YΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΕΚΛΟΓΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΣΤΟΝ ΕΔΟΕΑΠ

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή υπενθυμίζει ότι οι αρχαιρεσίες για την εκλογή των εκπροσώπων της ΕΣΗΕΑ στο Διοικητικό Συμβούλιο και στην Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, καθώς και οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και τους εκπροσώπους στο Μικτό Συμβούλιο θα διεξαχθούν στις 15 & 16 Ιουνίου 2005, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου (20.45), στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20.

Επισημαίνουμε ότι οι εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων στο Μικτό Συμβούλιο θα γίνουν μόνο για τους Συνταξιούχους, τη “ΝΕΤ”, τον Τ/Σ “ΑΝΤΕΝΝΑ TV”, την εφημ. “Ωρα για Σπορ”, την εφημ. “Φίλαθλος”, τον Ρ/Σ “Planet” και την εφημ. “Ο Κόσμος του Επενδυτή”.

Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

Α – Για το Διοικητικό Συμβούλιο του ΕΔΟΕΑΠ
1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
4. ΚΑΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
7. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
9. ΚΙΑΟΣ ΝΙΚΟΣ
10. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ
11. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
12. ΚΡΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
14. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
15. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
17. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18. ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
19. ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
22. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
23. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Απέσυρε την υποψηφιότητά του ο κ. Μπαΐλης Παναγιώτης.

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
4. ΠΕΤΡΟΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7. ΤΡΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

Β – ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΟΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΡΖΗΣ ΤΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Απέσυραν την υποψηφιότητά τους οι κ.κ. Αντώνιος Δασκαλόπουλος και Ιωάννης Σιατίτσας.

Γ. Για το Μικτό Συμβούλιο

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ
1. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΟΣ
1. ΔΟΥΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ
1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV
1. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2. ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΝΕΤ
1. ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΜΙΡΕΛΛΑ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

PLANET
1. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
1. ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
3. ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
4. ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+