ΟΙ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008 ΣΤΙΣ 10.00 π.μ

Ανακοινώσεις, Εγγραφές
image_pdfimage_print

 Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.Η.Ε.Α., σύμφωνα με το άρθρο 5 παρ. 5 του Καταστατικού της Ενώσεως, καλεί τα κάτωθι υποψήφια μέλη της ΕΣΗΕΑ να προσέλθουν στα γραφεία της Ενώσεως τη Δευτέρα 13 Οκτωβρίου 2008 στις 10.00 π.μ. για τις γραπτές εξετάσεις. Την Τρίτη 14 και την Τετάρτη 15 Οκτωβρίου 2008 θα διεξαχθούν οι προφορικές εξετάσεις. 

         
Επίσης τα υποψήφια νέα μέλη οφείλουν να επικοινωνήσουν με τον Ε.Δ.Ο.Ε.Α.Π. (Σισίνη 18 & Ηριδανού 5, τηλ. 210-7264700) και να ορίσουν ραντεβού για τις ιατρικές εξετάσεις το συντομότερο δυνατόν.

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΕΣΟ

1

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ

DERBY SPORTS

2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ALTER

3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΚ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΞΠΡΕΣ

4

ΑΓΓΕΛΟΎΣΗΣ ΑΘΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

5

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΕΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΣΚΑΪ TV

6

ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΓΕΩΡ. ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ALPHA TV

7

ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΑΣΤ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ 105,8

8

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚΑΪ TV

9

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. ΗΛΙΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

10

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤ. ΘΩΜΑΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

11

ΑΛΕΠΗΣ ΠΑΥΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

12

ΑΛΜΑΝΤΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΞΠΡΕΣ

13

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡ. ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΕΤ

14

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

15

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

CITY PRESS

16

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝ.-ΘΕΜΙΣΤΟΚ. ΠΕΤΡΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

17

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜ. ΕΛΕΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

18

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΩΡΑ

19

ΑΝΤΖΟΛΕΤΟΣ ΑΝΑΣΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΚΑΪ TV

20

ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΔΙΟΝ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

BLUE SKY TV

21

ΑΞΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ. ΜΑΡΙΑΝΝΑ

SCORE LIVESPORTIME.GR

22

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

23

ΑΡΩΝΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

SUPERΣΠΟΡ FM

24

ΑΣΠΡΟΎΛΙΑΣ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

GOAL NEWS

25

ΑΤΤΊΑ ΕΝΈΙΜΑΝΤΩΝ. ΚΩΣΤΑΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ALTER

26

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

27

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΠΕ

28

ΒΑΛΤΖΉ ΧΡΗΣ. ΜΑΛΑΜΩ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

29

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΜΙΧ. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

SPORTDAY

30

ΒΑΡΛ’Σ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

31

ΒΑΡΟΥΤ’ ΑΘΑΝ. ΑΣΗΜΙΝΑ

ΑΠΕ

32

ΒΕΡΒΕΛΈΣ ΓΕΩΡ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

33

ΒΌΡΛΑ ΣΤΑΜΑΤ. ΑΝΝΑ

ALTER

34

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΗΜΗΤ. ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ

ESPRESSO

35

ΒΡΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

36

ΒΡΑΧΑΛΗ ΙΩΑΝ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΚΑΪ TV

37

ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΠΕ

38

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝ. ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

39

ΓΙΑΓΚΊΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΙΩΑΝΝΗΣ

STAR CHANNEL

40

ΓΙ’ΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝ. ΑΡΓΥΡΗ

ΕΘΝΟΣ

41

ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓ. ΑΡΓΥΡΩ

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

42

ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣΓΡ’ΦΑΣ ΘΕΟΔΩ. ΙΩΑΝΝΗΣ

MAGIC TV

43

ΓΙΑΝΝΟΎΛΗ ΝΙΚΟΛ. ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΠΕ

44

ΓΙΑΡΊΜΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΕΘΝΟΣ

45

ΓΙΑΡΚΙ’ ΑΝΔΡ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ALTER

46

ΓΚΟΒΌΣΤΗ ΑΘΑΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΚΑΪ TV

47

ΓΚΌΝΟΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΝΕΤ

48

ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΟΣΘ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

49

Δ’ΒΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙ. ΓΕΩΡΓΙΑ

ALPHA TV

50

ΔΕΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΑΚΩΒΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΑΠΕ

51

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ALPHA TV

52

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ FM

53

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΦΈΝΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

54

ΔΙΑΜ’ΝΤΗ ΑΝΔΡΕ. ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

55

ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΡΑ

56

ΔΟΔΌΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

57

ΔΟΛΑΠΤΣΌΓΛΟΥ ΓΕΩΡ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

58

ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

HIGH TV

59

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

60

ΔΡΟΓΓΊΤΗ ΓΕΝΝ. ΑΘΗΝΑ

ΝΕΤ

61

ΕΞΑΡΧ’ΚΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΕΞΠΡΕΣ

62

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

63

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΕΤ

64

ΖΑΪΡΗΣ ΛΕΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

STAR CHANNEL

65

ΖΑΡΈΝΤΗΣ ΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

66

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡ. ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

