Η σταυροδοσία των αντιπροσώπων για το 8ο Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ

Εκλογές
image_pdfimage_print

ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Σάββατο, 10 Ιουνίου 2017

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων για το 8ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ.
Οι αντιπρόσωποι των συνδυασμών εκλέγονται ως ακολούθως:

 

Ψήφισαν: 3.109                     Έγκυρα: 2.768          

Άκυρα:       195                          Λευκά:  146                            Αντιπρόσωποι: 124

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ433 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ181ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)178ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ139ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ123ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ116ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ115ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)100ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)84ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)83ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ79ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ71ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ70ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ64ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ64ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΙ)61ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ56ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ55ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)53ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ53ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ52ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ50ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ50ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ48ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
26ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)47ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
27ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)46ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
28ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ)46ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
29ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ42ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ42ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
31ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ41ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
32ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ40ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
33ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
34ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)36ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
35ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ34ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
36ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ34ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
37ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ33ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
38ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ32ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
39ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)32ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
40ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ30ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
41ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ30ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
42ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ29ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
43ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ28ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
44ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ26ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
45ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ)26ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
46ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ25ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
47ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
48ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
49ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
50ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
51ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
52ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ23ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
53ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ23ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
54ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ23ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
55ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ22*
56ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ22*
57ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ21Αναπλ. αντιπρόσωπος
58ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ21Αναπλ. αντιπρόσωπος
59ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20Αναπλ. αντιπρόσωπος
60ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ20Αναπλ. αντιπρόσωπος
61ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
62ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
63ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
64ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
65ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
66ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18Αναπλ. αντιπρόσωπος
67ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)18Αναπλ. αντιπρόσωπος
68ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)18Αναπλ. αντιπρόσωπος
69ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
70ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
71ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
72ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)16Αναπλ. αντιπρόσωπος
73ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
74ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ)16Αναπλ. αντιπρόσωπος
75ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)16Αναπλ. αντιπρόσωπος
76ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15Αναπλ. αντιπρόσωπος
77ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)15Αναπλ. αντιπρόσωπος
78ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)15Αναπλ. αντιπρόσωπος
79ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
80ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
81ΛΕΚΚΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
82ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
83ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)13Αναπλ. αντιπρόσωπος
84ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)13Αναπλ. αντιπρόσωπος
85ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
86ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
87ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
88ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
89ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ11 
90ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ11 
91ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ11 
92ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10 
93ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ10 
94ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10 
95ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ10 
96ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ10 
97ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ9 
98ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)9 
99ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)9 
100ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ9 
101ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ)9 
102ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8 
103ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ8 
104ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8 
105ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ8 
106ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ7 
107ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ7 
108ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)7 
109ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ7 
110ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ7 
111ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ7 
112ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΗ6 
113ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6 
114ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ6 
115ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ5 
116ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5 
117ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΗΣ5 
118ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ5 
119ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5 
120ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ3 

 

* Στην παράταξη «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 55η θέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

1ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ115 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ69ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ65ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ63ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ62ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)62ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΚΑΨΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ61ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ57ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)55ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ47ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)47ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ47ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ42ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ40ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ37 **
17ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ37 **
18ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ36Αναπλ. αντιπρόσωπος
19ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ35Αναπλ. αντιπρόσωπος
20ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ33Αναπλ. αντιπρόσωπος
21ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ31Αναπλ. αντιπρόσωπος
22ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ30Αναπλ. αντιπρόσωπος
23ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ30Αναπλ. αντιπρόσωπος
24ΚΑΪΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ26Αναπλ. αντιπρόσωπος
25ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ23Αναπλ. αντιπρόσωπος
26ΞΥΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ23Αναπλ. αντιπρόσωπος
27ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ21Αναπλ. αντιπρόσωπος
28ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ18 
29ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ18 
30ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ18 
31ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ16 
32ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)15 
33ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10 
34ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ9 
35ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ6 
36ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ4 

 

** Στην παράταξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», ισοψήφησαν δύο υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην 16η θέση.  Για το λόγο αυτό θα πραγματοποιηθεί κλήρωση ενώπιον της Εφορευτικής   Επιτροπής τη Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017 στις 2 μ.μ.

