Η ανακήρυξη των υποψηφίων στις αρχαιρεσίες της 3ης και 4ης Ιουνίου για την ανάδειξη των νέων διοικητικών οργάνων της ΕΣΗΕΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α., μετά την παρέλευση της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων, συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ενώσεως, προκειμένου να ανακηρύξει τους υποψηφίους στις αρχαιρεσίες της 3ης και 4ης Ιουνίου 2015, για την ανάδειξη των νέων μελών του Διοικητικού Συμβουλίου, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Πειθαρχικών Συμβουλίων και των εκπροσώπων εργαζομένων και συνταξιούχων στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Η Εφορευτική Επιτροπή, αφού έλαβε υπ’ όψιν της την από 27 Μαΐου 2015 απόσυρση της υποψηφιότητας για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ του υποψηφίου Γιάννη Καλαϊτζή με την παράταξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», ανακηρύσσει τους κάτωθι υποψηφίους:

 

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΝΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ
2ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
4ΔΗΜΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ
5ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
8ΚΑΡΑΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)
9ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
12ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)
15ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
16ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
21ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
22ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)
23ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
24ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ
25ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
28ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
31ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ
3ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
4ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
5ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ
9ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
11ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ
12ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ
16ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
17ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
18ΛΑΠΑΝΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
20ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
21ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
26ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
27ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
28ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
29ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
30ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
31ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
32ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
33ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
34ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
35ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
37ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
38ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΩ
39ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
40ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
41ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
42ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
43ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
45ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
46ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
47ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
2ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ)
6ΑΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ
8ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
10ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
11ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
13ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
14ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ
15ΒΟΥΡΒΟΥΛΗ ΓΚΕΛΛΥ (ΓΑΛΑΤΕΙΑ)
16ΒΟΥΡΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ
17ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
18ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
20ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
23ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24ΔΗΜΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚΗΣ)
25ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
26ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
27ΚΑΛΟΜΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
28ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
29ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
30ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ
31ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
32ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)
33ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
35ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)
37ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ)
38ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
41ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
42ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
44ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
46ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
48ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
49ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
50ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
51ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)
53ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ
54ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
55ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ
56ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
57ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
58ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
59ΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
60ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
62ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
63ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
64ΝΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
65ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
66ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)
67ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
68ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΣΑ (ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ)
69ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
70ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
71ΠΑΣΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
72ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
73ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
74ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
75ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
76ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
77ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
78ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
79ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
80ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
81ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
82ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
83ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
84ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
85ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ
86ΤΡΟΥΠΗΣ ΚΙΜΩΝ
87ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ
88ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
89ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
90ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
91ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
92ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
93ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
94ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
95ΤΣΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
96ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
97ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
98ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
99ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
100ΧΑΒΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
101ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΡΤ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΓΓΟΥΡΗ ΤΖΙΝΑ
2ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
5ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)
8ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΕΤΑΞΙΑ
9ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11ΒΟΡΙΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
14ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
15ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
18ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
19ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
20ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25ΚΟΥΝΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
26ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
28ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
29ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
31ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)
32ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
33ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
34ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)
35ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
36ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
37ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
38ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
39ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
41ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
42ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ)
43ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
44ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
45ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ
47ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
48ΧΟΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΔΗΜΗΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
3ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

V. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
2ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
3ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
5ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
7ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΙΝΤΑ)
9ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΜΕΜΗ
11ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ)
12ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΑ
13ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
14ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
16ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)
17ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
18ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ
19ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
20ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
21ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
22ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
23ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
24ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΗΣ
25ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
26ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ
27ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
28ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
29ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
30ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ
31ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
32ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
33ΝΟΥΝΤΛ (ΚΑΛΦΑ) ΚΑΡΟΛΙΝΑ
34ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ
35ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
36ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
37ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
38ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
40ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
41ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
42ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΕΡΟΠΗ
43ΡΙΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
44ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
47ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
48ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
49ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
51ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
52ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
53ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
54ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ
57ΧΟΪΔΑΣ ΦΑΡΑΝΔΟΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

 

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (FinancialCrimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
3ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
4ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
6ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
7ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
9ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
11ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
12ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
13ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
14ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
18ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
20ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
23ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
24ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ

 

VΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2ΑΝΑΝΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ
4ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
6ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ
7ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
8ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
13ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ
14ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
16ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
17ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
18ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
19ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
20ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
22ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
24ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
25ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
26ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
28ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
29ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
31ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
33ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
34ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
35ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
36ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
37ΡΟΖΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΑΝΑ
38ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
39ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
40ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
41ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
42ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
43ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
44ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
45ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
46ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
47ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
48ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
49ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
50ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΔΕΔΕ ΣΟΦΙΑ
2ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
7ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ
8ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
9ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
11ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
12ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ
14ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)
16ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
17ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)
18ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
19ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ)

 

Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
4ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ
5ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
6ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
7ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

8ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
9ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)
10ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
11ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
12ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
13ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

ΜΕΣΟΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ
ALPHA 989ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ALPHA TVΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)
ANTENNA TVΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (BIBH)
 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ESPRESSOΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
EURONEWSΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
MEGAΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
NOVASPORTSΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
REAL ΝEWSΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
REAL FMΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
STAR CHANNELΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΑ 9,84ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΠΕ-ΜΠΕΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΑΡΤ TVΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΥΓΗΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΗΜΑ FM 99,5ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΑΥΡΟΣΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ
Γ.Γ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-Γ.Γ. ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)
ΕΘΝΟΣΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΠΕΝΔΥΣΗΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FMΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
Η ΠΡΑΣΙΝΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM)ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΔΟΣΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ
ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90,1 FMΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΚΑΪ TVΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΟΡ FMΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΑ ΝΕΑΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)
ΤΟ ΒΗΜΑΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΣΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ
 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+