ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΣΗΕΑ

Εκλογές
image_pdfimage_print

 

 

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να εξετάσει τις ενστάσεις που υποβλήθηκαν κατά υποψηφίων για τις εκλογές της Ενώσεως της 3ης και 4ης Μαίου 2001.
Μετά την εξέταση των ενστάσεων και τις υποβληθείσες παραιτήσεις η ανακήρυξη των υποψηφίων έχει ως ακολούθως:

Α. Υποψήφιοι Πρόεδροι:
Κιάος Νικόλαος
Λεοντόπουλος Φαίδων-Δημήτριος
Μαθιουδάκης Εμμανουήλ (Μανώλης)
Μανωλάκος Αριστείδης
Παπάζογλου Μηνάς
Σταματόπουλος Αναστάσιος

Β. Υποψήφιοι Α’ Αντιπρόεδροι:
Αδάμ Κυριακούλα (Κύρα)
Ιγνατίου Φώτης
Πετραλιά Φανή
Τράϊου Ελένη
Τσίγκας Δημήτριος (Τάκης)

Γ. Υποψήφιοι Β’ Αντιπρόεδροι:
Ανδρονόπουλος Ευθύμιος (Μάκης)
Πατέλος Νίκος
Πουλάκης Στυλιανός
Σόμπολος Πάνος
Χριστοδουλίδου Αστέρω

Δ. Υποψήφιοι Γενικοί Γραμματείς:
Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος
Αλεξίου Σίλα
Βούλτεψη Σοφία
Κυρίτσης Χρήστος
Νταουντάκη Αναστασία (Νανά)

Ε. Υποψήφιοι Ταμίες:
Κακαβάς Θεόδωρος
Λειβαδίτης Κυριάκος
Πολίτης Δημήτριος
Τσαλαπάτης Δημήτριος
Τσιπούρας Δημήτριος

ΣΤ. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή:
Ι. Συνδυασμός “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Αναγνωστόπουλος Χαράλαμπος (Χάρης)
Ανδρικόπουλος Ευγένιος
Αξελός Χρήστος (Χριστόδουλος)
Βλαβιανός Γεώργιος
Δημακοπούλου Χαρίκλεια
Καλαντζής Δημήτριος
Καρατζής Δημήτριος
Κουκούλογλου Ευάγγελος
Κωλέτση Αικατερίνη (Κατερίνα)
Μώραλη Βασιλική (Βάσω)
Σπανδωνής Ιωάννης
Στεφανής Γεώργιος

β)Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
Γάτος Γεώργιος του Ηλία

ΙΙ. Συνδυασμός “ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ – ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Βιτσέντζου Αννυ
Βολάκη Σταματίνα
Γλύστρας Χριστόδουλος
Κοντοφάκα Αναστασία
Κουλούρης Βασίλης
Κυριακίδης Μιχαήλ
Κώττη Αγγελική
Μεγγρέλης Νίκος
Μέρμηγκας Γιώργος
Μιχαλάκος Θωμάς
Μπόσδας Παναγιώτης
Σελλά Ολγα
Τσουπαρόπουλος Κώστας
Τσούτσιας Παναγιώτης

β)Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
Καϊταντζίδης Μιχάλης
Καψώχας Σωτήριος

ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Αγγελόπουλος Γεώργιος
Δεληπέτρος Βαγγέλης
Καπάκος Σταύρος
Κοντογιάννης Ιωάννης
Κόντου Κλειώ
Κορκόβελος Γιώργος
Κορωνάκη Αγγελική
Κοψίνη Χριστίνα
Μητσός Μιχαήλ
Μιχαλογιάννη Ελένη
Μπαλή Γιάννα
Μπουκαούρη Ελένη
Μπουρδάρας Γεώργιος
Νταβανέλλος Αντώνης
Ρούσσης Βαγγέλης
Σωτήρχου Ιωάννα
Τριανταφύλλου Βασίλης
Τρίμης Δημήτρης
Χατζόπουλος Αθανάσιος
Ψύλος Μιχάλης

