Τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό

Εκλογές
image_pdfimage_print

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
         ———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                       

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 3ης και 4ης Ιουνίου 2015 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ψήφισαν: 3.216          Έγκυρα: 2.739           Άκυρα: 145                 Λευκά: 332

Έλαβαν:

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ)827
2ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ493
3ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ469
4ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ377
5ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ363
6ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)307
7ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ293
8ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ286
9ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ285
10ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)277
11ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ228
12ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ220
13ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ216
14ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ213
15ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ204
16ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ202
17ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ168
18ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)157
19ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)127

 

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ588
2ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)572
3ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ567
4ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ504
5ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ367
6ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ326
7ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ313
8ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ299
9ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ281
10ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ274
11ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ234
12ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ225
13ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)170

 

            Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος για το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟ  
ALPHA 989  
Υποψήφια:ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 
Ψήφισαν: 6
Έγκυρα: 6
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ6
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ALPHA TV  
Υποψήφια:ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ) 
Ψήφισαν: 54
Έγκυρα: 39
Άκυρα-Λευκά: 15
Έλαβε:ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)39
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ANTENNA TV  
Υποψήφιοι:ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 
 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
Ψήφισαν: 72
Έγκυρα: 69
Άκυρα-Λευκά: 3
Έλαβαν:ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)49
 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ20
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 
   
ESPRESSO  
ΥποψήφιαΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ 
Ψήφισαν: 20
Έγκυρα: 13
Άκυρα-Λευκά: 7
Έλαβε:ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ13
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
EURONEWS  
Υποψήφιος:ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 14
Έγκυρα: 14
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ14
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
MEGA  
Υποψήφιος:ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 
Ψήφισαν: 65
Έγκυρα: 51
Άκυρα-Λευκά: 13
Έλαβε:ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ51
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
NOVASPORTS  
Υποψήφιος:ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 10
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
REAL FM  
Υποψήφιος:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) 
Ψήφισαν: 18
Έγκυρα: 16
Άκυρα-Λευκά: 2
Έλαβε:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)16
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
REAL ΝEWS  
Υποψήφιος:ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 19
Έγκυρα: 14
Άκυρα-Λευκά: 5
Έλαβε:ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ14
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
STAR CHANNEL  
Υποψήφιος:ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
Ψήφισαν: 72
Έγκυρα: 59
Άκυρα-Λευκά: 13
Έλαβε:ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ59
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΑΘΗΝΑ 9,84  
Υποψήφιος:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 
Ψήφισαν: 48
Έγκυρα: 31
Άκυρα-Λευκά: 17
Έλαβε:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ31
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
ΑΠΕ-ΜΠΕ  
Υποψήφια:ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 
Ψήφισαν: 113
Έγκυρα: 65
Άκυρα-Λευκά: 48
Έλαβε:ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ65
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΑΡΤ TV  
Υποψήφιος:ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
Ψήφισαν: 9
Έγκυρα: 7
Άκυρα-Λευκά: 2
Έλαβε:ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ7
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΑΥΓΗ  
Υποψήφιος:ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
Ψήφισαν: 48
Έγκυρα: 30
Άκυρα-Λευκά: 18
Έλαβε:ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ30
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΒΗΜΑ FM 99,5  
Υποψήφιος:ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
Ψήφισαν: 9
Έγκυρα: 9
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ9
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΓΑΥΡΟΣ  
Υποψήφια:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 7
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ7
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  
Υποψήφιοι:ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 
 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
Ψήφισαν: 29
Έγκυρα: 28
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβαν:ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ12
 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ16
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
   
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  
Υποψήφια:ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ) 
Ψήφισαν: 37
Έγκυρα: 28
Άκυρα-Λευκά: 9
Έλαβε:ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)28
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΕΘΝΟΣ  
Υποψήφια:ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ 
Ψήφισαν: 80
Έγκυρα: 42
Άκυρα-Λευκά: 38
Έλαβε:ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ42
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ  
Υποψήφιοι:ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
Ψήφισαν: 65
Έγκυρα: 58
Άκυρα-Λευκά: 7
Έλαβαν:ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ17
 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ41
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
   
