Αύριο και μεθαύριο οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών και εκπροσώπων του Μεικτού Συμβουλίου της ΕΣΗΕΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         ———————————-                                             

         ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                              

Τρίτη, 18 Ιουνίου 2019

 Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι την Τετάρτη, 19 και την Πέμπτη, 20 Ιουνίου 2019, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου (20:48-20:49), στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20 θα διεξαχθούν οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:                                                            

Α. ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

1. Υποψήφιοι για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
5ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
6ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
8ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
11ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
12ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
14ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
15ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
16ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

2. Υποψήφιοι για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

1ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
5ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ
7ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
8ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
11ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
15ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
16ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
17ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

 

Β. ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

  1. Επαναληπτική εκλογή

 

1ΑΠΕ-ΜΠΕΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
  ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
  ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   
2ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ         ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)
  ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

  1. Νέες υποψηφιότητες
1Τ/Σ «STAR CHANNEL»ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2«ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ»ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3«ΣΚΑΪ» (Ρ/Σ-Τ/Σ & SITE)ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 Υπενθυμίζεται ότι τυχόν ενστάσεις κατά των νέων υποψηφιοτήτων μπορούν να υποβληθούν έως σήμερα Τρίτη, 18 Ιουνίου 2019 και ώρα 18:00 στη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 
facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+