ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Εγγραφές
image_pdfimage_print

Υπενθυμίζεται ότι οι γραπτές εξετάσεις των υποψηφίων νέων μελών της ΕΣΗΕΑ θα διεξαχθούν την Πέμπτη, 26 Ιουνίου 2014 στις 10.00 π.μ. στην Αίθουσα Συνεδρίων της ΕΣΗΕΑ (Ακαδημίας 20, 1 ος όροφος).

Οι προφορικές εξετάσεις θα διεξαχθούν την Παρασκευή, 27 Ιουνίου 2014 στα γραφεία της ΕΣΗΕΑ (Ακαδημίας 20, 3 ος όροφος) και το αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
10.00 π.μ.
1ΑΝΔΡΊΤΣΟΣ ΣΠΥΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΣ ΟΔΥΣ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
3ΑΡΑΜΠΑΤΖΌΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΜΙΧΑΗΛ
4ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5ΒΑΪΜ’ΚΗΣ ΜΙΧ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ΒΑΡΒ’ΤΟΣ ΔΗΜ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7ΓΕΩΡΓΑΝΤ’ ΑΘ. ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ
8ΓΙΑΝΝ’ΚΗΣ ΓΕΡΑΣ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9ΓΙΑΝΝΟΎΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ΓΙΑΤΑΓ’ΝΑΣ ΣΤΕΦ.-ΘΕΟΦ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ
11ΔΑΡΣΙΝΌΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ
12ΔΕΣΎΛΛΑΣ ΑΝΔΡ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
13ΔΙΦΤΟΠΟΎΛΟΥ ΝΙΚ. ΕΛΙΣΑΒΕΤ
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
10.30 π.μ.
1ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ΖΥΓΟΓΙ’ΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΑ
4ΚΑΛΛΙΝΗ ΧΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ. ΝΙΚΗΤΑΣ
7ΚΑΡ’ΓΙΩΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
8ΚΑΡΑΚΙΤΣ’ΚΗ-ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ
9ΚΑΡΑΜΊΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10ΚΙΤΣΙΚΌΠΟΥΛΟΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΘΕΜΙΣΤ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12ΚΟΥΒΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ
13ΚΟΥΛΟΧΈΡΗ ΑΛΕΞ. ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
11.00 π.μ.
1ΚΟΥΝΤΟΥΡΟΓΙ’ΝΝΗ ΘΕΟΔΩ. ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
2ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
3ΛΙΑΚΌΓΚΟΝΑΣ ΑΘ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4ΛΟΎΤΣΗ ΝΙΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5ΜΑΛΈΛΛΗ ΣΤΑΜΑΤ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ
6ΜΑΝΉΣ ΠΑΝΑΓ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
7ΜΑΡΓΩΜΈΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8ΜΑΤΙ’ΤΟΣ ΣΠΥΡ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
9ΜΕΘΕΝΊΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜ. ΠΑΥΛΟΣ
10ΜΙΣΊΡΗΣ ΣΠΥΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11ΜΠΑΣΚ’ΚΗΣ ΒΑΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ
12ΜΠΟΛΙΕΡ’ΚΗΣ ΙΩ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13ΜΠΟΥΤΣΈΤΟΥ ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
11.30 π.μ.
1ΜΥΡΘΙΑΝΟΎ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΡΙΑΝΝΑ
2Ν’ΣΙΟΣ ΑΡΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3ΝΕΡΑΝΤΖΙ’Σ ΕΛΕΥΘ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4ΝΊΚΑΣ ΔΗΜ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓ. ΜΙΧΑΗΛ
6ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ. ΜΗΝΑΣ
7ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
8ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9ΠΙΠΕΡΟΠΟΎΛΟΥ ΓΕΩΡΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
10ΠΟΛΛ’ΛΗ ΙΩ. ΜΑΡΙΑ
11ΠΟΎΛΟΣ ΛΟΥΚ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12ΠΡΈΚΑΣ ΑΝΤΩΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13ΠΡΟΜΠΟΝΑ ΕΜΜ. ΕΙΡΗΝΗ
  
3ος ΟΡΟΦΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
12 μ.
1ΣΚΛΑΒΟΥΝ’ΚΗΣ ΣΤΕΦ. ΑΓΓΕΛΟΣ
2ΣΤ’Η ΦΡΑΓΚ. ΟΥΡΑΝΙΑ
3ΤΖΑΒΈΛΛΑ ΚΩΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4ΤΟΥΡΟΥΝΤΟΎΣ ΙΑΚ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5ΤΡΙΚΑΛΊΤΗΣ ΣΠΥΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ΤΣΈΛΛΟΣ ΑΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7ΤΣΙ’ΡΑΣ ΚΩΝ. ΑΡΗΣ
8ΤΣΙΒΓΟΎΛΗ ΠΑΝ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9ΤΣΙΌΚΡΗ ΘΕΟΦ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10ΤΣΊΡΟΣ ΝΙΚ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11ΧΕΚΊΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ
12ΧΟΡΈΒΑ ΠΑΝ. ΕΛΕΝΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+