ΕΠΕΝΔΥΣΗ  
Υποψήφιος:ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 7
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ7
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM  
Υποψήφιος:ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Ψήφισαν: 7
Έγκυρα: 6
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ6
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ  
Υποψήφια:ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) 
Ψήφισαν: 51
Έγκυρα: 41
Άκυρα-Λευκά: 10
Έλαβε:ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)41
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
Η ΠΡΑΣΙΝΗ  
Υποψήφιος:ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 4
Έγκυρα: 3
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΗΜΕΡΗΣΙΑ  
Υποψήφια:ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 
Ψήφισαν: 24
Έγκυρα: 20
Άκυρα-Λευκά: 4
Έλαβε:ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ20
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM)  
Υποψήφιος:ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
Ψήφισαν: 15
Έγκυρα: 10
Άκυρα-Λευκά: 5
Έλαβε:ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΚΕΡΔΟΣ  
Υποψήφια:ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ 
Ψήφισαν: 19
Έγκυρα: 16
Άκυρα-Λευκά: 3
Έλαβε:ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ16
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ  
Υποψήφιος:ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 
Ψήφισαν: 29
Έγκυρα: 16
Άκυρα-Λευκά: 13
Έλαβε:ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ16
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ  
   
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90,1 FM  
Υποψήφια:ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ 
Ψήφισαν: 15
Έγκυρα: 12
Άκυρα-Λευκά: 3
Έλαβε:ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ12
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ  
Υποψήφιος:ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
Ψήφισαν: 45
Έγκυρα: 41
Άκυρα-Λευκά: 4
Έλαβε:ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ41
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ  
Υποψήφιος:ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
Ψήφισαν: 8
Έγκυρα: 8
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ  
Υποψήφια:ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 
Ψήφισαν: 32
Έγκυρα: 27
Άκυρα-Λευκά: 5
Έλαβε:ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ27
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΣΚΑΪ TV  
Υποψήφιος:ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
Ψήφισαν: 40
Έγκυρα: 34
Άκυρα-Λευκά: 6
Έλαβε:ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ34
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΣΠΟΡ FM  
Υποψήφιος:ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 
Ψήφισαν: 3
Έγκυρα: 3
Άκυρα-Λευκά: 0
Έλαβε:ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ3
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5  
Υποψήφιος:ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
Ψήφισαν: 22
Έγκυρα: 12
Άκυρα-Λευκά: 10
Έλαβε:ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ12
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΤΑ ΝΕΑ  
Υποψήφιος:ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 
Ψήφισαν: 36
Έγκυρα: 25
Άκυρα-Λευκά: 11
Έλαβε:ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)25
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΤΟ ΒΗΜΑ  
Υποψήφιος:ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
Ψήφισαν: 52
Έγκυρα: 38
Άκυρα-Λευκά: 14
Έλαβε:ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ38
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΦΙΛΑΘΛΟΣ  
Υποψήφιος:ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 
Ψήφισαν: 10
Έγκυρα: 9
Άκυρα-Λευκά: 1
Έλαβε:ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ9
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
   
ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ  
Υποψήφιος:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Ψήφισαν: 19
Έγκυρα: 13
Άκυρα-Λευκά: 6
Έλαβε:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ13
 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ 
ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:  
Υποψήφιοι:ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 
 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
Ψήφισαν: 675
Έγκυρα: 628
Άκυρα-Λευκά: 47
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ308
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ187
Έλαβαν:ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ186
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ128
 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ108
 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ105
 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ80

Δεδομένου ότι κανείς από τους υποψηφίους των συνταξιούχων δεν συγκέντρωσε την απαιτούμενη πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

facebook Share
Tweet Tweet
google plus Google+