67

ΖΑΧΑΡΌΣ ΑΝΑΣΤ. ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΘΗΝΑ 9,84

68

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟ ΒΗΜΑ

69

ΖΙΌΒΑΣ ΑΝΔΡ. ΦΩΤΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

70

ΚΑΪΛΉ ΑΛΕΞ. ΕΥΔΟΞΙΑ – ΕΥΑ

MEGA

71

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΙΩΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

MEGA

72

ΚΑΛΟΥΔ’Σ ΓΕΩΡ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

73

ΚΑΡΑΦΊΝΑ ΝΙΚΟΛ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

74

ΚΑΣΙΜΗ ΘΕΟΔΩ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

75

ΚΛΏΣΣΑΣ ΑΘΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΕΤ

76

ΚΟΛΙΟΜΙΧΑΛΗΣ ΙΣΙΔ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

77

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΣΤΙΑ

78

ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗ ΣΠΥΡ. ΓΑΛΑΤΕΙΑ

STAR CHANNEL

79

ΚΟΣΙΩΝΗ ΧΡΗΣ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΚΑΪ TV

80

ΚΟΤΖΙΑ ΗΡΑΚ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΚΑΪ TV

81

ΚΟΤΣΑΎΤΗΣ ΑΘΑΝ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ

MATCH MONEY

82

ΚΟΥΚ’Σ ΙΩΑΝ. ΜΙΧΑΗΛ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

83

ΚΟΥΛΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΝΕΤ

84

ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΣΟΦΙΑ

ΕΞΠΡΕΣ

85

ΚΟΥΜΠΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

MEGA

86

ΚΟΎΜΠΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ALTER

87

ΚΟΥΤΡΟΚΌΗ ΝΙΚΟΛ. ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΕΤ

88

ΚΡΑΣΣ’ ΔΗΜΗΤ. ΜΑΡΙΑ

ΑΘΗΝΑ 9,84

89

ΚΡΝΣΕΒΙΚ ΜΙΛΑΝ ΝΤΟΡΤΕ

ATHENS NEWS

90

ΚΥΡΙΑΚ’ΚΟΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ESPRESSO

91

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚ. ΑΝΔΡΕΑΣ

SPORTDAY

92

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

GOAL NEWS

93

ΛΊΓΓΡΗΣ ΑΛΕΞ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

94

ΛΙΝΟΞΥΛ’ΚΗ ΖΑΦΕΙΡ. ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

95

ΛΟΓΑΡΑΣ ΔΙΟΝ. ΠΕΤΡΟΣ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

96

ΜΑΓΚΛ’ΡΑ ΠΑΝΑΓΙ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ

97

ΜΑΖΑΝΊΤΗΣ ΣΠΥΡ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

98

Μ’ΖΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ΑΠΕ

99

ΜΑΪΛΗ ΓΕΡΑΣ. ΕΛΕΝΗ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

100

ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΑ

ALTER

101

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

SCORE LIVE

102

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

DERBY SPORTS

103

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΕΙΡΗΝΗ

ΝΕΤ

104

ΜΑΡΑΓΟΎΣΙΑ ΧΡΗΣ. ΑΝΤΩΝΙΑ

DERBY SPORTS

105

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

106

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

107

ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΑΝΤΩΝΙΑ

TRAFFIC

108

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΚΑΪ TV

109

ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΜΙΧΑΗΛ

MAGIC TV

110

ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ESPRESSO

111

ΜΠΑΚΕΤΈΑ ΘΕΟΔΩ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΘΗΝΑ 9,84

112

ΜΠΑΛΝΤΟΎΝΑ ΒΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

113

ΜΠΕΤΖΈΛΟΥ ΚΩΝ. ΜΑΡΙΑ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

114

ΜΠΟΡΔΌΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ

115

ΜΠΟΥΓ’ ΝΙΚΟΛ. ΕΛΕΝΗ

MEGA

116

ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΚΩΝ. ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΝΕΤ

117

ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤ. ΦΩΤΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ

118

ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΙΩΑΝΝΑ

MEGA

119

ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΠΕ

120

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΠΡΟΥ ΜΥΡΝΑ

ΕΣΤΙΑ

121

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΙΩΣΗΦ

ΝΕΤ

122

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜ. ΗΡΑ-ΖΑΦΕΙΡΑ

ΝΕΤ

123

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

MEGA

124

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

CITY 99,5

125

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΡΑ

126

ΝΟΎΝΤΛ ΑΝΤΩΝ.-ΙΩΑΝ. ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ALTER

127

ΝΤΑΛ’ΚΟΣ ΚΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

128

ΝΤ’ΝΗ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΑ

EXTRA 3

129

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝ. ΕΛΙΣΑΒΕΤ

STAR CHANNEL

130

ΟΛΥΜΠΙΤΗ ΕΜΜΑΝ. ΜΑΡΙΑ

ΝΕΤ

131

ΠΑΓΙΩΤΈΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΤ

132

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΥΑΓΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

