Αύριο και μεθαύριο οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών και εκπροσώπων του Μεικτού Συμβουλίου της ΕΣΗΕΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print
           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
         ———————————-                                             
         ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                              
Τρίτη, 13 Ιουνίου 2017
 
Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

           Η Εφορευτική Επιτροπή υπενθυμίζει ότι την Τετάρτη, 14 και την Πέμπτη, 15 Ιουνίου 2017, από τις 8 π.μ. μέχρι τη δύση του ηλίου (20:48-20:49), στο Μέγαρο της ΕΣΗΕΑ, Ακαδημίας 20 θα διεξαχθούν οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.                  

           Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

Α. ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
1. Υποψήφιοι για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

 

1ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
3ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
4ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 
5ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
6ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 
7ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
8ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
9ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 
10ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
11ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 
12ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 

 

2. Υποψήφιοι για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
   
1ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
2ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
3ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
4ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 
5ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 
6ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
7ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
8ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 
9ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
10ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
11ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
12ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 
13ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 
14ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 
15ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 

 

Β. ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

 

  1. Επαναληπτική εκλογή
1ΤΑ ΝΕΑΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

 

          Η Εφορευτική Επιτροπή, επίσης, μετά την παρέλευση της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων, και δεδομένου ότι δεν υποβλήθηκε καμία ένσταση, ανακηρύσσει τους νέους υποψήφιους για την ανάδειξη μελών του Μεικτού Συμβουλίου στις αρχαιρεσίες της 14ης και 15ης Ιουνίου 2017:

1ΑΠΕ-ΜΠΕΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Ευθυμίας
3ΞΕΝΙΟΣΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΦΡΙΞΟΣ
5ΣΠΟΡ FMΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+