ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΓΡΑΠΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Ανακοινώσεις, Εγγραφές
image_pdfimage_print

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.Η.Ε.Α., σύμφωνα με το άρθρο 5 παρ. 5 του Καταστατικού της Ενώσεως, καλεί τα κάτωθι υποψήφια μέλη της ΕΣΗΕΑ να προσέλθουν σε γραπτές εξετάσεις τη Δευτέρα, 26 Νοεμβρίου 2012 στις 12 το μεσημέρι στα γραφεία του ΕΒΕΑ (Ακαδημίας 7, Αίθουσα «ΕΡΜΗΣ», 6ος όροφος) και σε προφορικές εξετάσεις, σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί, την Τρίτη, 27 Νοεμβρίου 2012 στα Γραφεία της ΕΣΗΕΑ (Ακαδημίας 20, 3ος όροφος).

Επίσης τα υποψήφια νέα μέλη οφείλουν να επικοινωνήσουν με τον Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. (Σισίνη 18 & Ηριδανού 5, τηλ. 210-7264700) και να ορίσουν ραντεβού για τις ιατρικές εξετάσεις το συντομότερο δυνατόν .

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

10.00 π.μ.

 

 

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΑ

3

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

4

ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

6

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΛΠΙΔΑ

7

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

8

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡ. ΜΑΡΙΑ

9

ΒΑΡΕΛ’ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΖ. ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

11

ΒΙΝΤΙΑΔΗ ΜΗΝ. ΑΝΤΙΓΟΝΗ

12

ΒΙΡΒΊΛΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΕΞΙΟΣ

13

ΓΑΪΤΑΝ’ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ

14

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

15

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

16

ΓΚΙ’ΤΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

17

ΓΚΌΡΟΥ ΚΩΝ. ΑΘΗΝΑ

18

ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΔΑΝΑΗ

19

ΔΑΒΑΡΊΑ ΠΕΤΡ. ΑΘΗΝΑ

20

ΔΑΝ’ΛΗ ΑΛΕΞ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

10.30 π.μ.

 

 

1

ΔΕΛΕΝΊΚΑ ΑΝΔΡ. ΕΛΙΝΑ

2

ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3

ΔΗΜΟΥΛ’Σ ΔΗΜΗΤ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

ΔΟΥΛΓΚΈΡΗ ΙΩΑΝ. ΦΩΤΕΙΝΗ

5

ΔΟΎΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

ΖΑΜΠ’ΡΑ ΙΩΑΝ. ΣΟΦΙΑ

7

ΖΑΧ’ΡΗΣ ΓΡΗΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

9

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΖΑΡΙΦΗ ΔΑΜΙΑΝ. ΑΝΝΑ

10

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11

ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΔΗΜΗΤΡΑ

12

ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

13

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΠ.-ΠΕΤΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

16

ΚΑΝΈΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΚΑΝΤΟΎΝΗΣ ΣΤΕΦ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

20

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΘΑΝ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

 

 

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

11.00 π.μ.

 

 

1

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΒΛΑΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2

ΚΑΡΑΜΦΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΗΡΑΚ. ΟΛΓΑ

4

ΚΑΡΠΕΤΑ ΙΩΑΝ. ΕΛΕΝΗ

5

Κ’ΣΣΗΣ ΣΩΤ. ΜΙΧΑΗΛ

6

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

7

ΚΑΨΙΜ’ΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

ΚΌΚΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9

ΚΌΚΚΟΡΗ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

10

ΚΟΚΟΛ’ΚΗ ΓΕΩΡ. ΜΑΡΙΑ

11

ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΙΩΑΝΝΗΣ

12

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

ΚΟΝΤΟΛΈΩΝ ΙΩΑΝ. ΜΑΡΚΟΣ

14

ΚΌΝΤΟΣ ΚΩΝ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

15

ΚΟΥΤΡΟΎΛΗ ΕΥΑΓ. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

16

ΚΡΙΘΑΡ’ ΑΝΑΣΤ. ΣΟΦΙΑ

17

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΗΛΙΑΣ

18

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡ. ΧΡΥΣΑΝΘΗ

19

ΛΙΒΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙ. ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

20

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

11.30 π.μ.

 

 

1

ΜΑΡΑΒΈΓΙΑΣ ΧΡΗΣ. ΗΛΙΑΣ

2

ΜΑΡΖ’ΒΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3

ΜΑΣΙ’Σ ΑΝΔΡ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4

ΜΉΛΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΗΡΑΚΛΗΣ

5

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΘΩΜΑΣ

6

ΜΠ’ΡΛΑ ΣΤΕΦ. ΓΕΩΡΓΙΑ

7

ΜΠΑΡΧΑΜΠ’ ΑΝΑΣΤ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

8

ΜΠΑΤΖ’ΒΑΛΗ ΓΕΩΡ. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

9

ΜΠΕΚΑ ΑΝΔΡ. ΜΑΡΙΑ

10

ΜΠΟΥΝΙ’Σ ΣΠΥΡ. ΑΛΚΙΝΟΣ

11

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΑ

12

ΝΑΟΎΜΗΣ ΑΠΟΣΤ. ΑΝΔΡΕΑΣ

13

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. ΠΕΤΡΟΣ

14

ΝΤΑΒΑΤΖΉ ΧΡΗΣ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

15

ΝΤΟΡΤΈΛ-ΠΟΥΛΟΎΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

16

ΞΑΝΘΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

17

ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ. ΗΛΙΑΣ

18

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝ. ΜΑΡΙΑ

20

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

12.00 μ.

 

 

1

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙ. ΕΥΓΕΝΙΑ

2

ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

3

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΠΑΡΑΔΕΊΣΗ ΠΑΝΑΓΙ. ΣΟΦΙΑ

6

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7

ΠΑΣΣ’ ΓΕΩΡ. ΔΗΜΗΤΡΑ

8

Π’ΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΛΑΜΠΡΟΣ

9

ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΠΈΤΚΟ-ΠΈΤΚΩΦ ΓΕΩΡ. ΜΙΧΑΗΛ

11

ΠΕΤΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

12

ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΣ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

ΠΟΥΡΟΥΤΊΔΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

14

ΡΟΖΟΥ ΠΕΤΡ. ΕΙΡΗΝΗ

15

ΣΑΡΓΟΛΌΓΟΣ ΓΑΣΤ. ΚΑΡΟΛΟΣ

16

ΣΒΈΡΚΟΣ ΑΝΔΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧ. ΑΝΔΡΕΑΣ

18

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

20

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

 

 

 

3ος ΟΡΟΦΟΣ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012

 

12.30 μ.μ.

 

 

1

ΣΤΟΓΙ’ΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛ. ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΜ. ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3

ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΑΘΑΝ. ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ

4

ΤΖΙΜΑ ΓΕΩΡ. ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ

5

ΤΖΟΎΒΕΛΗ ΚΩΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

6

ΤΟΥΡΟΥΝΤΟΎΣ ΙΑΚ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞ. ΕΛΙΖΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

8

ΤΣΊΝΑΣ ΣΥΜ. ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

9

ΤΣΟΎΤΣΑ ΝΙΚΟΛ. ΛΑΜΠΡΙΝΗ

10

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤ. ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

11

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚ. ΡΗΣΟΣ

13

ΧΑΡΙΤΟΣ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΣ

14

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

15

ΧΕΛΙΔΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

16

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+