DERBY SPORTS

133

ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΑΣΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΑΪ TV

134

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ. ΛΑΜΠΡΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3

135

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΡΑ 5

136

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

137

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝ. ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΘΗΝΑ 9,84

138

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

139

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩ. ΕΛΕΝΗ

SPORTIME

140

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓ. ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΕΤ

141

ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡ. ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

142

ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΧ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

143

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ

VILLAGE FM

144

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΝΑΛΙ 1

145

ΠΕΝΤΕΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΣΩΤΗΡΙΑ

ΑΘΗΝΑ 9,84

146

ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ

147

ΠΙΣΤΙΌΛΗΣ ΑΘΑΝ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

GOAL NEWS

148

ΠΙΤΣ’ΚΗ ΣΤΑΜΑΤ. ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

SPORTIME 89,2

149

ΠΟΝΗΡΌΣ ΝΙΚΟΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ALPHA TV

150

ΡΑΒΑΝΌΣ ΦΩΤ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΤΟ ΒΗΜΑ

151

ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

DERBY SPORTS

152

ΡΕΣΠΈΡΗΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

MATCH MONEY

153

ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΕΤ

154

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΧΡΗΣΤΟΣ

SUPERΣΠΟΡ FM

155

ΡΩΜΗΟΎ ΠΑΝΑΓΙ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

CHANNEL 9

156

ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗ ΠΑΥΛ. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

STAR CHANNEL

157

ΣΑΒΟΎΡΔΟΥ ΚΩΝ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΡΤ

158

ΣΑΛΤΟΎ ΒΑΣΙΛ. ΝΙΚΗ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

159

ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΩΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

160

ΣΑΡ’ΝΤΟΣ ΙΩΑΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΡΑ

161

ΣΑΡΊΔΟΥ ΓΕΩΡ. ΡΑΧΗΛ

HIGH TV

162

ΣΑΡΡΗΣ ΧΑΡΑΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

163

ΣΑΧΤΟΎΡΗΣ ΜΙΛΤ. ΠΑΥΛΟΣ

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

164

ΣΕΡΕΠΊΣΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ

STAR CHANNEL

165

ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛ. ΣΟΦΙΑ – ΡΟΖΑ

ALTER

166

ΣΙΩΖΟΥ ΑΝΤΩΝ. ΜΑΡΙΑ

CITY 99,5

167

ΣΚΟΥΛ’Σ ΔΗΜΗΤΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΤ

168

ΣΠΥΡΊΔΗ ΓΕΩΡ. ΕΛΕΝΗ

ALPHA TV

169

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ. ΕΙΡΗΝΗ

SPORTDAY

170

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΡΤ

171

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛ. ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΕΤ

172

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ. ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Τ/Σ SUPERSPORT

173

ΣΤΡΑΤΉΣ ΔΗΜΗΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΗΛΕΑΣΤΥ

174

ΤΈΣΣΗ ΚΥΡ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

175

ΤΖΟΒ’ΡΑ ΒΑΣΙΛ. ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ALPHA TV

176

ΤΌΛΗ ΘΕΟΔΩ. ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

177

ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤ. ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Η ΧΩΡΑ

178

ΤΣΑΒΔΑΡ’Σ ΔΗΜΗΤ. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΕΛ. ΤΥΠΟΣ

179

ΤΣΑΊΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚ. ΙΩΑΝΝΗΣ (Τσαΐνης)

Τ/Σ SUPERSPORT

180

ΤΣΕΚΟΎΡΑΣ ΝΙΚΟΛ. ΙΩΑΝΝΗΣ

STAR CHANNEL

181

ΤΣΙΜΠΊΔΑΣ ΒΑΣΙΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΕΤ 105,8

182

ΤΣΙΏΛΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ο ΛΟΓΟΣ

183

ΤΣΌΛΚΑ ΓΕΩΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

184

ΤΣΟΎΚΑΣ ΚΩΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΞΕΔΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

185

ΤΣΟΥΚΝΊΔΑ ΔΗΜΗΤ. ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

186

ΤΣΟΥΜ’ΚΑ ΙΩΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΥΡΙΑΝΗ

187

ΤΣΟΥΜΠΌΣ ΕΛΕΥΘ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

MEGA

188

ΤΣΏΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

GOAL NEWS

189

ΦΑΡΡΉΣ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

190

ΦΙΛΗ ΚΩΝ. ΣΩΤΗΡΙΑ

ΝΕΤ

191

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΜΑΡΙΑ

ALPHA TV

192

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΕΤ

193

ΦΩΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

194

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡ. ΦΩΤΙΟΣ

ΙΣΟΤΙΜΙΑ

195

ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

196

ΧΑΝ’Σ ΧΡΙΣΤΟΦ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

DERBY SPORTS

197

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΑ ΝΕΑ

198

ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΣΩΤ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

199

ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΙΟΝ. ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΝΕΤ

200

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝ. ΕΛΕΝΗ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

201

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

202

ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΜΙΧ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Η ΑΥΓΗ

203

ΨΑΡΡΑ ΙΩΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

204

ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΥΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ALPHA TV

 

ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+