Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΕΚΛΕΓΕΝΤΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ 25ης ΚΑΙ 26ης ΜΑΙΟΥ 2011

Ανακοινώσεις, Εκλογές
image_pdfimage_print
ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

———————————-

ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ απεφάνθη επί της αιτήσεως για την ανακήρυξη όλων των αναπληρωματικών μελών όλων των Συνδυασμών και ανακοινώνει τους εκλεγέντες αναπληρωματικούς του κάθε Συνδυασμού κατά τις αρχαιρεσίες της 25ης και 26ης Μαΐου 2011.

 

Ι. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

268

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

225

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

131

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

129

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

106

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

90

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

84

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

84

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

81

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

80

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

67

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ

67

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

67

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

61

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

60

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

52

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

49

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ

47

 

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

45

 

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

45

 

ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

45

 

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

44

 

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

42

 

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

42

 

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

40

 

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

40

 

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

39

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

39

 

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

39

 

ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38

 

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

38

 

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

38

 

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

38

 

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

37

 

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

35

 

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)

35

 

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

35

 

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

34

 

ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

34

 

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

32

 

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ

31

 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

30

 

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

30

 

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

29

 

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

29

 

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

28

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

26

 

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

 

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

24

 

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

21

 

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

21

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21

 

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

18

 

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

15

 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

15

 

ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ

13

 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

12

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

262

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

185

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

160

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

120

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

118

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

97

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

77

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ

74

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

62

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

45

 

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

44

 

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

37

 

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

36

 

ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

36

 

ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

35

 

ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

32

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

28

 

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

 

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

23

 

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

 

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19

 

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

19

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

 

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

208

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

130

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

111

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

102

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

101

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

79

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

78

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

66

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

65

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

62

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

61

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

59

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

48

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

48

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

46

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

42

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42

 

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

42

 

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

39

 

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39

 

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

39

 

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

38

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

36

 

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

35

 

ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

35

 

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

34

 

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

34

 

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

32

 

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

31

 

ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29

 

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

27

 

ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

27

 

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26

 

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

 

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24

 

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

22

 

ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

 

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

 

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18

 

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

 

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

18

 

ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18

 

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

15

 

ΙV . Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

286

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

94

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

83

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

60

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

56

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

45

 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

44

 

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

43

 

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43

 

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

42

 

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41

 

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

33

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)

33

 

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ

31

 

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

29

 

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

27

 

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

26

 

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

25

 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

 

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

23

 

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

23

 

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

23

 

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

21

 

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

21

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

 

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

19

 

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

 

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

16

 

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13

 

ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9

 

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

6

 


V . Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

126

*

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

126

*

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

110

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

96

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

89

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

76

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

62

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

61

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

59

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ

59

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

49

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

48

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

47

 

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

35

 

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

33

 

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

30

 

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

27

 

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

25

 

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

24

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

23

 

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

21

 

ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

20

 

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ

17

 

ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

17

 

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

 

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

12

 

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

8

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

8

 

 

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

100

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

99

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

98

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

85

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

68

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

52

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47

 

ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

42

 

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

41

 

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

40

 

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

39

 

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

33

 

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

30

 

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

30

 

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

30

 

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

26

 

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

24

 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

23

 

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

21

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

19

 

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

 

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

16

 

 

VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

222

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

55

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

51

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

44

 

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

43

 

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

38

 

ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

36

 

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

35

 

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

35

 

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

34

 

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30

 

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29

 

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

29

 

ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28

 

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

28

 

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

 

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

22

 

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21

 

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

21

 

ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21

 

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)

20

 

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

20

 

ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

20

 

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)

20

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

17

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ

15

 

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)

15

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)

14

 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

 

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14

 

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

 

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

 

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+