β)Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
Ψαρομήλιγκος (Ψαρομηλιγκάκης) Αρτέμης

ΙV. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ “ΔΗ.Σ.Κ.”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Κριτσαντώνης Ιωάννης
Στεργιανός Ευστάθιος
Τραϊφόρος Στέλιος

V. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Αδαμίδου Σοφία
Διγενή Ασημίνα (Σεμίνα)
Ζαγγανάς Ιωάννης
Καλογεροπούλου Ελένη
Καραντηνός Νίκος
Κατή Κατερίνα
Κογκαλίδης Γεώργιος
Μηλιώνης Γεώργιος
Μουζάκης Μάρκος
Μουσγάς Γεώργιος
Παπανικολάου Ευθύμιος
Ράμμος Παναγιώτης
Σακαρέλος Ανδρέας
Φωτούλας Ιωάννης
Ψωμιάδης Κωνσταντίνος

β)Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
Πέρπερας Νικόλαος

VΙ. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ “ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Εμμανουηλίδης Ομηρος
Ευτυχιάδης Γιάννης
Κοίλιαρης Γιώργος
Λαγκαδινός Νίκος
Νικολόπουλος Σταμάτης
Στύλλος Σπύρος
Τζαλάβρας Θεόδωρος

VΙΙ. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Αντωνάκος Κωνσταντίνος
Βερμισσώ Ιωάννης
Θεοδοσοπούλου Αικατερίνη
Κοντοκόλιας Θεοχάρης
Ντελέζος Κωνσταντίνος
Παπαδοσηφάκη Ευαγγελία
Στάμου Μιχαήλ
Στάμου Ουρανία
Τσάβαλος Κωνσταντίνος
Χαραλαμπίδου Βασιλική

β)Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
Ιγγλέσης Νικόλαος

Ζ. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
Αναγνώστου Στέφανος
Ανδριανού Ελένη
Αποστολόπουλος Ιωάννης
Βενάρδος Παναγιώτης
Δουλγεράκη Αικατερίνη
Καραμπατσάκης Μανώλης
Καρρέρ Αρης-Διονύσιος
Κοντογιαννίδης Αναστάσιος
Ξυπολιτίδου Αφροδίτη
Τερζής Τάκης (Παναγιώτης)
Τσίρος Παναγιώτης

Η. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
Αξελός Γεώργιος
Αυγερινός Αναστάσιος
Βαξεβανίδης Γεώργιος
Βελαχουτάκος Γεώργιος
Γύρας Ελευθέριος
Δασκαλόπουλος Αντώνιος
Ζορμπάς Αθανάσιος
Καπράνος Δημήτριος
Κατσανεβάκης Γεώργιος
Κομίνης Λυκούργος
Λαμπρόπουλος Βασίλης
Νικολόπουλος Σπύρος
Πριτσαπίδουλας (Γιαννακόπουλος) Χρήστος-Ανδρέας
Τουφεξή Μιμή
Τσιόφφι Γκουίντο
Φαναριώτης Σπύρος
Χωριανόπουλος Μάνος

Θ. Για το Μικτό Συμβούλιο:
ΑΔ. ΤΥΠΟΣ του Κ. Μήτση
α) Βούζας Χρίστος

ΑΔ. ΤΥΠΟΣ του Δ. Ρίζου
α) Μαρκοπούλου Μαρία
β) Φραγκούλης Ανέστης

3. ATHENS NEWS
α) Γιαννόπουλος Δημήτριος

4. ΑΠΕ
α) Κεφαλάς Δημήτριος

5. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ
α) Κωνσταντακόπουλος Δημήτριος

6. ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
α) Αλεξανδρίδης Μιχαήλ

7. ΑΥΓΗ
α) Νικολακάκος Κωνσταντίνος

8. ΑΥΡΙΑΝΗ
α) Λασκαρίδης Λάζαρος

9. ΒΡΑΔΥΝΗ
α) Κολοβού Ιωάννα

10. ΕΘΝΟΣ
α) Σωτηράκος Αντώνης

11. ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΩΡΑ
α) Κάππος Θανάσης

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
α) Κωνσταντής Μιχάλης

13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
α) Δεμερτζής Ανάργυρος

14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
α) Σώκος Παναγιώτης

15. ΕΞΠΡΕΣ
α) Κουτελιέρης Γιάννης
β) Τσιάκαλος Κωνσταντίνος

16. ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ
α) Γλυνός Γεώργιος
β) Ηλιακόπουλος Παναγιώτης

