Η ανακήρυξη των υποψηφίων για τις αρχαιρεσίες της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017

Εκλογές
image_pdfimage_print

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

         ———————————-

         ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αθήνα, 1η Ιουνίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. μετά την παρέλευση της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων, συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ενώσεως, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψήφιους στις αρχαιρεσίες της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017, για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων, των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ, του Μορφωτικού Ιδρύματος της ΕΣΗΕΑ και των αντιπροσώπων στο 8ο Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.

Η Εφορευτική Επιτροπή, αφού έλαβε υπ’ όψιν της:

α) την απόσυρση της υποψηφιότητας του συναδέλφου Σπύρου Χαριτάτου με την παράταξη «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»,

β) την ένσταση της συναδέλφου Ελένης Ανδριανού κατά της υποψηφιότητας της συναδέλφου Αγγελικής Γυπάκη, και

γ) την αίτηση του συναδέλφου Ιωάννη Γιαγκίνη για τη θέση εκπροσώπου των συντακτών του «EURONEWS» στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ,

Ανακηρύσσει τους κάτωθι υποψήφιους:

 

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

 
 

Ι. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 
 

1

ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 
2ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
3ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 
4ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 
5ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
6ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
7ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
8ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 
9ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  (ΝΑΤΑΣΑ) 
10ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
11ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 
12ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
13ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 
14ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 
15ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
16ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 
17ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
18ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 
19ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
20ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
21ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 
22ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
23ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
24ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
25ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 
26ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
27ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
28ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 

 

ΙΙ. Συνδυασμός « ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

   
1ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 
2ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
3ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) 
4ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 
5ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 
6ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
7ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 
8ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 
9ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ 
10ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
11ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
12ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
13ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ) 
14ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ 
15ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
16ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 
17ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
18ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
19ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
20ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
21ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 
22ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
23ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 
24ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 
25ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
26ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 
27ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
28ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
29ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
30ΡΟΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 
31ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 
32ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 
33ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
34ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
35ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 
36ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 
37ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
38ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
39ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 
40ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
41ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 
42ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 
 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

1

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

ΙΙΙ. Συνδυασμός « ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

   
1ΑΓΑΤΣΑ  ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) 
2ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ ) 
3ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 
4ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
5ΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
6ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 
7ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 
8ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) 
9ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
10ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 
11ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
12ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
13ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
14ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 
15ΒΛΑΧΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) 
16ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΝΘΗ) 
17ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
18ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 
19ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
20ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
21ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
22ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
23ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) 
24ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
25ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 
26ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ 
27ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  (ΜΑΚΗΣ) 
28ΖΟΡΜΠΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 
29ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 
30ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 
31ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
32ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 
33ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 
34ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) 
35ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) 
36ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 
37ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) 
38ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
39ΚΟΥΦΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
40ΚΥΡΙΤΣΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ 
41ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
42ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
43ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΜΑΝΩΛΗΣ) 
44ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
45ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
46ΛΕΚΚΑΚΟΥ  ΜΑΡΘΑ 
47ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
48ΛΟΥΔΑΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 
49ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
50ΜΑΖΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
51ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) 
52ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
53ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ) 
54ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
55ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ 
56ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 
57ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
58ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
59ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
60ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΑΡΗΣ 
61ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
62ΜΠΟΙΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) 
63ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 
64ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
65ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
66ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) 
67ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) 
68ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) 
69ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 
70ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ) 
71ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 
72ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
73ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
74ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
75ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 
76ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ  (ΕΛΕΝΑ) 
77ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
78ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 
79ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
80ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 
81ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
82ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 
83ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
84ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
85ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
86ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ) 
87ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 
88ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ) 
89ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 
90ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
91ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) 
92ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
93ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
94ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 
95ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
96ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 
97ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
98ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 
99ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
100ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ  (ΦΩΤΗΣ) 
   
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
   
1ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 
2ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
3ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

 

ΙV. Συνδυασμός « ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» 
 

α)  Για το Διοικητικό Συμβούλιο

   
1ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 
2ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
3ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
4ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 
5ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
6ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
7ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 
8ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 
9ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 
10ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ 
11ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 
12ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
13ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 
14ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
15ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 
16ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
17ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) 
18ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
19ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 
20ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 
21ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
22ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 
23ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) 
24ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 
25ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
26ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)
27ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΤΙΝΑ 
28ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 
29ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
30ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 
31ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 
32ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
33ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
34ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
35ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
36ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 
37ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
38ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ 
   
β)  Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
 

1

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
2ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 
    

 

V. Συνδυασμός « ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ » 
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

   
1ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 
2ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 
3ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
4ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
5ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
6ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
7ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
8ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
9ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ) 
10ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) 
11ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 
12ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
13ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 
14ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 
15ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 
16ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ 
17ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ 
18ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 
19ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 
20ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 
21ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 
22ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
23ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 
24ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 
25ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 
26ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 
27ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ 
28ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 
29ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
30ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
31ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ 
32ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
33ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 
34ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 
35ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 
36ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 
37ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ 
38ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
39ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 
40ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
41ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 
42ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ 
43ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
44ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ 
45ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
46ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 
47ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
48ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ 
49ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
50ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 
51ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ 
52ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 
53ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
54ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ 
 

β)  Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 

1

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
    

 

VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes,

Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, ανένταχτοι)»

 
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

 
   
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 
3ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ (ΑΒΡΑΑΜ) 
4ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
5ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
6ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
7ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
8ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
9ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 
10ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 
11ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 
12ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
13ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
14ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 
15ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
16ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 
17ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
18ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 
19ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 
20ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 
    

