ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΙΚΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print

 

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 3ης/4ης Μαίου 2001 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μικτό Συμβούλιο:

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Στην ψηφοδόχο για τα Πειθαρχικά Συμβούλια βρέθηκαν 2.426 ψηφοδέλτια. Εγκυρα 2.316. Ακυρα-Λευκά 110.

Ελαβαν:
Α. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
1. Ξυπολιτίδου Αφροδίτη 492
2. Τσίρος Παναγιώτης 461
3. Τερζής Τάκης (Παναγιώτης) 411
4. Βενάρδος Παναγιώτης 389
5. Δουλγεράκη Αικατερίνη 356
6. Ανδριανού Ελένη 351
7. Αναγνώστου Στέφανος 342
8. Καραμπατσάκης Μανώλης 285
9. Κοντογιαννίδης Αναστάσιος 260
10. Καρρέρ Αρης-Διονύσιος 248
11. Αποστολόπουλος Ιωάννης 164

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
1. Κομίνης Λυκούργος 761
2. Τσιόφφι Γκουίντο 424
3. Χωριανόπουλος Μάνος 408
4. Τουφεξή Μιμή 405
5. Βελαχουτάκος Γεώργιος 352
6. Καπράνος Δημήτριος 348
7. Πριτσαπίδουλας (Γιαννακόπουλος) Χρήστος-Ανδρέας 316
8. Γύρας Ελευθέριος 301
9. Φαναριώτης Σπύρος 290
10. Κατσανεβάκης Γεώργιος 256
11. Αξελός Γεώργιος 236
12. Βαξεβανίδης Γεώργιος 207
13. Νικολόπουλος Σπύρος 199
14. Δασκαλόπουλος Αντώνιος 198
15. Αυγερινός Αναστάσιος 197
16. Λαμπρόπουλος Βασίλης 195
17. Ζορμπάς Αθανάσιος 109

ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Για την εκλογή των μελών του Μικτού Συμβουλίου της Ενώσεως, προέκυψαν τα κάτωθι αποτελέσματα ανά χώρο εργασίας:

1. ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (Κ. ΜΗΤΣΗ)
Υποψήφιος:
1. Βούζας Χρίστος
Ψήφισαν: 9
Έγκυρα: 4
Λευκά-’κυρα: 5
Έλαβε: Βούζας Χρίστος 4
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

2. ΑΔ. ΤΥΠΟΣ (Δ. ΡΙΖΟΥ)
Υποψήφιοι:
1.Μαρκοπούλου Μαρία
2.Φραγκούλης Ανέστης
Ψήφισαν: 32
Έγκυρα: 32
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβαν: Μαρκοπούλου Μαρία 19
Φραγκούλης Ανέστης 13
Εκλέγεται Μαρκοπούλου Μαρία

3. ATHENS NEWS
Υποψήφιος:
1. Γιαννόπουλος Δημήτριος
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Γιαννόπουλος Δημήτριος 5
Εκλέγεται

4. Α.Π.Ε.
Υποψήφιος:
1. Κεφαλάς Δημήτριος
Ψήφισαν: 74
Έγκυρα: 64
Λευκά-’κυρα 10
Έλαβε: Κεφαλάς Δημήτρης 64 Εκλέγεται

5. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ
Υποψήφιος:
1. Κωνσταντακόπουλος Δημήτριος
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 9
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Κωνσταντακόπουλος Δημήτριος 9 Εκλέγεται

6. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφιος:
1. Αλεξανδρίδης Μιχαήλ
Ψήφισαν: 67 Έγκυρα: 62
Λευκά-’κυρα 5
Έλαβε: Αλεξανδρίδης Μιχαήλ 62
Εκλέγεται

7. ΑΥΓΗ
Υποψήφιος:
1. Νικολακάκος Κων/νος
Ψήφισαν: 35 Έγκυρα: 28
Λευκά-’κυρα 7
Έλαβε: Νικολακάκος Κων/νος 28
Εκλέγεται

8. ΑΥΡΙΑΝΗ
Υποψήφιος:
1. Λασκαρίδης Λάζαρος
Ψήφισαν: 17 Έγκυρα: 17
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Λασκαρίδης Λάζαρος 17 Εκλέγεται

9. ΒΡΑΔΥΝΗ
Υποψήφια:
1. Κολοβού Ιωάννα
Ψήφισαν: 21 Έγκυρα: 16
Λευκά-’κυρα 5
Έλαβε: Κολοβού Ιωάννα 16
Εκλέγεται