17. ESPRESSO
α) Σολωμού Ελενα
β) Στέφος Νικόλαος

18. ΕΣΤΙΑ
α) Κουντούρης Σπύρος

19. ΗΜΕΡΗΣΙΑ
α) Δημακουλέας Παναγιώτης

20. Η ΧΩΡΑ
α) Τσανάκας Νικόλαος

21. ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
α) Ταμπακόπουλος Γιώργος

22. ΚΕΡΔΟΣ
α) Σπαγαδώρου Νατάσσα
β) Στεβής Ιωάννης

23. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
α) Μπέκας Μιχάλης
β) Σαραντόπουλος Διονύσης

24. METRORAMA
α) Κατσαρά Μαργίτσα (Μάρα)

25. ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
α) Πλακούτσης Δημήτρης

26. DERBY SPORTS
α) Διόγος Ευθύμιος

27. Ο ΛΟΓΟΣ
α) Διανά Αννα

28. ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
α) Ζαχαρόπουλος Ιωάννης

29. SPORTIME
α) Κούρκουλος Ιωάννης

30. ΤΑ ΝΕΑ
α) Τσάκαλος Νίκος

31. ΤΟ ΒΗΜΑ
α) Κέζα Λώρη
β) Λάμψιας Παναγιώτης
γ) Σαββινίδου Σελήνη

32. ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
α) Σαράφης Γεώργιος

33. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
α) Δουκάκος Ευάγγελος

34. ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
α) Δασκαλόπουλος Γεώργιος

35. ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
α) Πανάγος Ιωάννης

36. ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ
α) Παπαϊωάννου Σωτήρης

37. ALPHA
α) Ευσταθίου Ιωάννης

38. ALTER
α) Ξενάκης Σωτήρης
β) Σωτήρης Αθανάσιος

39. ΑΝΤΕΝΝΑ
α) Παναγόπουλος Ανδρέας
β) Σεφερλής Χρήστος

40. MEGA
α) Βλάχος Γεώργιος
β) Τσαγκαράκης Εμμανουήλ

41. NET
α) Βαρίκος Θόδωρος
β) Κονταξή Μαρία
γ) Κοτσώνης Θεόδωρος

42. STAR CHANNEL
α) Φιλιππάκης Γιώργος

43. SUPERSPORT
α) Αλεξόπουλος Κώστας

44. TEMPO
α) Αγουρίδου Θεοδώρα

45. 902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ FM
α) Πινού Παναγιώτα

46. ΑΘΗΝΑ 9,84
α) Καλοκαιρινός Γρηγόριος
β) Τσαντέ Δέσποινα

47. ALPHA NEWS
α) Λεμονή Χαρίκλεια (Χαρά)
β) Μπάστα Γεωργία

48. ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO
α) Σκαμνάκης Αθανάσιος

49. ΕΡΑ
α) Αλεξανδρή Ζωή
β) Βαγιάνος Αγησίλαος
γ) Παπαϊωάννου Αμμυ-Αννα-Αθηνά

50. FLASH 9,61
α) Κωστάκης Ανάργυρος

51. PLANET 104,5
α) Χριστακάκη Αλεξάνδρα

52. ΣΚΑΙ 100,4
α) Βιδάλη Αντωνία

53. www.ECO2day.gr
α) Καρυγιάννη Αικατερίνη

54. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
α) Γιαννήλος Γεώργιος
β) Ελληνούδη-Περλέγκα Αριστούλα
γ) Εξάρχου-Τσιγκούνη Κωνσταντίνα
δ) ΚασόλαςΔημήτριος (Μήτσος)
ε) Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος)
στ) Μαυροπούλου Τίνυ (Φωτεινή)
ζ) Τσιντζιλώνης Χρήστος

