ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ Δ.Σ. Ε.Σ.Η.Ε.Α.

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print

          Κατά την ψηφοφορία της 8ηςκαι 9ης Ιουνίου 2005, για την ανάδειξη των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, ψήφισαν 3.154 μέλη. 

Εγκυρα: 3.014          Ακυρα:66   Λευκά:74  

Εκλογικό μέτρο: 274 

          Ο συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» έλαβε 821 ψήφους και κατέλαβε 3 έδρες. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

 Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

333

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΠΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

274

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ

205

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

202

 

 

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

196

 

 

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

176

 

 

ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

167

 

 

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

166

 

 

ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

151

 

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

142

 

 

ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

122

 

 

ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

115

 

 

ΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

105

 

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

102

 

 

ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ

101

 

 

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

100

 

 

ΣΕΛΛΑ ΌΛΓΑ

100

 

 

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

99

 

 

ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

92

 

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

89

 

 

ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ

84

 

 

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

80

 

 

ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ

77

 

 

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

77

 

 

ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΤΖΕΛΛΑ

74

 

 

ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

73

 

 

ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΙΡΗ

73

 

 

ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΛΙΑ

72

 

 

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

71

 

 

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

71

 

 

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

66

 

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

66

 

 

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

65

 

 

ΜΠΟΥΚΑΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ

61

 

 

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ

59

 

 

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

59

 

 

ΔΑΡΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

55

 

 

ΣΜΥΡΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

55

 

 

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

53

 

 

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

53

 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

50

 

 

ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

49

 

 

ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ

47

 

 

ΤΣΙΓΚΑ ΤΖΟΥΛΗ

47

 

 

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

46

 

 

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

45

 

 

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

41

 

 

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ

40

 

 

ΚΟΝΤΟΦΑΚΑ ΤΑΣΙΑ

39

 

 

ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

37

 

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

36

 

 

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

36

 

 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

33

 

 

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

32

 

 

ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

31

 

 

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

29

 

 

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

29

 

 

ΚΑΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

26

 

 

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

23

 

 

ΜΗΤΡΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

20

 

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

16

 

 

ΖΕΝΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

11

 

 

 

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

  1. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   240 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ   
  2. ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       148

 

Ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»  έλαβε 651 ψήφους και κατέλαβε 3 έδρες. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

         

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)

528

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΓΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

213

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

189

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΜΑΓΙΑΣΗ ΕΝΝΥ-ΑΝΝΑ

182

 

 

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

167

 

 

ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΑΡΩ)

164

 

 

ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

147

 

 

ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

131

 

 

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

126

 

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

120

 

 

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑ

102

 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

98

 

 

ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΩ

96

 

 

ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

92

 

 

ΚΑΡΒΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ

82

 

 

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

78

 

 

ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

77

 

 

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

66

 

 

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

65

 

 

ΜΑΡΩΝΙΤΗ ΕΡΙΦΥΛΗ

61

 

 

ΤΣΩΛΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ)

61

 

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Θεοδώρου

58

 

 

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Μιχαήλ

58

 

 

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

57

 

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

53

 

 

ΓΚΑΪΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

53

 

 

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

53

 

 

ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

51

 

 

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

50

 

 

ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

45

 

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

38

 

 

ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)

32

 

 

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

31

 

 

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

31

 

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

31

 

 

ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

23

 

 

 

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   199 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

Ο συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΧΘΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ)»  έλαβε 518 ψήφους και κατέλαβε 2 έδρες. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

239

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

222

 

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

133

 

 

ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

131

 

 

ΤΣΙΓΚΑΣ ΤΑΚΗΣ

98

 

 

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

86

 

 

ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

82

 

 

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

81

 

 

ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

78

 

 

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

77

 

 

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

75

 

 

ΓΚΟΛΕΜΑ ΝΤΕΠΥ

71

 

 

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

66

 

 

ΝΕΤΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

66

 

 

ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

65

 

 

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΔΩΡΑ

63

 

 

ΚΟΜΙΝΗ ΕΛΕΝΗ

56

 

 

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

54

 

 

ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

53

 

 

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

52

 

 

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

49

 

 

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

48

 

 

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

48

 

 

ΖΗΚΟΥ ΖΕΖΑ

47

 

 

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

47

 

 

ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

44

 

 

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

43

 

 

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

41

 

 

ΣΤΑΜΟΥ ΡΑΝΙΑ

40

 

 

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

38

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

37

 

 

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

35

 

 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ’γγελου

34

 

 

ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

34

 

 

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΩ

33

 

 

ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

32

 

 

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

31

 

 

ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

31

 

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Ιωάννη

30

 

 

ΗΛΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΑ

30

 

 

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

29

 

 

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

28

 

 

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

28

 

 

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

27

 

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

27

 

 

ΠΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

26

 

 

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

24

 

 

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

22

 

 

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

22

 

 

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΝΥ

21

 

 

ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

21

 

 

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

19

 

 

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

16

 

 

ΚΥΡΑΤΖΗ ΕΥΗ

15

 

 

ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗ ΓΙΟΥΛΗ

13

 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

8

 

 

ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

3

 

 

  

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ     141 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

 

Ο συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ» έλαβε 498 ψήφους και κατέλαβε 2 έδρες. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

357

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

210

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

176

 

 

 

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

110

 

 

 

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

103

 

 

 

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

93

 

 

 

ΔΟΥΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

87

 

 

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

87

 

 

 

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΜΑΚΗΣ)

82

 

 

 

ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

77

 

 

 

ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

72

 

 

 

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

72

 

 

 

ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΙΡΗ)

70

 

 

 

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

67

 

 

 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

63

 

 

 

ΒΟΡΙΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

56

 

 

 

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

53

 

 

 

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

53

 

 

 

ΤΣΙΒΙΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

51

 

 

 

ΒΕΡΜΙΣΣΩ ΙΩΑΝΝΗΣ

46

 

 

 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

45

 

 

 

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

37

 

 

 

ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

37

 

 

 

ΔΑΛΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

33

 

 

 

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

33

 

 

 

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

25

 

 

 

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

25

 

 

 

      

 

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

  1. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                194
  2. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΕΤΟΣ        132

 

 

Ο συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» έλαβε 325 ψήφους και κατέλαβε 1 έδρα. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

   

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

185

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

140

 

 

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

85

 

 

ΚΟΥΙΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

77

 

 

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

76

 

 

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

75

 

 

ΓΟΥΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΝΑ)

53

 

 

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

48

 

 

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

43

 

 

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

42

 

 

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

42

 

 

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40

 

 

ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

38

 

 

ΤΣΕΦΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38

 

 

ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

37

 

 

ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

33

 

 

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

28

 

 

ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

25

 

 

ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

 

 

ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17

 

 

ΦΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15

 

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

13

 

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

 

 

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

8

 

 

 

 

Ο συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (Δ.Α.ΚΙ.)» έλαβε 129 ψήφους και δεν κατέλαβε έδρα. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

82

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

42

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

42

ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

32

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)

27

ΓΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

26

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

26

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ

23

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

21

ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

20

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΙΚΥ

20

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18

ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

11

ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6

  

 

Ο συνδυασμός «FINANCIAL CRIMES-ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» έλαβε 72 ψήφους και δεν κατέλαβε  έδρα. Οι σταυροί προτίμησης κατανέμονται ως εξής:

 

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΫΣΗΣ

47

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

47

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

39

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

35

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

33

 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

  

Με την παράκληση να αναρτηθεί, δημοσιευθεί και μεταδοθεί.

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+