10. ΕΘΝΟΣ
Υποψήφιος:
1. Σωτηράκος Αντώνης
Ψήφισαν: 93 Έγκυρα: 79
Λευκά-’κυρα 14
Έλαβε: Σωτηράκος Αντώνης 79
Εκλέγεται

11. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΩΡΑ
Υποψήφιος:
1. Κάππος Θανάσης
Ψήφισαν: 12 Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Κάππος Θανάσης 12 Εκλέγεται

12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
Υποψήφιος:
1. Κωνσταντής Μιχάλης
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Κωνσταντής Μιχάλης 7 Εκλέγεται

13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
Υποψήφιος:
1. Δεμερτζής Ανάργυρος
Ψήφισαν: 77
Έγκυρα: 71
Λευκά-’κυρα 6
Έλαβε: Δεμερτζής Ανάργυρος 71 Εκλέγεται

14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
Υποψήφιος:
1. Σώκος Παναγιώτης
Ψήφισαν: 127
Έγκυρα: 116
Λευκά-’κυρα 11
Έλαβε: Σώκος Παναγιώτης 116 Εκλέγεται

15. ΕΞΠΡΕΣ
Υποψηφίοι:
1. Κουτελιέρης Γιάννης
2. Τσιάκαλος Κων/νος
Ψήφισαν: 37
Έγκυρα: 36
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβαν: Κουτελιέρης Γιάννης 9
Τσιάκαλος Κων/νος 27
Εκλέγεται Τσιάκαλος Κων/νος.

16. ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ
Υποψήφιοι:
1. Γλυνός Γεώργιος
2. Ηλιακόπουλος Παναγιώτης
Ψήφισαν: 15
Έγκυρα: 13
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβαν: Γλυνός Γεώργιος 9
Ηλιακόπουλος Παναγιώτης 4
Εκλέγεται Γλυνός Γεώργιος.

17. ΕSPRESSO
Υποψήφιοι:
1. Σολωμού Ελενα
2. Στέφος Νικόλαος
Ψήφισαν: 17
Έγκυρα: 17
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβαν: Σολωμού Ελενα 10
Στέφος Νικόλαος 7
Εκλέγεται Σολωμού Ελενα.

18. ΕΣΤΙΑ
Υποψήφιος:
1. Κουντούρης Σπύρος
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 8
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Κουντούρης Σπύρος 8 Εκλέγεται

19. ΗΜΕΡΗΣΙΑ
Υποψήφιος:
1. Δημακουλέας Παναγιώτης
Ψήφισαν: 34
Έγκυρα: 34
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Δημακουλέας Παναγιώτης 34 Εκλέγεται

20. Η ΧΩΡΑ
Υποψήφιος:
1. Τσανάκας Νικόλαος
Ψήφισαν: 13
Έγκυρα: 13
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Τσανάκας Νικόλαος 13 Εκλέγεται

21. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Υποψήφιος:
1. Ταμπακόπουλος Γιώργος
Ψήφισαν: 93
Έγκυρα: 85
Λευκά-’κυρα 8
Έλαβε: Ταμπακόπουλος Γιώργος 85
Εκλέγεται

22. ΚΑΡΦΙ
Υποψήφιος:
1. Παπανικολόπουλος Ηλίας
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Παπανικολόπουλος Ηλίας 6
Εκλέγεται

23. ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφιοι:
1. Σπαγαδώρου Νατάσσα
2. Στεβής Ιωάννης
Ψήφισαν: 40
Έγκυρα: 39
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβαν: Σπαγαδώρου Νατάσσα 18
Στεβής Ιωάννης 21
Εκλέγεται Στεβής Ιωάννης.

24. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Υποψήφιοι:
1. Μπέκας Μιχάλης
2. Σαραντόπουλος Διονύσης
Ψήφισαν: 12
Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Μπέκας Μιχάλης 7
Σαραντόπουλος Διονύσης 5
Εκλέγεται Μπέκας Μιχάλης

25. METRORAMA
Υποψήφια:
1. Κατσαρά Μαργίτσα (Μάρα)
Ψήφισαν: 3
Έγκυρα: 3
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Κατσαρά Μαργίτσα (Μάρα) 3
Εκλέγεται

26. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Υποψήφιος:
1. Πλακούτσης Δημήτρης
Ψήφισαν: 49
Έγκυρα: 46
Λευκά-’κυρα 3
Έλαβε: Πλακούτσης Δημήτρης 46
Εκλέγεται