Ι. Αντιπρόσωποι για την Π.Ο.Ε.ΣΥ.
Ι. Συνδυασμός “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
Αναγνωστόπουλος Χαράλαμπος (Χάρης)
Ανδρικόπουλος Ευγένιος
Αξελός Χρήστος (Χριστόδουλος)
Βλαβιανός Γεώργιος
Βούλτεψη Σοφία
Γάτος Γεώργιος του Ηλία
Γιαννήλος Γεώργιος
Δημακοπούλου Χαρίκλεια
Ηλιού Χρήστος (Κρις)
Καλαντζής Δημήτριος
Κάραμποττ Ελένη
Καρατζής Δημήτριος
Κουκούλογλου Ευάγγελος
Κωλέτση Κατερίνα
Λαμπαθάκης Μιχαήλ
Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος)
Σαραντόπουλος Διονύσιος
Σόμπολος Παναγιώτης (Πάνος)
Σπανδωνής Ιωάννης
Στεφανής Γεώργιος
Τουλούπας Αθανάσιος
Τσιπούρας Δημήτριος
Φιλιππάκης Γεώργιος

ΙΙ. Συνδυασμός “ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
Ασημακόπουλος Δημήτριος
Βενάρδος Παναγιώτης
Βιτσέντζου Αννυ
Βολάκη Σταματίνα
Γλύστρας Χριστόδουλος
Δουκίδου Λένα
Καϊταντζίδης Μιχάλης
Κασόλας Δημήτριος
Κατσαρός Αναστάσιος
Καψώχας Σωτήρης
Κοντοφάκα Αναστασία
Κουλούρης Βασίλης
Κυριακίδης Μιχαήλ
Κώττη Αγγελική
Ματζουράνης Γιώργος
Μαυρουδή Βασιλική
Μεγγρέλης Νίκος
Μέρμηγκας Γιώργος
Μιχαλάκος Θωμάς
Μπόσδας Τάκης
Πετραλιά Φανή
Σαββίδης Γεώργιος
Σαράφης Γεώργιος
Σελλά Ολγα
Τσουπαρόπουλος Κώστας
Τσούτσιας Παναγιώτης
Φίλης Νικόλαος
Χριστοδουλίδου Αστέρω
Ψαρίδης Παναγιώτης

ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ”
Αγγελόπουλος Γεώργιος
Βιδάλη Αντωνία
Γιαννόπουλος Αριστείδης
Δασκαλόπουλος Γιώργος
Δεληπέτρος Βαγγέλης
Ζηργάνος Νικόλας
Κανέλλης Ηλίας
Καπάκος Σταύρος
Καρυγιάννη Αικατερίνη
Κοντογιάννης Ιωάννης
Κορκόβελος Γιώργος
Κορωνάκη Αγγελική
Κοψίνη Χριστίνα
Λαλιωτίτη Σοφία
Μαθέας Δημήτρης
Μανωλάκος Αριστείδης
Μητσός Μιχαήλ
Μιχαλογιάννη Ελένη
Μουλόπουλος Βασίλειος
Μπαλή Γιάννα
Μπουκαούρη Ελένη
Μπουρδάρας Γεώργιος
Νταβανέλλος Αντώνης
Προβόπουλος Ηλίας
Σκορδίλης Γεώργιος
Σχινάς Ορέστης
Σωτήρχου Ιωάννα
Τερζής Κωνσταντίνος
Τριανταφύλλου Βασίλης
Τρίμης Δημήτρης
Τσιόφφι Γκουίντο
Τσίτσας Θανάσης
Φιλιππής Δημήτρης
Χατζόπουλος Αθανάσιος
Ψύλος Μιχάλης

ΙV. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – “ΔΗ.Σ.Κ.”
Κριτσαντώνης Ιωάννης
Μπάλιος Σεθέλος
Πατέλος Νικόλαος
Στεργιανός Ευστάθιος
Σωπασής Ιωάννης
Τραϊφόρος Στέλιος
Χατζηθωμάς Θωμάς

V. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
Αδαμίδου Σοφία
Ανδριανού Ελένη
Ασημινάκη Αννα
Διγενή Ασημίνα (Σεμίνα)
Ζαγγανάς Ιωάννης
Καλογεροπούλου Ελένη
Καραντηνός Νικόλαος
Καρρέρ Αρης-Διονύσιος
Κατή Κατερίνα
Κογκαλίδης Γεώργιος
Κορκόδειλος-Παππάς Παναγιώτης
Λιβιτσάνος Γεράσιμος
Μηλιώνης Γεώργιος-Νικόλαος
Μουζάκης Μάρκος
Μουσγάς Γεώργιος
Μπογιόπουλος Νίκος
Παπανικολάου Ευθύμιος
Πριτσαπίδουλας-Γιαννακόπουλος Χρήστος-Ανδρέας
Ράμμος Παναγιώτης
Σακαρέλος Ανδρέας
Τσαπόγας Γεώργιος
Τσίγκας Δημήτριος
Φωτούλας Ιωάννης
Ψωμιάδης Κωνσταντίνος

VΙ. Συνδυασμός “ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ”
Αβούρης Διονύσιος
Αγγελικόπουλος Βασίλειος
Αντωνίου Γεώργιος
Αρκουλής Δημήτριος
Βαζογιάννης Δημήτριος
Γεωργίου Ευθύμιος
Γιαχανατζής Ιωάννης
Γκλαβάς Δημήτριος
Γύρας Ελευθέριος
Καλοκαιρινός Γρηγόριος
Κανελλάκης Γιάννης
Κορίδης Ιωάννης
Κοτσώνης Θεόδωρος
Κουγιαννίδης Δημήτριος
Λαγκαδινός Νίκος
Μαυραγάνης Ευάγγελος
Μόσχοβας Αγγελος
Νικολόπουλος Σπύρος
Νικολόπουλος Σταμάτης
Παλαμιδάκης Δημήτριος
Πεπόνης Γεώργιος
Πετρομανιάτης Βασίλειος
Σουρμελίδης Σπύρος
Σταματόπουλος Τάσος
Τζαλάβρας Θεόδωρος
Τυλομένος Παναγιώτης

VII. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
Αντωνάκος Κωνσταντίνος
Αρτελάρης Αγγελος
Βασιλόπουλος Αντώνιος
Βερμισσώ Ιωάννης
Διαμαντόπουλος Βασίλης
Διανά Αννα
Δόγας Γιώργος
Κοντοκόλιας Θεοχάρης
Κουτελιέρης Ιωάννης
Λάτας Παναγιώτης
Λεμονή Χαρίκλεια
Μπετινάκης Κώστας
Ντελέζος Κωνσταντίνος
Παναγιωτόπουλος Κωνσταντίνος
Παπαδομαρκάκη Αννα
Παπάζογλου Μηνάς
Στάμου Μιχάλης
Τσαλαπάτης Δημήτριος
Τσιάκαλος Κωνσταντίνος
Τσούρτης Νικόλαος

ΙΑ. Για το Δ.Σ. του “ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Ε.Σ.Η.Ε.Α.”

α) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων:
Ηλιάδης Φρίξος
Μαλτέζου Σοφία
Ξυδάκης Νικόλαος
Ψυρράκης Ευάγγγελος

β) Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.:
Βενάρδος Παναγιώτης
Βιντιάδης Μηνάς
Βιτάλης Αλφόνσος
Δρόσος Σπύρος
Θεοδωράκη Μαρία
Καιροφύλας Γιάννης
Καρζής Θεόδωρος
Λαμπαθάκης Μιχαήλ
Λουκόπουλος Περικλής
Μακρής Πέτρος
Ματζουράνης Γιώργος
Μουλόπουλος Βασίλης
Μπουκάλας Παντελής
Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος
Τσίρος Σπύρος
Υψηλάντη Αφροδίτη
Φιλιππής Δημήτρης

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+