Το πρόγραμμα των προφορικών εξετάσεων των υποψηφίων νέων μελών

Εγγραφές
image_pdfimage_print

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
10.00 π.μ.

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΑΓΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
5 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΑΞΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
8 ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΒΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10 ΒΑΓΚΑ ΣΟΦΙΑ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ – ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΒΕΡΓΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
14 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16 ΓΕΡΑIΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
10.30 π.μ.

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
4 ΔΕΜΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΔΗΜΑΡΤΙΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
7 ΕΡΜΙΔΗ ΕΛΕΝΑ
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
9 ΖΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
11 ΖΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12 ΖΩΙΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13 ΚΑΖΑΝΤΖΙΑΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
14 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
15 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΚΑΡΆΜΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
11.00 π.μ.

1 ΚΙΛΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 ΚΙΤΟΥ ΑΪΝΤΑ
3 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ  ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ
4 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΝΑ
5 ΚΤΕΝΆΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
8 ΚΥΡΙΑΝΙΔΗ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΙΔΙΑΣ
11 ΛΑΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΜΑΜΜΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ
14 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
15 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
11.30 π.μ.

1 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ
2 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΜΑΥΡΑΝΤΖΆ ΣΟΦΙΑ
4 ΜΗΝΔΡΙΝΌΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΜΙΣΕΛ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
6 ΜΟΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΦΕΙΡΙΑ
7 ΜΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
8 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
10 ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11 ΜΠΟΛΟΒΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
12 ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
13 ΝΟΒΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
14 ΝΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
15 ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
16 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
12.00 μ.

1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗ
2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑ
3 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5 ΠΑΡΑΣΙΔΗ ΖΩΗ
6 ΠΕΛΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
7 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
10 ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΡΑΛΛΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
12 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13 ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14 ΣΑΜΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΣΑΜΟΥΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
12.30 μ.μ.

1 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΕΜΠΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
3 ΣΕΡΓΕΝΤΑΝΗ ΖΩΗ
4 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
5 ΣΚΛΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
7 ΣΟΥΧΑΙΕΜΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
10 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
11 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
12 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
13 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14 ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ
15 ΣΤΡΌΒΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018
3ος ΟΡΟΦΟΣ
1.00 μ.μ.

1 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣIΛΕΙΟΣ
2 ΤΟΜΑΡΆΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΤΟΜΠΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4 ΤΡΙΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
7 ΤΣΑΚΝΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΤΣΑΛΑΚΌΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
10 ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΨΑΡΡΑ ΖΩΗ
14 ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+