27. DERBY SPORTS
Υποψήφιος:
1. Διόγος Ευθύμιος
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Διόγος Ευθύμιος 7
Εκλέγεται

28. Ο ΛΟΓΟΣ
Υποψήφια:
1. Διανά Αννα
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Διανά Αννα 6
Εκλέγεται

29. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Υποψήφιος:
1. Ζαχαρόπουλος Ιωάννης
Ψήφισαν: 51
Έγκυρα: 46
Λευκά-’κυρα 5
Έλαβε: Ζαχαρόπουλος Ιωάννης 46
Εκλέγεται

30. SPORTIME
Υποψήφιος:
1. Κούρκουλος Ιωάννης
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Κούρκουλος Ιωάννης 6
Εκλέγεται

31. ΤΑ ΝΕΑ
Υποψήφιος:
1. Τσάκαλος Νίκος
Ψήφισαν: 105
Έγκυρα: 101
Λευκά-’κυρα 4
Έλαβε: Τσάκαλος Νίκος 101
Εκλέγεται

32. ΤΟ ΒΗΜΑ
Υποψήφιοι:
1. Κέζα Λώρη
2. Λάμψιας Παναγιώτης
3. Σαββινίδου Σελήνη
Ψήφισαν: 100
Έγκυρα: 96
Λευκά-’κυρα 4
Έλαβαν: Κέζα Λώρη 33
Λάμψιας Παναγιώτης 42
Σαββινίδου Σελήνη 21
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

33. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
Υποψήφιος:
1. Σαράφης Γεώργιος
Ψήφισαν: 41
Έγκυρα: 39
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβε: Σαράφης Γεώργιος 39
Εκλέγεται

34. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
Υποψήφιος:
1. Δουκάκος Ευάγγελος
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Δουκάκος Ευάγγελος 5
Εκλέγεται

35. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
Υποψηφίος:
1. Δασκαλόπουλος Γεώργιος
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 7
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Δασκαλόπουλος Γεώργιος 7
Εκλέγεται

36. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
Υποψήφιος:
1. Πανάγος Ιωάννης
Ψήφισαν: 13
Έγκυρα: 12
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Πανάγος Ιωάννης 12
Εκλέγεται

37. ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος:
1. Παπαϊωάννου Σωτήρης
Ψήφισαν: 14
Έγκυρα: 13
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Παπαϊωάννου Σωτήρης 13
Εκλέγεται

38. ALPHA
Υποψηφίος:
1. Ευσταθίου Ιωάννης
Ψήφισαν: 38
Έγκυρα: 34
Λευκά-’κυρα 4
Έλαβε: Ευσταθίου Ιωάννης 34
Εκλέγεται

39. ALTER
Υποψήφιοι:
1. Ξενάκης Σωτήρης
2. Σωτήρης Αθανάσιος
Ψήφισαν: 26
Έγκυρα: 26
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβαν: Ξενάκης Σωτήρης 19
Σωτήρης Αθανάσιος 7
Εκλέγεται Ξενάκης Σωτήρης

40. ANTENNA TV
Υποψήφιοι:
1. Παναγόπουλος Ανδρέας
2. Σεφερλής Χρήστος
Ψήφισαν: 48
Έγκυρα: 43
Λευκά-’κυρα 5
Έλαβαν: Παναγόπουλος Ανδρέας 20
Σεφερλής Χρήστος 23
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

41. MEGA
Υποψήφιοι:
1. Βλάχος Γεώργιος
2. Τσαγκαράκης Εμμανουήλ
Ψήφισαν: 50
Έγκυρα: 46
Λευκά-’κυρα 4
Έλαβαν: Βλάχος Γεώργιος 19
Τσαγκαράκης Εμμανουήλ 27
Εκλέγεται Τσαγκαράκης Εμμανουήλ.

42. ΝΕΤ
Υποψήφιοι:
1. Βαρίκος Θόδωρος
2. Κονταξή Μαρία
3. Κοτσώνης Θεόδωρος
Ψήφισαν: 139
Έγκυρα: 117
Λευκά-’κυρα 22
Έλαβαν: Βαρίκος Θόδωρος 27
Κονταξή Μαρία 57
Κοτσώνης Θεόδωρος 33
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

43. ΞΕΝΙΟΣ
Υποψήφια:
1.Σούλτη Ουρανία
Ψήφισαν: 4
Έγκυρα: 4
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Σούλτη Ουρανία 4
Εκλέγεται

44. STAR CHANNEL
Υποψήφιος:
1. Φιλιππάκης Γιώργος
Ψήφισαν: 44
Έγκυρα: 44
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Φιλιππάκης Γιώργος 44
Εκλέγεται

