ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 6ης και 7ης Ιουνίου 2007 για:
1) το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, 2) το Μορφωτικό Ίδρυμα και 3) το Μεικτό Συμβούλιο.
Ψήφισαν: 3.496 Εγκυρα: 3.248 ’κυρα: 146 Λευκά: 102

1. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Ι. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ”

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) 968 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 376                           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ 325                           ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 264                              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 242
ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 227
ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 192
ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 190
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΙΛΑ 188
ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 177
ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΩ 173
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 164
ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 144
ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 136
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΛΗ 133
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 125
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 115
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 113
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 113
ΑΛΑΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 110
ΒΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 110
ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 106
ΚΑΠΕΛΕΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 103
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 101
ΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 84
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 84
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 78
ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76
ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 75
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 72
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 72
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 71
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 70
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 70
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ 68
ΖΟΡΜΠΑΣ ΤΑΣΟΣ 67
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 55
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 54
ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 54
ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53
ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ 51
ΜΠΟΤΣΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 50
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 49
ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 48
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 46
ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 37
ΚΩΝΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 34
ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 33
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31
ΣΩΤΗΡΗΣ ΘΑΝΟΣ 30
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 26
ΠΟΔΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 313 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙΙ. Συνδυασμός “ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ”

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 416              ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 362    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 230                            ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 220
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 179
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ 171
ΑΓΡΟΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 140
ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 129
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 123
ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 119
ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 108
ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ 107
ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 102
ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 94
ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 93
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 89
ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ 86
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 82
ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 81
ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 79
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΛΗ 76
ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ 76
ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΛΙΑ 75
ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΙΡΗ 75
ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 72
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 72
ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 71
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 69
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 69
ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ 68
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 65
ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 64
ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 61
ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 59
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 57
ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 57
ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 54
ΒΟΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 50
ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΗ 48
ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ 47
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΤΕΤΑ) 46
ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 45
ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ 45
ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 44
ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 44
ΒΗΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 43
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 43
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΗΣ 42
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 42
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 41
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 39
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ 38
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 37
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 35
ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 33
ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ 33
ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 32
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 27
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ 24
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 23
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 16
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΑ 13
ΡΟΥΣΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 13
ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 181      ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 180

ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ” (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 257               ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 245                    ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 124
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 116
ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ 109
ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 109
ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 107
ΝΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 99
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 94
ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ 87
ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 83
ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 82
ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 73
ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 72
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ 71
ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 65
ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 64
ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 63
ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 58
ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57
ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 57
ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 56
ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 50
ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 49
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου 47
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ 46
ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 44
ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 44
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ 43
ΖΗΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΖΑ) 41
ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 38
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37
ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 37
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 36
ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 36
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 36
ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 34
ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 33
ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 30
ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 28
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 27
ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 27
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 26
ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 24
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 24
ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 24
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23
ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 23
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 23
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη 23
ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22
ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 21
ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 21
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 20
ΝΙΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17
ΜΙΧΑΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 17
ΤΟΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ 15
ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 15
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΡΙΤΑ 13
ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 12
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 9
ΑΛΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 6

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 297 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 175

IV. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 343                 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 185          ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 101
ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 93
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 78
ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 71
ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 64
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 58
ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 54
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 54
ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 50
ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50
ΛΑΤΤΑ ΟΛΓΑ 48
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 45
ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 43
ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 37
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37
ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36
ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 35
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) 33
ΠΕΡΣΙΑΔΟΥ ΠΗΓΗ 33
ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 32
ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) 27
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27
ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 25
ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24
ΔΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 23
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22
ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18
ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18
ΣΙΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 16
ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ 146

V. Συνδυασμός “ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ – FINANCIAL CRIMES”

ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΝΑΣΟΣ 74
ΤΣΙΟΦΦΙ ΓΚΟΥΙΝΤΟ 62
ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 61
ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ 59
ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 57
ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 51
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 51
ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 42
ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 42
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ 39
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 38

2. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
Ψήφισαν: 3.496
Βρέθηκαν: 3.480
Εγκυρα: 3.236
Ακυρα – Λευκά: 244
Έλαβαν:
1. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων
ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1082
ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1082
ΗΛΙΑΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ 489

2. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.
ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1180
ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ 1070
ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 693
ΚΑΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 683
ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 605
ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ 595
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 371
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 354
ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 346
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑ 263
ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 174

Δεδομένου ότι κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την καταστατική πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί στις 13 και 14 Ιουνίου 2007.

3. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. 902 TV
Υποψήφιος: ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
Ψήφισαν 9
Έγκυρα: 9
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 9
Εκλέγεται ο ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

2. 902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM
Υποψήφιος: ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 10
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ 10
Εκλέγεται ο ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

3. ALPHA RADIO
Υποψήφια: ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
Ψήφισαν: 27
Έγκυρα: 24
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβε: ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 24
Εκλέγεται η ΛΕΜΟΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)

4. ALPHA TV
Υποψήφια: ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)
Ψήφισαν: 81
Έγκυρα: 63
Λευκά-’κυρα: 18
Έλαβε: ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) 63
Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)

