ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΣΤΙΣ 15 ΚΑΙ 16 ΜΑΪΟΥ

Εκλογές
image_pdfimage_print

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει ότι, την Τρίτη και Τετάρτη, 15 και 16 Μαίου 2001, πραγματοποιούνται οι επαναληπτικές εκλογές για τις θέσεις των οργάνων, που δεν καλύφθηκαν κατά τις αρχαιρεσίες της 3ης και 4ης Μαίου 2001.
Στις επαναληπτικές εκλογές μετέχουν αυτοδικαίως όσοι υποψήφιοι δεν εξελέγησαν στις 3 και 4 Μαίου 2001. Μετά τις παραιτήσεις, οι οποίες υπεβλήθησαν από την ημέρα ανακοινώσεως των αποτελεσμάτων και μέχρι σήμερα στη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ, οι υποψήφιοι για τα διάφορα αξιώματα είναι οι κάτωθι:

Α. Υποψήφιοι Πρόεδροι:
1. Μαθιουδάκης Εμμανουήλ (Μανώλης)
2. Μανωλάκος Αριστείδης

Β. Υποψήφιοι Α’ Αντιπρόεδροι:
1. Αδάμ Κυριακούλα (Κύρα)
2. Ιγνατίου Φώτης
3. Πετραλιά Φανή

Γ. Υποψήφιοι Β’ Αντιπρόεδροι:
1. Σόμπολος Πάνος
2. Χριστοδουλίδου Αστέρω

Δ. Υποψήφιοι Γενικοί Γραμματείς:
1. Βούλτεψη Σοφία
2. Νταουντάκη Αναστασία (Νανά)

Ε. Υποψήφιοι Ταμίες:
1. Λειβαδίτης Κυριάκος
2. Τσαλαπάτης Δημήτρης

ΣΤ. Υποψήφιοι για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο:
1. Αναγνώστου Στέφανος
2. Ανδριανού Ελένη
3. Αποστολόπουλος Ιωάννης
4. Βενάρδος Παναγιώτης
5. Δουλγεράκη Αικατερίνη
6. Καραμπατσάκης Μανωλης
7. Καρρέρ Αρης-Διονύσιος
8. Κοντογιαννίδης Αναστάσιος
9. Ξυπολιτίδου Αφροδίτη
10. Τερζής Τάκης (Παναγιώτης)
11. Τσίρος Παναγιώτης

Ζ. Υποψήφιοι για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο:
1. Αξελός Γεώργιος
2. Βαξεβανίδης Γεώργιος
3. Γύρας Ελευθέριος
4. Δασκαλόπουλος Αντώνιος
5. Ζορμπάς Αθανάσιος
6. Καπράνος Δημήτριος
7. Κατσανεβάκης Γεώργιος
8. Κομίνης Λυκούργος
9. Λαμπρόπουλος Βασίλης
10. Πριτσαπίδουλας (Γιαννακόπουλος) Χρήστος-Ανδρέας
11. Τουφεξή Μιμή
12. Τσιόφφι Γκουίντο
13. Φαναριώτης Σπύρος

Η. Υποψήφιοι για το Μορφωτικό Ιδρυμα:

Α. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α. – μέλη αντιστοίχων με τη δραστηριότητά τους οργανώσεων

1. Ηλιάδης Φρίξος
2. Μαλτέζου Σοφία
3. Ξυδάκης Νικόλαος
4. Ψυρράκης Ευάγγελος

Β. Τακτικά μέλη της Ε.Σ.Η.Ε.Α.

1. Βενάρδος Παναγιώτης
2. Βιντιάδης Μηνάς
3. Βιτάλης Αλφόνσος
4. Δρόσος Σπύρος
5. Θεοδωράκη Μαρία
6. Καιροφύλας Γιάννης
7. Καρζής Θεόδωρος
8. Λαμπαθάκης Μιχαήλ
9. Λουκόπουλος Περικλής
10. Ματζουράνης Γιώργος
11. Μουλόπουλος Βασίλης
12. Μπουκάλας Παντελής
13. Τσίρος Σπύρος
14. Υψηλάντη Αφροδίτη

Θ. Για το Μικτό Συμβούλιο:

ΑΔ. ΤΥΠΟΣ Κ. ΜΗΤΣΗ

α) Βούζας Χρίστος

ΤΟ ΒΗΜΑ

α) Κέζα Λώρη
β) Λάμψιας Παναγιώτης
γ) Σαββινίδου Σελήνη

ΑΘΗΝΑ 9,84

α) Καλοκαιρινός Γρηγόριος
β) Τσαντέ Δέσποινα

ΑΝΤΕΝΝΑ TV

α) Παναγόπουλος Ανδρέας
β) Σεφερλής Χρήστος

ΕΡΑ
α) Βαγιάνος Αγησίλαος
β) Παπαϊωάννου Αμμυ-Αννα-Αθηνά
γ) Στρατηγάκη Δανάη

ΝΕΤ
α) Κονταξή Μαρία
β) Κοτσώνης Θεόδωρος

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
α) Γιαννήλος Γεώργιος
β) Ελληνούδη – Περλέγκα Αριστούλα
γ) Κασόλας Δημήτριος (Μήτσος)
δ) Μάλης Αλέξανδρος (Αλέκος)
ε) Μαυροπούλου Τίνυ (Φωτεινή)
στ) Τσιντζιλώνης Χρήστος

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+