 

VII. Συνδυασμός « ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ »
 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

   
1ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
2ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
3ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 
4ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 
5ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
6ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 
7ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 
8ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 
9ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 
10ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ 
11ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
12ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
13ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
14ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 
15ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 
16ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
17ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) 
18ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 
19ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 
20ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ 

 

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ 
   
1ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
3ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
4ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 
5ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
6ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ 
7ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
8ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
9ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 
10ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
11ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 
12ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 
    

 

 

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ 
   
1ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
2ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
3ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
4ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 
5ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 
6ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
7ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
8ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 
9ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
10ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
11ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
12ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ) 
13ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 
14ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 
15ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 
    

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ
 ΜΕΣΟΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
1ALPHA TVΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ(ΜΑΧΗ)
  ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2DOCUMENTOΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
  ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3ESPRESSOΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
4EURONEWSΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5GOAL NEWSΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
6LIVE SPORTΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
7MEGAΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
8NOVAΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
9REAL NEWSΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10SPORTDAYΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11STAR CHANNELΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12ΑΘΗΝΑ 9.84ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
13ΑΝΤΕΝΝΑ TVΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14ΑΡΤ TVΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15ΑΥΓΗΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ /Υπ.ΨΗΠΤΕΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17ΕΘΝΟΣΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
18ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ FMΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19ΕΡΤ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
20ΕΡΤ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
21ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22Η ΠΡΑΣΙΝΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23ΗΜΕΡΗΣΙΑΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
24ΚΑΝΑΛΙ EΝΑ (90.4 FM)ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25ΚΕΡΔΟΣΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ
26ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
27ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
29ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΑ
30ΤΑ ΝΕΑΛΙΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31ΤΟ ΒΗΜΑΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
33ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
34ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
  ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. & της Γεωργίας
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΑΘΗΝΑ
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

 

Ε. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
 

1

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 
2ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
3ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΣΙΣΣΥ 
4ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
5ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΛΦΟΝΣΟΣ 
6ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 
7ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
8ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
9ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
10ΚΟΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 
11ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 
12ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
13ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 
14ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 
15ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
16ΜΠΟΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
17ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
18ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΦΑΝΗ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 
19ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ (ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ) 
20ΤΑΤΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
21ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
22ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 
23ΨΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 

 

 

 

ΣΤ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 8Ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ

ΤΗΣ Π.Ο.Ε.ΣΥ

Ι.Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» 
 

1

ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 
2ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
3ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 
4ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 
5ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
6ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
7ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
8ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 
9ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  (ΝΑΤΑΣΑ) 
10ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
11ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) 
12ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
13ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 
14ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 
15ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
16ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 
17ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
18ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 
19ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
20ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
21ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 
22ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
23ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
24ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
25ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 
26ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
27ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
28ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 

 

ΙΙ.Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
 

1

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ
2ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)
4ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
5ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
7ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ
10ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
11ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ
12ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ)
16ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ
17ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
18ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
19ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
24ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
25ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)
26ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
27ΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
29ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
33ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
34ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
35ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
36ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
37ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
38ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
39ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
40ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
41ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
42ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
43ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
44ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
45ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΙΙΙ.Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
 

1

ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)
2ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
3ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
4ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
5ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
7ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
8ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
9ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)
10ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
12ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
16ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)
17ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΗ
19ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
21ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
22ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
25ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
26ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
27ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
28ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
29ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ
31ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
32ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
33ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
34ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
35ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
36ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
37ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
41ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
43ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ)
45ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ
46ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
47ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)
48ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
49ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
50ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
51ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
52ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
53ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)
54ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
55ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56ΛΕΚΚΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ
57ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
59ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
60ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)
62ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
63ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ)
64ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
65ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
66ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
67ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
68ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
69ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
70ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ
71ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
73ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
74ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
76ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)
77ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)
78ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)
79ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
80ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)
81ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
82ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
83ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
84ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
85ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
86ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
87ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
88ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
89ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
90ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
91ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
92ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
93ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
94ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
95ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΙ)
96ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
97ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
98ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
99ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
100ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)
101ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
102ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
103ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ)
104ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
105ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
106ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ)
107ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
108ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
109ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
110ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
111ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
112ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
113ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
114ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
115ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)
116ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
117ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
118ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
119ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
120ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

 

IV.Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
 

1

ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
6ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
9ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
10ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
11ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
12ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
19ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
21ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
22ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
24ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
25ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
26ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)
29ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
31ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
32ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
33ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
34ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
35ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
36ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
37ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
38ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)

 

 

 

V.

 

 

Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 

1

 

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

2ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
3ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
8ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ)
10ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ)
11ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
12ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
14ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
16ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
17ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
18ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ
19ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
20ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
21ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
22ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)
23ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
25ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
26ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
27ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
28ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ
29ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
30ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
31ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ
33ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
34ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
35ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
36ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
37ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
38ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
39ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
40ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
41ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
42ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
43ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
44ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ
45ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
46ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ
47ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
49ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
50ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
51ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
52ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
53ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
54ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
55ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

 

VI.Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes,

Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, ανένταχτοι)»

 

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 
3ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) 
4ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
5ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
6ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
7ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
8ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
9ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 
10ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ 
11ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 
12ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 
13ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 
14ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
15ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
16ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 
17ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
18ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 
19ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
20ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ 
21ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 
22ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 

 

VII.Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
 

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
2ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
10ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
11ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
12ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
13ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
14ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ
15ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
16ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
18ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
22ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
23ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)
24ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
25ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
26ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)
28ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
30ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
31ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
32ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
33ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
34ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
35ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
36ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

 

VIII.ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
 

1

ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+