ                                                                 9
  49. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                                  9
  50. ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                                                    9
  51. ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ                                                              9
  52. ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ                                                                    9
  53. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                                            8
  54. ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ                                              8
  55. ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ                                                      8
  56. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ                                                               8
  57. ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                                      7
  58. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ                                                       7
  59. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ                                                         7
  60. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                     6
  61. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ                                                              6
  62. ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                               6
  63. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                       6
  64. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                          6
  65. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                                           6
  66. ΤΟΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ                                                                      6
  67. ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                                       6
  68. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ                                                                 5
  69. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                                                              5
  70. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Κων/νου                      4
  71. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                   4
  72. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάν. και της  Μαρ.   4
  73. ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ                                                     4
  74. ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)                           3
  75. ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ                                                           3
  76. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ                                                   3
  77. ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                2

 

Ε. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

 

1.         ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                          85        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.         ΝΤΑΪΛΙΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)                            75        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3.         ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                             47        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4.         ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                43        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

5.         ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                             42        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

6.         ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)              38        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

7.         ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                      33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

8.         ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ                                            33        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

9.         ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                       29***    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

10.     ΑΛΑΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                   29***    Αναπλ. αντιπρόσωπος*

11.     ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)                        29***    Αναπλ. αντιπρόσωπος*

12.     ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

13.     ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ                                              22        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

14.     ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                      20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

15.     ΜΠΑΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                               20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

16.     ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                19        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

17.     ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                           16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

18.     ΔΟΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                     14

19.     ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                      14

20.     ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                 13

21.     ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ)                                12

22.     ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη                       12

23.     ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ                                          12

24.     ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                                  11

25.     ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                   10

26.     ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Θεοδώρου                  10

27.     ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ                                           7

28.     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ                         4

29.     ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                                  4

30.     ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ                                3

 

*** Στην ανωτέρω παράταξη, στην τελευταία εκλόγιμη θέση ισοψήφησαν τρεις αντιπρόσωποι:  οι συνάδελφοι Αλαφογιώργος Αντώνης, Σαράντης Παναγιώτης (Τάκης) και Γιακουμής Ευάγγελος. Σύμφωνα με δήλωση του κ. Δ. Κουμπιά, εκπροσώπου της Παράταξης, οι δύο πρώτοι παραχωρούν τη θέση τους στον κ. Ευάγγελο Γιακουμή και παραμένουν ως αναπληρωματικοί αντιπρόσωποι . 

 

ΣΤ. Συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΌΣ –FINANCIAL CRIMES»

 

1.      ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ                                              30        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.      ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ                                                30        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3.      ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ                                                     28        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4.      ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΛΕΝΑ                                                  20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

5.      ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                    20        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

6.      ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                       17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

7.      ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ                                                    16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

8.      ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                                          16        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

9.      ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ                                                         15        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

10.  ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ                                          14

11.  ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ                                               12

12.  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ                                    11

13.  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ                                      11

14.  ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ                                               10

15.  ΓΑΒΡΙΝΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ                                            10

16.  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ                                         10

17.  ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ                                                       10

18.  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                                            7

19.  ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ                                            7

20.  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Νικολάου             2

 

Ζ. Συνδυασμός «ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟ ΜΜΕτωπο»

 

1.            ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                 36        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

2.            ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ                                                   32        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

3.            ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                                        30        ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

4.            ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                    25        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

5.            ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                              21        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

6.            ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                               17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

7.            ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ                                   17        Αναπλ. αντιπρόσωπος*

8.            ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ                                        15

9.            ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                 15

10.        ΚΑΠΠΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                                             14

11.        ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ                                            8

 

 

* Για όλες τις παρατάξεις, αναπληρωματικά μέλη εκλέγονται όσοι συγκέντρωσαν το 50% + 1 από το τελευταίο εκλεγέν μέλος.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Με την παράκληση να αναρτηθεί.

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+