 

ΙΙΙ. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (FINANCIAL CRIMES, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟ ΜΜΕτωπο, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΕΝΤΑΧΤΟΙ»

1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ189 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ157 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ83ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ63ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ53ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ48ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ47ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ41ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ40ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ35ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ33ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ27ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ25ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ23 Αναπλ. αντιπρόσωπος
15ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
16ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
17ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ13Αναπλ. αντιπρόσωπος
18ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ12 
19ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ11 
20ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ9 
21ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)8 
22ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ8 

 

ΙV. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

1ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ149ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ113ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ77ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ67ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ42ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ39ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ35ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ30ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ28ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)28ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ25ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ21Αναπλ. αντιπρόσωπος
13ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
14ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
15ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ15Αναπλ. αντιπρόσωπος
16ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
17ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13Αναπλ. αντιπρόσωπος
18ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ13Αναπλ. αντιπρόσωπος
19ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ12 
20ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ12 
21ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ11 
22ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)11 
23ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10 
24ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ10 
25ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ10 
26ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ9 
27ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ8 
28ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ8 
29ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ7 
30ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6 
31ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ6 
32ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ5 
33ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ5 
34ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ4 
35ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4 
36ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)4 
37ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ4 
38ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ4 
39ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4 
40ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ3 
41ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ2 

 
V
. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

1ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ97ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ84ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)72ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ59ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ46ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ39ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ30ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ23ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ22ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ22Αναπλ. αντιπρόσωπος
13ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ20Αναπλ. αντιπρόσωπος
14ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19Αναπλ. αντιπρόσωπος
15ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ18Αναπλ. αντιπρόσωπος
16ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
17ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
18ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
19ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
20ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
21ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
22ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ11 
23ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10 
24ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ9 
25ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ9 
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ8 
27ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ)8 
28ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ8 
29ΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ7 
30ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ7 
31ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)7 
32ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ7 
33ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ6 
34ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ6 
35ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6 
36ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)6 
37ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)5 
38ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ5 
39ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ5 
40ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)5 
41ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3 
42ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2 
43ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2 
44ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ1 
45ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1 

 
VI
. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

1ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ101ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ52ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ33ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ28ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ19ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ18ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ17ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ16ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ14Αναπλ. αντιπρόσωπος
10ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
13ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10Αναπλ. αντιπρόσωπος
14ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ9Αναπλ. αντιπρόσωπος
12ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ8 
15ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ8 
17ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)8 
18ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8 
16ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ7 
20ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7 
19ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6 
21ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6 
22ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)6 
23ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤ.5 
24ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ5 
25ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5 
27ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ5 
26ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4 
28ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ3 

 

VII. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

 

1ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ86ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ32ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ)27ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ27ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ25ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ22ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ21ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ18ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ17Αναπλ. αντιπρόσωπος
10ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
11ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
12ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ16Αναπλ. αντιπρόσωπος
13ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ15Αναπλ. αντιπρόσωπος
14ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ13Αναπλ. αντιπρόσωπος
15ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
16ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
17ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ12Αναπλ. αντιπρόσωπος
18ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ10Αναπλ. αντιπρόσωπος
19ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ10Αναπλ. αντιπρόσωπος
20ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ10Αναπλ. αντιπρόσωπος
21ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ9 
22ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ8 
23ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ8 
24ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ8 
25ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ8 
26ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ7 
27ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ7 
28ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7 
29ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ)7 
30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ7 
31ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ7 
32ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ7 
33ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ7 
34ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ7 
35ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ7 
36ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ6 
37ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ6 
38ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ6 
39ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ5 
40ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)5 
41ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ5 
42ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ5 
43ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ5 
44ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ4 
45ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ4 
46ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ4 
47ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ4 
48ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ3 
49ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ3 
50ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ3 
51ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ3 
52ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ2 
53ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2 
54ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2 
55ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1 
56ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ0 

 

 VIII. Μεμονωμένος Υποψήφιος  
1ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ34ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+