Τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Δ.Σ. και την Εξ. Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print

ΕNΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

 ———————————-                                             

 ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                   

Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2017

Ώρα: 07.00’

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017.

 

Ψήφισαν: 3109     Έγκυρα: 2851       Άκυρα: 169           Λευκά: 89

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ740Εκλέγεται
2ΑΓΑΤΣΑ  ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)310Εκλέγεται
3ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 278Εκλέγεται
4ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  (ΜΑΚΗΣ)271Εκλέγεται
5ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 247Εκλέγεται
6ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ242Αναπλ.
7ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ241Αναπλ.
8ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)198Αναπλ.
9ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ192Αναπλ.
10ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ182Αναπλ.
11ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ160Αναπλ.
12ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ160Αναπλ.
13ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ  (ΕΛΕΝΑ)159Αναπλ.
14ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)152Αναπλ.
15ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ148Αναπλ.
16ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ147Αναπλ.
17ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ145Αναπλ.
18ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ)140Αναπλ.
19ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ124Αναπλ.
20ΒΛΑΧΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)121 
21ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ114 
22ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ109 
23ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ98 
24ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ97 
25ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)88 
26ΖΟΡΜΠΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)85 
27ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ84 
28ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ83 
29ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ83 
30ΚΥΡΙΤΣΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ81 
31ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ76 
32ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ76 
33ΜΑΖΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ70 
34ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ67 
35ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ67 
36ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)64 
37ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ64 
38ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ60 
39ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ)60 
40ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ59 
41ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ58 
42ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ56 
43ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ56 
44ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ)55 
45ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΜΑΝΩΛΗΣ)52 
46ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ52 
47ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ51 
48ΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ50 
49ΛΕΚΚΑΚΟΥ  ΜΑΡΘΑ50 
50ΛΟΥΔΑΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ49 
51ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ49 
52ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ47 
53ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ46 
54ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ46 
55ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)46 
56ΜΠΟΙΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)43 
57ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ43 
58ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ42 
59ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ42 
60ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)41 
61ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ40 
62ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ40 
63ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ39 
64ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ39 
65ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37 
66ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)36 
67ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)36 
68ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ34 
69ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ34 
70ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ34 
71ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ )33 
72ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ33 
73ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ31 
74ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ31 
75ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ31 
76ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ  (ΦΩΤΗΣ)31 
77ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ29 
78ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ28 
79ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28 
80ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΝΘΗ)27 
81ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ25 
82ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ25 
83ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΑΡΗΣ24 
84ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ24 
85ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ24 
86ΚΟΥΦΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ23 
87ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ23 
88ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)22 
89ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ21 
90ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)21 
91ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ21 
92ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)20 
93ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19 
94ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ18 
95ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ18 
96ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ)17 
97ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ14 
98ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ13 
99ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13 
100ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ9 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ291Εκλέγεται
2ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ255Εκλέγεται
3ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ217 

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ163Εκλέγεται
2ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ121Αναπλ.
3ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ106Αναπλ.
4ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ105Αναπλ.
5ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ94Αναπλ.
6ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ82Αναπλ.
7ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ76 
8ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ75 
9ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ71 
10ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ64 
11ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ61 
12ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ52 
13ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ46 
14ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ45 
15ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ37 
16ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ36 
17ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ33 
18ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)31 
19ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ28 
20ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ15 

 

ΙΙΙ. Συνδυασμός ««ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ205Εκλέγεται
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ186Αναπλ.
3ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ123Αναπλ.
4ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ87 
5ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ85 
6ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ82 
7ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ72 
8ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ69 
9ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ65 
10ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ61 
11ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ51 
12ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ44 
13ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ28 
14ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ26 
15ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ26 
16ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ20 
17ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ20 
18ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ (ΑΒΡΑΑΜ)17 
19ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ13 
20ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ10 

 

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ111Εκλέγεται
2ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ89Αναπλ. 
3ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)85Αναπλ. 
4ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ82Αναπλ. 
5ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ71Αναπλ. 
6ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ67Αναπλ. 
7ΡΟΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ60Αναπλ. 
8ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ43 
9ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ39 
10ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37 
11ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ35 
12ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ33 
13ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ31 
14ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ30 
15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ30 
16ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ30 
17ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ30 
18ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 
19ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ24 
20ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)24 
21ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ22 
22ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)21 
23ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ21 
24ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ20 
25ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ20 
26ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ19 
27ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19 
28ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)18 
29ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ)17 
30ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ17 
31ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ17 
32ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16 
33ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ16 
34ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ15 
35ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ14 
36ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ13 
37ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ12 
38ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ12 
39ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ10 
40ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ10 
41ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)10 
42ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ3 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ106Εκλέγεται

 

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ193Εκλέγεται
2ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ123Αναπλ. 
3ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ80 
4ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ52 
5ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ46 
6ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ45 
7ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ42 
8ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ41 
9ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ33 
10ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ28 
11ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ27 
12ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ25 
13ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ24 
14ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ23 
15ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ21 
16ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ21 
17ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20 
18ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)18 
19ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)16 
20ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15 
21ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ14 
22ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ14 
23ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ14 
24ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΤΙΝΑ13 
25ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ12 
26ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ10 
27ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ10 
28ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ9 
29ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)9 
30ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ8 
31ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8 
32ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ8 
33ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ7 
34ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ6 
35ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ5 
36ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ5 
37ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4 
38ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ4 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ71 
2ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ70 

 

VI. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ138Εκλέγεται
2ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ60Αναπλ.
3ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ53 
4ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ48 
5ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ)47 
6ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ36 
7ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ35 
8ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ34 
9ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ32 
10ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ29 
11ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ27 
12ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ27 
13ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ25 
14ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ23 
15ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ23 
16ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ23 
17ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ23 
18ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ21 
19ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ21 
20ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20 
21ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ)20 
22ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ20 
23ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ20 
24ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20 
25ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ18 
26ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ18 
27ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ17 
28ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ16 
29ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ16 
30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ15 
31ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ15 
32ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ14 
33ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ14 
34ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ14 
35ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ13 
36ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ13 
37ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ13 
38ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ12 
39ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ11 
40ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ11 
41ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ11 
42ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)11 
43ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ11 
44ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ9 
45ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ9 
46ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ8 
47ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ8 
48ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ8 
49ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ7 
50ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ6 
51ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ5 
52ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ4 
53ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ4 
54ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1 

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ75 

 

VII. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ138Εκλέγεται
2ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ65Αναπλ.
3ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ39 
4ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ34 
5ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ32 
6ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ27 
7ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ23 
8ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ22 
9ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20 
10ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ19 
11ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ19 
12ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  (ΝΑΤΑΣΑ)14 
13ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ14 
14ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ13 
15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ13 
16ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ13 
17ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ12 
18ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ11 
19ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)10 
20ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ10 
21ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10 
22ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ9 
23ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ8 
24ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7 
25ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7 
26ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5 
27ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ4 
28ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ3 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+