5. ALTER
Υποψήφιος: ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ψήφισαν: 64
Έγκυρα: 54
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβε: ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 54
Εκλέγεται ο ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6. ANTENNA 97,2
Υποψήφια: ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Ψήφισαν: 25
Έγκυρα: 21
Λευκά-’κυρα: 4
Έλαβε: ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 21
Εκλέγεται η ΜΠΑΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

7. ANTENNA TV
Υποψήφιοι: ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
Ψήφισαν: 65
Έγκυρα: 55
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβαν: ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 22
ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 33
Εκλέγεται η ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

8. ATHENS NEWS
Υποψήφιος: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ψήφισαν: 3
Έγκυρα: 3
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3
Εκλέγεται ο ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9. CHANNEL 9
Υποψήφιος: ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 4
Έγκυρα: 3
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
Εκλέγεται ο ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10. CITY PRESS
Υποψήφιοι: ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4
Εκλέγεται ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

11. DERBY SPORTS
Υποψήφιος: ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 10
Λευκά-’κυρα:
Έλαβε: ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 10
Εκλέγεται ο ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

12. ESPRESSO
Υποψήφιοι: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)
Ψήφισαν: 36
Έγκυρα: 33
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβαν: ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 22
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) 11
Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

13. EXTRA 3
Υποψήφια: ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 4
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4
Εκλέγεται η ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

14. FINANCIAL BOX
Υποψήφιος: ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Ψήφισαν: 2
Έγκυρα: 2
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2
Εκλέγεται η ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

15. GOAL NEWS
Υποψήφιος: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 27
Έγκυρα: 26
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 26
Εκλέγεται ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

16. MAGIC TV
Υποψήφια: ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 5
Εκλέγεται η ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

17. MEGA CHANNEL
Υποψήφια: ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Ψήφισαν: 81
Έγκυρα: 68
Λευκά-’κυρα: 13
Έλαβε: ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 68
Εκλέγεται η ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

18. METRO
Υποψήφια: ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 6
Εκλέγεται η ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

19. PLANET
Υποψήφιος: ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Ψήφισαν: 18
Έγκυρα: 18
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 18
Εκλέγεται ο ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

20. SCORE LIVE
Υποψήφιος: ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
Εκλέγεται ο ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

21. SPORTDAY
Υποψήφιος: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 10
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10
Εκλέγεται ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

22. SPORTIME
Υποψήφιος: ΓΚΟΜΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 21
Έγκυρα: 20
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΓΚΟΜΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20
Εκλέγεται ο ΓΚΟΜΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23. STAR CHANNEL
Υποψήφιοι: ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ
Ψήφισαν: 63
Έγκυρα: 61
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβαν: ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 30
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΪΟΣ 18
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

24. SUPERSPORT
Υποψήφιος: ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
Ψήφισαν: 13
Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 12
Εκλέγεται ο ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

25. XFM 94,3
Υποψήφιος: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 16
Έγκυρα: 15
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15
Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

26. ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ
Υποψήφιος: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Ψήφισαν: 32
Έγκυρα: 28
Λευκά-’κυρα: 4
Έλαβε: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 28
Εκλέγεται ο ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

27. ΑΘΗΝΑ 9,84
Υποψήφιος: ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν: 70
Έγκυρα: 63
Λευκά-’κυρα: 7
Έλαβε: ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 63
Εκλέγεται ο ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

28. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ
Υποψήφιος: ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Ψήφισαν: 16
Έγκυρα: 14
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβε: ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 14
Εκλέγεται ο ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

29. ΑΠΕ
Υποψήφιος: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν: 100
Έγκυρα: 76
Λευκά-’κυρα: 24
Έλαβε: ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 76
Εκλέγεται ο ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

30. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφιοι: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Ψήφισαν: 41
Έγκυρα: 41
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβαν: ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 19
ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 7
ΠΑΥΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 15
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

31. ΑΥΓΗ
Υποψήφιος: ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ψήφισαν: 33
Έγκυρα: 31
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβε: ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31
Εκλέγεται ο ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

32. ΑΥΡΙΑΝΗ
Υποψήφιος: ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Ψήφισαν: 27
Έγκυρα: 21
Λευκά-’κυρα: 6
Έλαβε: ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 21
Εκλέγεται ο ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

33. ΒΡΑΔΥΝΗ
Υποψήφια: ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
Ψήφισαν: 44
Έγκυρα: 36
Λευκά-’κυρα: 8
Έλαβε: ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 36
Εκλέγεται η ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

34. ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
Υποψήφιος: ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Ψήφισαν: 51
Έγκυρα: 41
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβε: ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 41
Εκλέγεται ο ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

35. ΕΘΝΟΣ
Υποψήφιες: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ
Ψήφισαν: 167
Έγκυρα: 155
Λευκά-’κυρα: 12
Έλαβαν: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ 50
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 105
Εκλέγεται η ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

36. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
Υποψήφιος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Ψήφισαν: 11
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα: 4
Έλαβε: ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 7
Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
Υποψήφια: ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
Ψήφισαν: 102
Έγκυρα: 77
Λευκά-’κυρα: 25
Έλαβε: ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 77
Εκλέγεται η ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

38. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
Υποψήφιος: ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ψήφισαν: 184
Έγκυρα: 167
Λευκά-’κυρα: 17
Έλαβε: ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 167
Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

39. ΕΞΠΡΕΣ
Υποψήφιος: ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν: 35
Έγκυρα: 30
Λευκά-’κυρα: 5
Έλαβε: ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30
Εκλέγεται ο ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

40. Ε.ΡΑ.
Υποψήφιες: ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Ψήφισαν: 183
Έγκυρα: 146
Λευκά-’κυρα: 37
Έλαβαν: ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 82
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 64
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

41. ΕΣΤΙΑ
Υποψήφιος: ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7
Εκλέγεται ο ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

42. Η ΧΩΡΑ
Υποψήφιος: ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
Εκλέγεται ο ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43. ΗΜΕΡΗΣΙΑ
Υποψήφιοι: ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 58
Έγκυρα: 56
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβαν: ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17
ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
Εκλέγεται ο ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Υποψήφιος: ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ψήφισαν: 106
Έγκυρα: 96
Λευκά-’κυρα: 10
Έλαβε: ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96
Εκλέγεται ο ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

45. ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ
Υποψήφιος: ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 16
Έγκυρα: 14
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβε: ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14
Εκλέγεται ο ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

46. ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφιοι: ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
Ψήφισαν: 40
Έγκυρα: 34
Λευκά-’κυρα: 6
Έλαβαν: ΚΟΡΙΔΗ ΝΕΟΦΥΤΑ 16
ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 18
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί.

47. ΚΕΦΙ 89,2
Υποψήφια: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
Ψήφισαν: 2
Έγκυρα: 2
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2
Εκλέγεται η ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ

48. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Υποψήφια: ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)
Ψήφισαν: 48
Έγκυρα: 47
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ) 47
Εκλέγεται η ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΣΤΑ)

49. ΝΕΤ
Υποψήφιοι: ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
Ψήφισαν: 238
Έγκυρα: 205
Λευκά-’κυρα: 33
Έλαβαν: ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 61
ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 124
Εκλέγεται ο ΖΗΚΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

50. ΝΙΚΗ
Υποψήφιος: ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ψήφισαν: 3
Έγκυρα: 3
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3
Εκλέγεται ο ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

51. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ
Υποψήφιοι: ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Ψήφισαν: 21
Έγκυρα: 19
Λευκά-’κυρα: 2
Έλαβαν: ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 5
Εκλέγεται ο ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

52. Ο ΛΟΓΟΣ
Υποψήφια: ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 5
Εκλέγεται η ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

53. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Υποψήφιος: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν: 22
Έγκυρα: 17
Λευκά-’κυρα: 5
Έλαβε: ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17
Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

54. ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
Υποψήφιοι: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Ψήφισαν: 28
Έγκυρα: 27
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβαν: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 19
ΚΑΛΥΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 8
Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

55. Ρ/Σ FLASH
Υποψήφιος: ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Ψήφισαν: 26
Έγκυρα: 22
Λευκά-’κυρα: 4
Έλαβε: ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 22
Εκλέγεται ο ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

56. Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Υποψήφια: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα: 0
Έλαβε: ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 7
Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

57. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Υποψήφιος: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Ψήφισαν: 79
Έγκυρα: 68
Λευκά-’κυρα: 11
Έλαβε: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 68
Εκλέγεται ο ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

58. ΣΚΑΪ 100,3
Υποψήφια: ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ψήφισαν: 30
Έγκυρα: 27
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβε: ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 27
Εκλέγεται η ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

59. ΤΑ ΝΕΑ
Υποψήφιοι: ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ψήφισαν: 110
Έγκυρα: 105
Λευκά-’κυρα: 5
Έλαβαν: ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 66
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 39
Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

60. ΤΟ ΒΗΜΑ
Υποψήφιος: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ψήφισαν: 95
Έγκυρα: 75
Λευκά-’κυρα: 20
Έλαβε: ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 75
Εκλέγεται ο ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

61. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
Υποψήφιος: ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα: 4
Έλαβε: ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6
Εκλέγεται ο ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

62. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ψήφισαν: 14
Έγκυρα: 11
Λευκά-’κυρα: 3
Έλαβε: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11
Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

63. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
Υποψήφιος: ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα: 1
Έλαβε: ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 7
Εκλέγεται ο ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

64. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΙ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ)
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν: 513
Βρέθηκαν 509
Έγκυρα: 486
Λευκά-’κυρα: 23
Έλαβαν: ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 218
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) 270
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 304
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΝΥ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 97
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 103
Εκλέγονται οι: ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ και ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί για την εκλογή ενός ακόμη εκπροσώπου των συνταξιούχων.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+