45. SUPER SPORT
Υποψήφιoς:
1. Αλεξόπουλος Κώστας
Ψήφισαν: 11
Έγκυρα: 9
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβε: Αλεξόπουλος Κώστας 9
Εκλέγεται

46. TEMPO
Υποψήφια:
1. Αγουρίδου Θεοδώρα
Ψήφισαν: 14
Έγκυρα: 14
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Αγουρίδου Θεοδώρα 14
Εκλέγεται

47. 902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM
Υποψήφια:
1. Πινού Παναγιώτα
Ψήφισαν: 5
Έγκυρα: 5
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβε: Πινού Παναγιώτα 5
Εκλέγεται

48. ΑΘΗΝΑ 9,84
Υποψήφιοι:
1. Καλοκαιρινός Γρηγόριος
2. Τσαντέ Δέσποινα
Ψήφισαν: 36
Έγκυρα: 33
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβαν: Καλοκαιρινός Γρηγόριος 15
Τσαντέ Δέσποινα 18
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

49. ALPHA NEWS
Υποψήφιοι:
1. Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά)
2. Μπάστα Γεωργία
Ψήφισαν: 31
Έγκυρα: 29
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβαν: Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά) 19
Μπάστα Γεωργία 10
Εκλέγεται Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά)

50. ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO
Υποψήφιος:
1. Σκαμνάκης Αθανάσιος
Ψήφισαν: 28
Έγκυρα: 26
Λευκά-’κυρα 2
Έλαβε: Σκαμνάκης Αθανάσιος 26
Εκλέγεται

51. ΕΡΑ
Υποψήφιοι:
1. Αλεξανδρή Ζωή
2. Βαγιάνος Αγησίλαος
3. Παπαϊωάννου Αμμυ-Αννα-Αθηνά
4. Στρατηγάκη Δανάη
Ψήφισαν: 162
Έγκυρα: 154
Λευκά-’κυρα 8
Έλαβαν: Αλεξανδρή Ζωή 13
Βαγιάνος Αγησίλαος 68
Παπαϊωάννου Αμμυ-Αννα-Αθηνά 47
Στρατηγάκη Δανάη 26
Η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται.

52. FLASH 9.61
Υποψήφιος:
1. Κωστάκης Ανάργυρος
Ψήφισαν: 27
Έγκυρα: 26
Λευκά-’κυρα 1
Έλαβε: Κωστάκης Ανάργυρος 26
Εκλέγεται

53. PLANET 104,5
Υποψήφια:
1. Χριστακάκη Αλεξάνδρα
Ψήφισαν: 13
Έγκυρα: 9
Λευκά-’κυρα 4
Έλαβαν: Χριστακάκη Αλεξάνδρα 9
Εκλέγεται

54. ΣΚΑΙ 100,4
Υποψήφια:
1. Βιδάλη Αντωνία
Ψήφισαν: 24
Έγκυρα: 24
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβαν: Βιδάλη Αντωνία 24
Εκλέγεται

55. www.ECO2day.gr
Υποψήφια:
1. Καρυγιάννη Αικατερίνη
Ψήφισαν: 2
Έγκυρα: 2
Λευκά-’κυρα 0
Έλαβαν: Καρυγιάννη Αικατερίνη 2
Εκλέγεται

56. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι:
α) Γιαννήλος Γεώργιος
β) Ελληνούδη-Περλέγκα Αριστούλα
γ) Εξάρχου-Τσιγκούνη Κωνσταντίνα
δ) ΚασόλαςΔημήτριος (Μήτσος)
ε) Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος)
στ) Μαυροπούλου Τίνυ (Φωτεινή)
ζ) Τσιντζιλώνης Χρήστος
Ψήφισαν: 435
Έγκυρα: 427
Λευκά-’κυρα 8
Έλαβαν: Εξάρχου – Τσιγκούνη Κωνσταντίνα 278 Εκλέγεται
Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος) 211
Γιαννήλος Γεώργιος 109
Κασόλας Δημήτριος (Μήτσος) 87
Μαυροπούλου Τίνυ (Φωτεινή) 85
Ελληνούδη-Περλέγκα Αριστούλα 50
Τσιντζιλώνης Χρήστος 27

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και για τους εκπροσώπους που δεν εκλέχθηκαν η ψηφοφορία επαναλαμβάνεται την Τρίτη 15 και την Τετάρτη 16 Μαίου 2001.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+