Το πρόγραμμα των προφορικών εξετάσεων των υποψήφιων νέων μελών

Εγγραφές
image_pdfimage_print
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
10.00 π.μ.
1GJYZELI KLODIAN
2ΑΛΑΒΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
4ΑΝΑΓΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
6ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8ΑΤΡΕΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
9ΒΑΪΝΑΝΙΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
10ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
11ΒΑΣΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 
12ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
10.30 π.μ.
1ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ ΙΩΣΗΦ
2ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
4ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
5ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
7ΔΕΛΕΒΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
9ΔΙΠΛΑ ΛΗΤΩ
10ΔΡΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ – ΑΝΝΑ
12ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
11.00 π.μ.
1ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
2ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3ΖΥΚΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
4ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
6ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
7ΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ
8ΚΑΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9ΚΑΡΔΆΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 
10ΚΑΡΚΑΛΉ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
11ΚΑΤΖΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΖΩΗ
12ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΦΑΝΗ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
11.30 π.μ.
1ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΣ
2ΚΟΛΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
4ΚΟΥΚΛΑΔΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
5ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
6ΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΑ
7ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
8ΚΟΧΛΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
9ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ
10ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
11ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΓΓΕΛΟΣ
12ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
12.00 μ
1ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ        
3ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
4ΜΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
5ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
6ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΑΝΝΑ
7ΜΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ
8ΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
9ΜΑΡΑΘΙΑΝΌΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ΜΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                    
11ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
12ΜΗΣΙΑΚΟΥΛΗ ΛΗΤΩ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
12.30 μμ
1ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2ΜΟΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ
3ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5ΜΠΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ΜΠΑΡΟΎΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9ΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10ΜΠΟΝΟΒΌΛΙΑ ΣΟΦΙΑΝΝΑ
11ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
12ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
1.00 μμ 
1ΝΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΝΙΆΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3ΝΙΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5ΠΑΓΚΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
9ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
10ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
12ΠΕΤΑΛΙΟΎ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
1.30 μμ 
1ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ
2ΠΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4ΠΟΖΙΌΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
7ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
8ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9ΣΑΒΟΥΡΔΟΥ ΡΗΓΙΝΑ
10ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
11ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12ΣΙΑΡΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
2.00 μμ 
1ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
2ΣΙΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
3ΣΚΑΡΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
4ΣΟΥΡΔΗ ΕΛΕΝΗ
5ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
7ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
9ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
3ος ΟΡΟΦΟΣ
2.30 μμ 
1ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΜΑΪΚΛ -ΜΙΚΙΡΔΙΤΣ 
2ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
3ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4ΦΡΑΓΚΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
5ΦΏΣΚΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
6ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7ΧΑΧΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΤΙΑΝΑ
9ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
11ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
12ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+